+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Лікувальні душі

Шановні гості комплексу “Сонячний”, якщо ви бажаєте схуднути, збадьоритись, чи навпаки розслабитись – вам саме сюди! Вітаємо вас у душовому відділенні “Сонячного”! В даному відділенні представлені водолікувальні процедури, за яких на тіло чи його певну частину відбувається вплив водою у вигляді струменів визначеної температури і тиску. Ми пропонуємо вам наступні типи душів: струменевий душ, більше відомий як душ Шарко, циркулярний (швейцарський душ) та висхідний душ.

Струменевий душ (Шарко) – водолікувальна процедура, при якій на тіло діє механічний і темпера¬турний фактор потужного струменю води. Напевно, ця класична водна процедура є чи не найвідомішою з усіх. І її відмінна репутація, набута впродовж більш, ніж сторіччя, є цілком і повністю заслуженою! Завдяки струменевому душу Шарко значно посилюється притік насиченої киснем крові до усіх органів Вашого тіла. Також процедура суттєво поліпшує роботу сосудів, допомагає виведенню з організму шлаків та токсинів і відчутно піднімає життєвий тонус. Ну і, звісно, не варто забувати, що душ Шарко – абсолютно незамінний помічник у важливій для кожної жінки справі: моделюванні стрункої підтягнутої фігури та корекції проблемних ділянок. Він прискорює обмінні процеси в організмі, а також сприяє розщепленню жирів. І до того ж душ Шарко – це чи не найефективніший засіб боротьби з целюлітом. Такий він – класичний інструмент краси та здоров’я!

Циркулярний (швейцарський) душ. Специфікою багатьох гідромасажних душів є те, що вони концентруються виключно на одній проблемній зоні. Це, звісно, дуже корисно та ефективно, проте, як добре було б водночас піддавати цілющому впливу весь організм. І для цього в нашому санаторії також є прекрасна можливість! Особливість циркулярного душу полягає в тому, що подача води в ньому відбувається одночасно з багатьох трубок, розташованих згори до низу по колу таким чином, аби тоненькі, але сильні струмені діставалися всіх ділянок Вашого тіла одночасно. Процедура зовсім не болісна – навпаки, дуже приємна: це наче масаж, який енергійно роблять сотні крихітних ельфів. І результат їх праці – підвищення імунітету, покращення настрою та обміну речовин, зняття стресу та роздратованості, регуляція сну. Циркулярний душ прекрасно впливає на стан Вашої шкіри та допомагає позбутися целюліту. А також він стимулює роботу кровоносної системи, м’язів та внутрішніх органів, сприяє виведенню токсинів, шлаків, вільних радикалів, та й загалом підіймає життєвий тонус. Справжнє магічне коло здоров’я!

Висхідний душ. Це досить незвична, але надзвичайно ефективна процедура, користь якої для найпотаємніших ділянок нашого тіла та найінтимніших сфер життя важко переоцінити. Висхідний душ призначений виключно для терапії органів таза. Аби вода могла їх дістатися, Вам буде запропоновано сісти на стільчик з отвором, через який вертикальні струмені, напрямлені знизу вгору, будуть відчутно, але лагідно і комфортно Вас масажувати. Дана процедура стимулює кровообіг, покращує стан м’язів сфінктера, а також посилює перистальтику кишечнику при хронічних колітах та інших функціональних розладах. Проте, це ще не все: в нашому комплексі ми пропонуємо Вам не просто висхідний душ, а висхідний душ у поєднанні з лазерною терапією (випромінювання низької інтенсивності червоного спектра). Завдяки даному бонусу дія процедури стає ще ефективнішою: гідролазерний душ прискорює загоєння запальних процесів, а також стимулює сексуальну активність.

 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Василь
"САНАТОРІЙ "Сонячний" У Поляні є багато Сонячних імен Санаторій «Сонячний» Тільки тут один Приїзджаю у Сваляву На вокзалі «бусик»жде За хвилин мабуть за 20 В санаторій довезе На ресепшені зустрінуть Посміхнуться знов Ключик тобі вручать Пий водичку й будь здоров Номери тут дуже файні Усе по уму Чистота й порядок Тебе радують І столова тут прекрасна Поварі на висоті Все готують дуже смачно Задоволені усі Подають усе до столу Офіціанти молоді Адже руку вже набили Все що роблять до душі Адміністратор у столовій Жіночка молода Роботу свою добре знає Бо у столовій чистота Лікування професійне На усі смаки Все,що треба тобі зроблять Лікарі й специ Відпочинеш, скинеш втому І попєш води Все оце тобі дарує Санаторій «Сонячний»!"
Наталія
Приїжджаємо до "Сонячного" вже вчетверте, були і влітку, і взимку - все подобається: і чемний персонал, і досвідчені медсестри, і уважні лікарі. Всі пропозиції, що їх виказували у спеціальній анкеті, поступово втілюються в життя. Зокрема, пропонувала організовувати дозвілля малечі, і ось, з*явилися професіонали, які здійснюють цілий ряд різноманітних програм і виховних заходів. Пропонувала розширити репертуар використовуваних музичних творів у їдальні - і, дійсно, дослухались, і стала ця музика більш різноманітною. Всі прохання, з якими звертаєшся безпосередньо, намагаються виконувати. Проте, є й деякі побажання. Наприклад, при проходженні комплексного дослідження на апараті УЗД хотілося б, щоби опис був більш детальний, щоби можна було порівняти результати з попередніми. Ще є пропозиція: було б доцільно продумати якесь меню для дітей дошкільного віку і пропонувати батькам за окрему плату, оскільки цей контингент є доволі специфічним щодо харчування. Дітей приїжджає дуже багато і вони різного віку. Зовсім малим мами розводять у гарячій воді каші, а інші "під*їдають" щось з батьківських порцій або "крутять носом" і йдуть голодні, потім добираючи неотримані калорії з морозива, чіпсів, цукерок чи чогось ще такого саме "корисного". І ще одне. Я зібрала посилку вагою 10 кг з матеріалів для дитячого дозвілля і відправила її в ОЦ. На сайті написано, що кожен, хто долучиться до організації дозвілля, матиме гарантовано якийсь сюрприз. Я робила це не заради сюрпризу, а від чистого серця, проте, обіцянка просто інтригувала. На жаль, за три тижні мого відпочинку в "Сонячному", ніхто так і не згадав, і не сказав, чи корисними виявились надіслані мною матеріали. Отакий "сюрприз". І жодних дитячих робіт, окрім малюнків, на виставці я так і не побачила. Хоча з різноманітної матерії, ґудзиків, бусинок можна навчитися робити так багато цікавих і красивих речей! Думаю, не варто щось обіцяти, чого потім ніхто не виконує. А в цілому, у "Сонячному" дуже позитивна атмосфера, хороші побутові умови, є розваги, можна займатися фітнесом і різними практиками, чудова вода і така ж чудова природа навкруги! Хочеться туди повертатися знову і знову! Сподіваюсь, що відпочинок у ОЦ й надалі буде покращуватись, а ми будемо продовжувати сюди приїжджати. Може, ще й книжки якісь дитячі чи дорослі перешлемо. Всьому персоналу "Сонячного" висловлюю щиру подяку і сподіваюсь на наступні зустрічі!
Вера Александровна
Второй раз семьёй посещаем сие "чудное место", и опять передо мной дилемма.....напишешь то что, собственно, ощущаешь находясь там , так затем путёвку не купишь ( от желающих отбоя не будет - у меня так всегда) , а не писать вообще - не верно, как то не правильно!!! Изначально приехали подлечиться, сделать УЗИ, посетить максимально все процедуры , ну и само собой подышать " необычайно сладким и чистым " горным воздухом. Глав. врач - "душка" , высочайшего уровня профессионал; что немаловажно, умеющий слушать и сопереживать. Лечение и процедуры подобрал разумные и необходимые, "без навязывания лишнего"( что зачастую встречается, чего греха таить, в подобного рода заведениях)! Обслуживание на всех уровнях ( уборка номера, официанты , медицинские работники) выше всех похвал, особенно для меня важно - это доброжелательность и улыбающиеся приветливые лица! Умнички! Питание диетическое, что понятно.....мы изначально оговорили этот вопрос с консультантом через сайт, а затем с доктором. Знали куда и зачем едем! Комплекс- то оздоровительный, с медицинской базой и процедурами !!! Прекрасная анимация для деток, для взрослых - свои развлечения! Приедем ещё, вопрос решён! Сначала только родителей наших ( не очень юных) отправим подлечиться! Спасибо "Солнечный"! Мы с тобой!!!
Светлана
Отдыхали с подругой с 10 по 23 апреля 2017 года. Отдых очень понравился: 1. Диетическое питание (5 стол) на хорошем уровне - большой "РЕСПЕКТ" шеф-повару. 2. Лечение - прекрасное. Главврач Лучкив Игорь Романович в течении часа подбирал лечебные процедуры в соответствии с диагнозами. 3. Обслуживающий персонал (медицинские сестры, официаточки и горничные) очень приветливый и доброжелательный. 4. Но самый большой клад в ОЦ "Солнечный" это - профессиональный фитнес и йога-инструктор Виктория Соломаха (занятия по йоге, фитнесу, пилатесу, восточному танцу творческие мастер-классы). ОЦ "Солнечный" так держать!!!!!!!!
Популярні пропозиції