Сонячна команда

Дорогі друзі, ми дуже раді представити і познайомити вас із командою нашого комплексу: всі ці чудові люди – не тільки фахівці і професіонали, вони – душа і серце Сонячного”! І ми будемо щасливі, якщо наші співробітники стануть для вас хорошими друзями, а вони для цього ще й як постараються 🙂 Знайомтеся (фото клікабельні):

Ігорь Романович Лучків – головний лікар, спеціаліст ортопед-травматолог. Прийме, подивиться, відремонтує 🙂 Його призначення та рекомендації – запорука вашого міцного здоров’я!

 

 

Христина Михайлівна Сакаль – терапевт.

 

 

 

Дужар Неллі Михайлівна – УЗД-діагност.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНаталія Володимирівна Зінюк – керуючий комплексом: надзвичайно досвідчений керівник і спеціаліст у сфері гостинності, для якого найважливіше – комфорт та задоволення гостей! Ви завжди можете зв’язатися з Наталею Володимирівною, щоб поставити або вирішити питання щодо Вашого перебування в “Сонячному” за контактами:

098 573-7372, 066 120-4543, n.zinyuk@www.sunnyresort.com.ua

Мирослава Олександрівна Мушка – старша медична сестра.

 

 

 

Аліна Михайлівна Матвійчук – медична сестра ванного відділення. Аліна – наша німфа і наяда, богиня СПА, та за суміцництвом – Міс Посмішка “Сонячного”!

 

 

Неллі Василівна Кобулей – медична сестра кабінету озокериту. Її ручки і теплий озокерит зігріють душу та розтоплять будь-який лід! Ну, і для суглобчиків корисно!

 

 

Тетяна Іванівна Ходжаніязова – медична сестра гідромасажного кабінету. Улюблениця пацієнтів гідромасажу – з милою посмішкою “зріже” вам масажним струменем все зайве й непотрібне!

 

 

Юлія Іванівна Довга – медична сестра гідромасажного кабинету. Струмені води в її руках творять дива, та сама Джулія Робертс пишається й тішиться з того, що схожа на нашу Джулію!

 

 

Владислава Володимирівна Попович – медична сестра душового відділення. “Гідролазер”, “циркулярка” та “шарко” – звучить трохи моторошно, але вам полюбиться: подивіться на цю посмішку!

 

 

Ерміла Вікторівна Русін – медична сестра кабінету кишкових зрошень. Хазяйка найекзотичнішого атракціону в нашому “луна-парку”: відкриє для вас дивовижний світ здорового ШКТ!

 

 

Эріх Васильович Бобаль – масажист та улюбленець всіх гостей жіночої статі. Та ні, взагалі – всіх гостей! Записуватися – мінімум за повроку. Але приймемо всіх!

 

 

Кость Аніта Олександрівна – масажист, кращий реабілітолог і “золоті” руки “Сонячного”.

 

 

 

Сайлер Олеся Михайлівна – медсестра ванного відділення.

 

 

 

Продан Наталія Іванівна – медична сестра маніпуляційного кабінету.

 

 

 

Білей Людмила Юріївна – медична сестра кабінету гідромасажу.

 

 

 

Оксана Василівна Сидоренко – портьє-адміністратор рецепції. Найуважніша, найдоброзичливіша, найсерьйозніша і… просто красива и чудова дівчина 🙂

 

 

Наталія Олександрівна Гегедош – портьє-адміністратор рецепції. Коли на зміні Наталя – гостей з рецепції прибрати неможливо 🙂 Ну, ви вже зрозуміли – у нас тільки найкращі!

 

 

Тетяна Борисівна Лизанець — адміністратор ресторана: улюблениця гостей і газдиня зали, а ще – красуня і розумниця і красуня 🙂 Сонце Сонячногосходить в ресторані!

 

 

Юрій Юрійович Шефер – инженер комплексу. Інженер найширшого профілю: і електрик, і сантехнік, і зв’язківець, і кочегар, і енергетик, і телемайстер – тут замало місця, перелік його вмінь буде занадто довгим 🙂 Напевно, немає нічого, чого б він не вмів чи не зміг би зробити! Юрьїч – наші “золоті”, тобто – сонячні” – руки!

 

Ярослав Іванович Лизанець – водій і технік. Він першим зустрічає вас на вокзалі, а потім проводжає вас додому. Це справжній Газда, майстер на всі руки і командир нашого “сонячного спецназу групи технічних працівників-“головорізів” 🙂 , здатних на будь-які подвиги! А ще жартівник і веселун з чудовим почуттям гумору!

 

 Катерина Анатоліївна Харченко – директор ТОВ “Закарпатський оздоровчий комплекс “Сонячний”: невичерпне джерело невгамовної творчої енергії і нашого натхнення 🙂 !

[[[["field5","equal_to","0"]],[["hide_fields","field13,field14,field16,field15,field12"]],"and"],[[["field5","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12,field16,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","2"]],[["hide_fields","field13,field15"]],"and"],[[["field5","equal_to","3"]],[["hide_fields","field13"]],"and"]]
1 Step 1
Забронювати номер
ПІБ
Номер телефону
Дата заїзду
Дата виїзду
Введіть вік дітей
Введіть вік дитини
Дитина 1
Дитина 2
Дитина 3
Примітки, побажання до відпочинку
Спецпропозиція/Пакет/Тариф
Previous
Next
video-img

Увага! Знижки!

Шановні гості, при заїзді по тарифам "Оздоровчий" і "Лікувальний", ви можете отримати знижки: 7 днів - зі знижкою 7%; 14 днів - зі знижкою 14%; 21 день - зі знижкою 21%; 28 днів - зі знижкою 28%! Для РБ, спецпропозицій, акцій і пакетів ця умова не діє. Акція діє у періоди "Сезон" і "Низький сезон".

Раннє бронювання

Шановні гості, протягом травня-липня 2017 року діють надзвичайно вигідні та привабливі умови раннього бронювання за тарифами “Оздоровчий” і “Лікувальний” на: осінь 2017 – зі знижкою 20%. Встигніть скористатися!

Всім-всім-всім! Увага!

Шановні друзі, ми створюємо в "Сонячному" бібліотеку, а також дитячий клуб. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надішлете або привезете з собою непотрібні вам більше книги, ігри, іграшки, CD з фільмами і мультиками, а також, нитки, шматочки тканини, тасьми для наших майстер-класів: за кожен такий подарунок ми гарантуємо приємний сюрприз! Наші гості, особливо маленькі, будуть вам вдячні!

Гарячі акції та новинки

Спеціальні та сезонні пропозиції

Лікувальні пакети

СПА відпочинок

Наші партнери