Фізіокабінет

Якщо ви любитель різного роду медичної електроніки – вам до фізіотерапевта! Фізіотерапевтичний кабінет санаторію «Сонячного» представлений наступними процедурами: лазеротерапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, електрофорез, амліпульс-терапія, дарсонвалізація та електросон. Все це надзвичайно корисно і просто необхідно кожному мешканцеві великих і не дуже міст – не тільки в якості лікування, а також в якості профілактики та підтримки організму.

Лазеротерапія ( лазер скануючий для суглобів, лазер ЛОР-органів, лазер над венний, загальний), або, як її ще називають — квантова терапія, надає лікувальну дію на організм пацієнта за допомогою спеціального спрямованого світла (оптичного діапазону). Має наступний спектр дій:

  • загальнозміцнююча;
  • десенсибілізуюча;
  • протизапальна;
  • імунокорегуюча;
  • відновлююча;
  • знеболююча (процедура дозволяє зняти неприємні відчуття різного ступеня вираженості, зокрема, широко застосовується лазеротерапія колінних суглобів, будь то артрит, остеоартроз або артроз).

Крім досягнення основних лікувальних ефектів, у пацієнта підвищується якість сну, падає рівень холестерину, з’являється бадьорість і витривалість.Таке лікування підходить пацієнтам будь-якої вікової групи, наприклад, доведено ефективність лазеротерапії при аденоїдах у дітей. Часто процедура використовується не тільки як основний метод терапії, а й як доповнюючий. Встановлено, що спрямовані промені зменшують кількість необхідних медичних препаратів і посилюють вплив ліків на організм.

Магнітотерапія — вид терапії, суть якої полягає у впливі магнітних полів на органи або організм людини в цілому в лікувальних або профілактичних цілях. Магнітотерапія чинить регенеруючу дію на тканини, знеболює, перешкоджає утворенню тромбів в судинах, розширює судини, покращує роботу нервової та імунної систем, а також має протизапальний ефект. Це не весь перелік властивостей МТ. Найбільш схильні до впливу магнітних полів ендокринна система, нервова система, судини і кров.

Магнітне поле впливає на організм на клітинному і молекулярному рівні. Усередині кожної людини існує своє магнітне поле, порушення роботи якого провокує виникнення захворювань. Тому вплив різних магнітних полів гармонізує роботу організму. Зокрема, постійне магнітне поле заспокоює, змінне — знеболює, а імпульсне надає стимулюючий ефект. МТ є найбільш щадним методом лікування порівняно з іншими методами фізіотерапії. Вона не вимагає ніякої спеціальної підготовки і не доставляє пацієнтам абсолютно ніяких больових відчуттів.

Ультразвукова терапія — це метод терапії, заснований на дії на тканини високочастотних звукових коливань з частотою, вищою за межу чутності вуха людини. У терапевтичній практиці використовують ультразвук в діапазоні частот 800-3000 кГц. Під впливом ультразвуку відбувається активізація клітинного обміну і лімфодренажу . Застосовують вплив ультразвукових коливань неприривно або ж в імпульсному режимі.

Даний вид терапії є одним з найбільш делікатних і приємних в естетичній медицині. Відчуття при її проведенні нагадують легкий масаж, під час якого лікар водить маніпулою по тілу пацієнта. Водночас, ультразвукові хвилі можуть проникати глибоко в дерму, на глибину до 5 см всередину тканин, і там надавати свою лікувальну дію. І, хоча сам ультразвук не сприймається людиною ні на слух, ні візуально, результати від його впливу видно практично після першої ж процедури.

Ультразвук надає болезаспокійливу, розсмоктуючу, протизапальну, спазмолітичну, фібринолітичну дію. Під його впливом прискорюються регенеративні та репаративні процеси, підвищується збудливість нервово-м’язового апарату, посилюється провідність імпульсів по периферичному нервовому волокну, активується передача нервових імпульсів в симпатичних гангліях, поліпшується трофічна функція тканин.

Електрофорез — це фізіотерапевтичний метод лікування, який передбачає введення в організм хворого лікарських препаратів у вигляді іонів через неушкоджену шкіру або слизові оболонки за допомогою імпульсного або постійного струму. Особливістю такого лікування є те, що при його проведенні на організм одночасно впливають два фактори — гальванічний струм і лікарський препарат. Таким чином, поєднуючи ці два елементи, позитивний результат лікування досягається значно швидше, ніж при звичайному введенні ліків.

Ліки, які вводяться методом електрофорезу, по-перше, мають властивість вступати в місцеві обмінні процеси, безпосередньо впливаючи цим на перебіг патологічних і фізіологічних реакцій в тканинах, де проводиться вплив. По-друге, вони викликають тривале і безперервне подразнення нервових рецепторів шкіри, що призводить до утворення рефлекторних реакцій генералізованого і метамерного характеру. По-третє, ті лікарські речовини, що надходять у кров і лімфу з депо чинять гуморальну дію на найбільш чутливі до них тканини.

Ампліпульстерапія — метод електролікування, при якому на хворого впливають змінними синусоїдальними модульованими струмами малої сили. Вони поєднують в собі достоїнства струмів високої і низької частот. Для ампліпульстерапії застосовуються змінні синусоїдальні струми частотою 2000-10000 Гц, модульовані синусоїдальними коливаннями низької частоти (в межах 10 – 150 Гц). На відміну від струмів низької частоти, що надають виражену збудливу дію на нервово-м’язову і судинну системи, струм високої частоти не зустрічає великого опору з боку шкіри, глибоко проникає в тканини, не викликає помітного роздратування шкірних рецепторів. Він добре переноситься хворими, надає збудливу дію на глибоко розташовані тканини. В результаті посиленого відтоку продуктів обміну з патологічного вогнища зменшується набряклість – одна з причин, що викликають біль. Припинення болю сприяє зменшенню спазму кровоносних судин, вони розширюються, поліпшується живлення тканин.

Діючи синхронно з нормальними власними коливаннями біострумів організму, що виникають в процесі діяльності головного мозку, нервів і м’язів (від 10 до 150 Гц), і підсилюючи їх дію синусоїдальні модульовані струмами, ми тим самим відновлюємо нормальну функцію тканини і органу. Для зменшення явищ адаптації, розширення діапазону тканин, що втягуються в процес збудження, і підвищення ефективності лікування вдаються до чергування двох різних модульованих частот. При цьому одна з них залишається незмінною – 150 Гц, а друга регулюється в межах 10-150 Гц з роздільним регулюванням їх тривалості в межах 1-5 сек. Застосовується також чергування модульованих коливань з паузами, а також модульованих і немодульованих коливань.

Виражений знеболюючий ефект, поліпшення функціонального стану центральних і периферичних відділів нервової системи, поліпшення периферичного кровообігу і трофіки тканин при відсутності роздратування під електродами визначають основні показання до застосування синусоїдальних модульованих струмів. Їх призначають при захворюваннях, що супроводжуються порушенням периферичного кровообігу, функціонального стану нервово-м’язового апарату, трофіки тканин, хронічними запальними процесами (радикуліти різного походження і течії, в тому числі з вираженими вегетативно-судинними порушеннями, невралгії, неврити, плексити, наслідки травм опірно-рухового апарату, порушення трофіки тканин, у тому числі пролежні при ураженнях спинного мозку, підгострі і хронічні гінекологічні захворювання). Здатність струмів надавати рухове збудження дозволяє застосовувати їх для електростимуляції поперечно-смугастих м’язів, в тому числі для стимуляції дихання, функції шлунково-кишкового тракту, перистальтики сечоводів та ін. У зв’язку з відсутністю роздратування і неприємних відчуттів цей метод широко застосовується у дітей.

Дарсонвалізація — це метод фізіотерапії, заснований на використанні імпульсного струму високої частоти (110-400 кГц), високої напруги (десятки тисяч вольт) і малої сили (до декількох міліампер). ід впливом місцевої дарсонвалізації поліпшується кровообіг, трофіка тканин, нормалізується тонус тканин, судин і шкіри. Місцева дарсонвалізація показана при захворюваннях периферичних нервів, судин і м’язів з болючими явищами, при порушеннях трофіки тканин, захворюваннях шкіри і волосся з порушенням їх харчування, хронічних запаленнях придаткових порожнин носа.

Електросон — це метод електротерапії, в основі якого лежить використання імпульсних струмів низької частоти. Вони роблять безпосередній вплив на центральну нервову систему. При цьому викликається її гальмування, що призводить до сну. Процедура електросну призначається при великій кількості різних захворювань. До них відносяться: неврози, початкова стадія атеросклерозу, вегетативна дистонія, вібраційна хвороба. Хороші результати він показує в комплексному лікуванні артеріальної гіпертензії 1 і 2 ступеня, ішемічної хвороби серця 1 і 2 кл., бронхіальної астми, нейродерміту, енурезу. Застосовують електросон для позбавлення пацієнтів від наслідків черепно-мозкових травм, допомагає при облітеруючих захворюваннях судин, метеотропних реакціях, а також виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і шлунка.

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери