+38 097 779-2959 КС
+38 099 279-2959 Vodafone info@sunnyresort.com.ua

Групові заняття

Санаторій «Сонячний» має в своєму розпорядженні відмінний зал площею близько 80 кв.м для групових занять фітнесом, в ньому з комфортом розмістяться до 20 осіб. Так що ви зможете не припиняти свої тренування, перебуваючи на відпочинку.

Унікальний комплекс лікувальних і SPA-процедур, розроблений нашими фахівцями, а також заняття фітнесом допоможуть Вам відновити життєві сили, підтримати форму і дадуть можливість постійно перебувати у відмінному настрої.

Для тих, хто тільки збирався зайнятися фітнесом, але не знав з чого почати, заняття в нашому залі для групових занять – прекрасний старт для залучення в світ фітнесу, красивого тіла і підтримки себе в хорошій формі.

Міцна серцево-судинна система, струнка, красива фігура і величезний заряд енергії на цілий рік вам забезпечені!

Групові заняття включають в себе аеробіку, yoga, pilates.

Тренування проводяться в низький сезон – з листопада по березень.

Приїжджайте в «Сонячний»!

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери