Дитячий майданчик

На відміну від більшості готелів і пансіонатів Поляни, санаторій «Сонячний» має власний дитячий майданчик, оснащений сучасними і привабливими конструкціями для активних розваг діток. Майданчик розташований навпроти корпусу, на пагорбі під лісом: там не буває спеки і прямі сонячні промені потрапляють лише в першій половині дня, в решту часу там затишно і прохолодно. Крім того, на дитячому майданчику є кілька зручних крамничок, де батьки зможуть перебувати поряд з дітьми, приємно проводячи час, вдихаючи свіже лісове повітря.

На території дитячого майданчика розташоване і спортивне міні-містечко, обладнане декількома тренажерами. Тут діти можуть перебувати тільки з дозволу та під наглядом своїх батьків. У будь-якому разі, дитячий майданчик і тренажерне містечко є місцями підвищеної небезпеки для дітей, тому всю відповідальність за їхнє життя і здоров’я ми покладаємо на їхніх батьків або осіб, з якими прибули діти, що просимо підтвердити підписом під відповідною заявою в карті реєстрації при поселенні.

Користування дитячим майданчиком для гостей санаторію «Сонячний» – безкоштовне.

У найближчих планах – розвиток дитячої зони активних розваг, одна з можливостей – мотузковий парк на деревах поруч з дитячим майданчиком

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери