Опорно-руховий апарат

image2Другим основним медичним напрямком санаторію «Сонячний» є лікування, усунення функціональних розладів та профілактика захворювань опорно-рухового апарату. І тут також позитивний ефект досягається при комплексному застосуванні як природних можливостей, так і дієтичного харчування, і, звичайно ж – спеціальних медичних процедур за призначенням лікаря, таких, як бішофітні, скипидарні та інші ванни, озокерітопарафінотерапія, масажі і деякі фізіотерапевтичні процедури.

Санаторій «Сонячний» розташований в прекрасному місці для здійснення прогулянок по горах і лісу, а також має власний басейн: відомо, що плавання – один з кращих способів зміцнення всіх систем опорно-рухового апарату та профілактики виникнення проблем. Крім цього, наші гості можуть скористатися для приємних і нескладних тренувань тренажерним містечком під відкритим небом, а також спортивним залом і наявними в ньому спортивними снарядами і тренажерами. Також ми настійно рекомендуємо заняття спортом (настільний теніс і т.д.) і рухливі ігри.

Рекомендовані процедури за напрямком “Опорно-руховий апарат”:

ПРОЦЕДУРА / КІЛЬКІСТЬ ПО ДНЯХ 7 днів 10 днів 14 днів 21 день
Лазер скануючий 3 5 7 10
Ультразвук 3 5 7 10
Ампліпульс 3 5 7 10
Електрофорез 3 5 5 10
Магнітотерапія 3 5 7 10
Озокерит 3 5 7 10
Ванни бішофітові, скіпідарні 3 5 7 10
Гідромасаж 3 5 7 10
Душі (циркулярний, Шарко) 3 5 7 10
Масаж 3 5 7 10
Озонотерапія 3 5 7 10

Перейти до прайс-листа та зв’язатися з офісом продаж або з рецепцією готелю.

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери