Харчування у Сонячному

«Сонячний» є оздоровчим та лікувальним закладом, тому кухня санаторію розрахована і налаштована на приготування дієтичної їжі. Кожен день наші гості можуть вибирати з циклічного тижневого меню, яке складається зі страв 5-го і 15-го столу – лікувальної та помірної дієти. За призначенням лікаря ми також можемо приготувати страви 9-го столу (для пацієнтів з підвищеним вмістом цукру в крові).

 

Разом із тим, всі страви нашого меню завжди якісні, смачні, корисні і красиво виглядають: ми щиро бажаємо, щоб наші гості і пацієнти санаторію «Сонячний» не тільки і виключно лікувалися, але також отримували задоволення від свого перебування у нас, і в тому числі – і від смачної і корисної їжі. Меню є збалансованим за складом макро- і мікроелементів і контролюється головним лікарем і дієт-сестрою.

 

Для того, щоб гостям було ще й цікаво, ми включили в меню страви закарпатської кухні, а також національних кухонь сусідніх із Закарпаттям регіонів. А ще, звичайно ж, сезонні страви, дари карпатських лісів та сюрпризи від нашого шеф-кухаря, якими він любить побалувати гостей «Сонячного», а також їхніх діток. В окремих випадках, за необхідності, ми можемо запропонувати і індивідуальну кухню: ми завжди раді, якщо наші гості ситі і задоволені!

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери