Лікування

Санаторно-курортне лікування в Карпатах

Санаторне лікування

Сьогодні наш ритм і стиль життя часто змушують забути про свій організм, правильне харчування і заняття спортом. Часто не вистачає часу і сил навіть на ранкову зарядку або приготування здорового сніданку, не кажучи вже про регулярні прогулянки на свіжому повітрі і походах в спортивний або тренажерний зал. Особливо це стосується жителів великих міст. Тому, нам сьогодні як ніколи просто необхідно поєднувати відпочинок з оздоровленням або навіть лікуванням.

Для якісного відпочинку та лікування зовсім не обов’язково шукати курорти закордоном – адже наша країна має всі необхідні для цього ресурси. Наприклад, можна вибрати відпочинок і лікування в Карпатах, посеред гір і лісів, чарівної природи, які допоможуть вам в короткий термін відновити життєві сили організму. Карпатський і Закарпатський регіони відомі на весь світ своїми мінеральними водами («Поляна Квасова», «Нафтуся», «Марія» та інші) та іншими ресурсами, такими як цілющі грязі, соляні шахти і, звичайно ж, чисте гірське повітря. Відпочинок і лікування в Закарпатті можна поєднувати з культурною програмою, екскурсіями в музеї і замки, міста і містечка з віковою історією, гірськолижним спортом взимку, відвідуванням етно-свят і фестивалів круглий рік, а також знайомством з кухнею і традиціями регіону.

Чому «Сонячний»

Плануючи відпочинок, оздоровлення та лікування в санаторії, спочатку можна загубитися, так як здається, що варіантів дуже багато, очі просто розбігаються і з’являється проблема вибору. «Сонячний» має всю необхідну інфраструктуру і власний медичний центр і надає своїм гостям повний набір послуг для відпочинку, лікування та оздоровлення. Ми надаємо набір послуг з діагностики, оздоровлення та лікування, такі як: послуги УЗД, лабораторні аналізи, арома-ванни і душі, масажі, озонотерапія, галотерапія та інші.

«Сонячний» – це найновіший та найсучасніший оздоровчий комплекс з усіх санаторіїв і пансіонатів Поляни, що пропонує широкий спектр послуг за доступними цінами. Приїхавши в Закарпатський оздоровчий комплекс «Сонячний», Ви можете відвідати місця історичного та туристичного значення, такі як Ужгородський, Мукачівський, Чинадіївський замки, відвідати село-музей під відкритим небом в с. Колочава, викупатися в термальних джерелах Косино, зробити сплав по річці Тиса, а головне – отримати кращий відпочинок і лікування в Закарпатті та багато іншого.

У Закарпатському регіоні регулярно відбуваються фестивалі їжі, вина, а також етнофестивалі. Восени відвідайте свято молодого вина та меду «Закарпатське Божоле» і фестиваль молодого вина і гусячих страв з нагоди Дня святого Мартіна. 19 грудня в садибі Святого Миколая під Косовом маленьких відвідувачів приймає сам Святий Миколай. У січні проходить фестиваль страв із свинини «Діснотор», а навесні Ви можете повеселитися на міжнародному фестивалі середньовічної культури «Срібний Татош» і помилуватися цвітінням сакури на «Сакура-Фест». Ми надаємо трансфер в будь-яку точку Закарпаття, куди б ви не вирішили відправитися!

Для відпочиваючих з дітьми в нашому комплексі є власний дитячий майданчик, дитяча кімната з аніматором, щоб батьки мали можливість спокійно проходити лікувальні процедури в той час як діти розважаються з аніматором.

Наш комплекс надає краще санаторно курортне лікування, обслуговування, затишні теплі номери, якісне і смачне харчування – ви маєте можливість спробувати страви закарпатської, угорської та польської кухні від шеф-кухаря, а медичний центр із сучасним обладнанням та професійним персоналом допоможе Вам відновити і зміцнити своє здоров’я. Ми підготували пакетні пропозиції, які діють весь рік. Також ми пропонуємо спеціальні та сезонні тури, які включають розважальну програму, а для великих корпорацій ми пропонуємо можливість проводити конференції та з’їзди за індивідуальними спецпакетами.

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери