День Святого Мартіна

7 Oct

День Святого Мартіна в Берегові 13-15 листопада. «Сонячний» запрошує вас провести незабутній вікенд в Закарпатті – на фестивалі з приводу Дня Святого Мартіна: це день співчуття та допомоги, світла, тепла, смаженого гусака і молодого вина! Якщо в день Святого Мартіна не смакувати гусятину – цілий рік голодувати! Не будемо спокушати долю – шукайте спеціальну пропозицію на сайті!

13-15 листопада у Берегові на площі Кошута та площі Героїв пройде Другий Берегівський фестиваль молодого вина і гусячих страв з нагоди Дня Святого Мартіна. Серед розваг – верхова їзда, конкурс «Випас гусей», конкурс «Міс Гусак» (змагання гусячої краси) і багато інших.

Програма фестивалю:

13 листопада 2015, п’ятниця: 11.00: Святий Мартін – головний оцінювач вина, дегустація молодого вина (підготовка до відкриття).

14 листопада 2015, субота: 11.00: урочисте відкриття фестивалю, освячення молодого вина і гусячих страв, а також верхова їзда, конкурс «Випас гусей», конкурс «Міс Гусак» (змагання гусячої краси), погодні прикмети «Яку зиму віщує день Святого Мартіна». 17.00: конкурс виготовлення ліхтариків, оголошення результатів, парад ліхтарів за маршрутом площа Кошута – площа Героїв.

15 листопада 2015 (неділя). 09.00: продовження дегустації молодого вина і гусячих страв. 11.00: Служба Божа, Римо-католицька церква (площа Кошута, 3).

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери