+38 097 779-2959 КС
+38 099 279-2959 Vodafone info@sunnyresort.com.ua

Медичний персонал

Шановні гості, ми із задоволенням представляємо вам наш чудовий медичний персонал! Це люди, професіоналізм і добре ставлення яких робить ваше лікування та оздоровлення максимально приємним, комфортним, ефективним і дієвим. Крім своїх професійних умінь і навичок вони володіють чудовими людськими якостями, завжди готові прийти на допомогу і дарують вам, нашим гостям і пацієнтам, частинку себе – кожен раз, коли ви приходите до них для процедур або просто звертаєтеся з проханням. Медичний колектив «Сонячного» – наше найголовніше і найбільше надбання! Просимо любити і поважати: (фото клікабельні):

IMG_7277 Ігорь Романович Лучків – головний лікар, спеціаліст ортопед-травматолог. Прийме, подивиться, відремонтує 🙂  Його призначення та рекомендації – запорука вашого міцного здоров’я!

 

 

IMG_7195Христина Михайлівна Сакаль – терапевт.

 

 

 

IMG_7515Дужар Неллі Михайлівна – УЗД-діагност.

 

 

 

Мирослава Олександрівна Мушка – старша медична сестра.

 

 

 

Віктор Іванович Туряниця – фельдшер, медичний працівник кабинету маніпуляцій. Людина з найдобрішою душею, але будьте обережні: його уколи та крапельниці викликають звикання, жити без них не зможете 🙂 !

 

 

Аліна Михайлівна Матвійчук – медична сестра ванного відділення. Аліна – наша німфа і наяда, богиня СПА, та за суміцництвом – Міс Посмішка “Сонячного” 🙂 !

 

 

Неллі Василівна Кобулей – медична сестра кабінету озокериту. Її ручки і теплий озокерит зігріють душу та розтоплять будь-який лід! Ну, і для суглобчиків корисно 🙂

 

 

Тетяна Іванівна Ходжаніязова – медична сестра гідромасажного кабінету. Улюблениця пацієнтів гідромасажу – з милою посмішкою “зріже” вам масажним струменем все зайве й непотрібне 🙂 !

 

 

Юлія Іванівна Довга – медична сестра гідромасажного кабинету. Струмені води в її руках творять дива, та сама Джулія Робертс пишається й тішиться з того, що схожа на нашу Джулію 🙂 !

 

 

Владислава Володимирівна Попович – медична сестра душового відділення. “Гідролазер”, “циркулярка” та “шарко” – звучить трохи моторошно, але вам полюбиться: подивіться на цю посмішку!

 

 

Ерміла Вікторівна Русін – медична сестра кабінету кишкових зрошень. Хазяйка найекзотичнішого атракціону в нашому “луна-парку”: відкриє для вас дивовижний світ здорового ШКТ 🙂

 

 

Эріх Васильович Бобаль – масажист та улюбленець всіх гостей жіночої статі 🙂 . Та ні, взагалі – всіх гостей! Записуватися – мінімум за повроку 🙂 Але приймемо всіх!

 

 

АнитаКость Аніта Олександрівна – масажист, кращий реабілітолог і “золоті” руки “Сонячного”.

 

 

 

olesiaСайлер Олеся Михайлівна – медсестра ванного відділення.

 

 

 

Продан Наталія Іванівна медсестраПродан Наталія Іванівна – медична сестра маніпуляційного кабінету.

 

 

 

Білей Людмила Юріївна медсестраБілей Людмила Юріївна – медична сестра кабінету гідромасажу.

 

 

 

 


Зала слави медичного центру “Сонячного”

 

Жанна Іванівна Екман: від початку та до вересня 2016 року – незмінна старша медична сестра, медсестра фізіокабінету, господиня й берегиня медичного центру “Сонячного”. Ми щиро бажаємо Жанні всього найкращого і… одного чудового дня – повернутися! 🙂

 

 

Марина Вікторівна Попович – медична сестра кабинету інгаляций та гідролазерного зрошення ясен. На сьогодні – у декретній відпустці.

 

 

 

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери