Програма лояльності

Ми вітаємо всіх, хто має бажання долучитися до нашого Сонячного клубу та взяти участь у програмі лояльності від оздоровчого комплексу «Сонячний». Почніть користуватися привілеями учасника програми SUNNY CLUB з моменту отримання Вашої карти.

Чим частіше Ви приїжджаєте до нас у гості або рекомендуєте наш комплекс своїм друзям та знайомим – більше Сонячних бонусів накопичується на Вашому рахунку. А отже – тим більше послуг Ви зможете сплачувати не грошима, а саме Сонячними бонусами, як учасник Клубу.

Зареєструватися у SUNNY CLUB можна, заповнивши реєстраційну карту (анкету учасника) на стійці рецепції ЗОК «Сонячний». Після заповнення анкети, співробітник комплексу видасть Вам індивідуальну карту з унікальним номером, на якій будуть накопичуватися і зберігатися отримані Вами Сонячні бонуси.

Учасник програми SUNNY CLUB може передавати свою карту третім особам.

 

Нарахування Сонячних балів:

До 9 999 грн на рік – 0,05 бонуси за кожну гривню (тобто 5% від суми рахунку);

Від 10 000 до 29 999 грн на рік – 0,07 бонусів (7% від суми рахунку);

Від 30 000 грн на рік – 0,09 бонусів (9% від суми рахунку).

Бали-бонуси нараховуються на Вашу карту, коли:

  • Ви сплачуєте за проживання, харчування та лікування (крім УЗД-діагностики та лабораторних аналізів)  в ЗОК «Сонячний»;
  • До ЗОК «Сонячний» приїжджають гості за Вашою рекомендацією (таким гостям при бронюванні номеру необхідно вказати Ваше ім’я та номер Вашої карти).

Витрачати бонуси можна на: проживання, харчування, лікування (крім УЗД-діагностики, лабораторних аналізів та послуг фіто-бару).

Кількість нарахованих бонусів залежить виключно від суми оплати: 1 бал (бонус) = 1 гривня.

 

Бонуси можна витрачати у разі наступного приїзду до ЗОК «Сонячний».

Бонусами можна розрахуватися тільки на повну суму покупки.

Накопичену кількість бонусів можна перевірити, написавши запит на електронну адресу info@sunnyresort.com.ua або зателефонувавши за номерами відділу бронювання у Києві.

Коли Ви бронюєте проживання в ЗОК «Сонячний», не забудьте вказати номер вашої карти SUNNY CLUB.

Ласкаво просимо до сім’ї SUNNY CLUB!

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери