+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Харчування у Сонячному

«Сонячний» є оздоровчим та лікувальним закладом, тому кухня санаторію розрахована і налаштована на приготування дієтичної їжі. Кожен день наші гості можуть вибирати з циклічного тижневого меню, яке складається зі страв 5-го і 15-го столу – лікувальної та помірної дієти. За призначенням лікаря ми також можемо приготувати страви 9-го столу (для пацієнтів з підвищеним вмістом цукру в крові).

 

Разом із тим, всі страви нашого меню завжди якісні, смачні, корисні і красиво виглядають: ми щиро бажаємо, щоб наші гості і пацієнти санаторію «Сонячний» не тільки і виключно лікувалися, але також отримували задоволення від свого перебування у нас, і в тому числі – і від смачної і корисної їжі. Меню є збалансованим за складом макро- і мікроелементів і контролюється головним лікарем і дієт-сестрою.

 

Для того, щоб гостям було ще й цікаво, ми включили в меню страви закарпатської кухні, а також національних кухонь сусідніх із Закарпаттям регіонів. А ще, звичайно ж, сезонні страви, дари карпатських лісів та сюрпризи від нашого шеф-кухаря, якими він любить побалувати гостей «Сонячного», а також їхніх діток. В окремих випадках, за необхідності, ми можемо запропонувати і індивідуальну кухню: ми завжди раді, якщо наші гості ситі і задоволені!