+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Лікувальні душі

Шановні гості комплексу “Сонячний”, якщо ви бажаєте схуднути, збадьоритись, чи навпаки розслабитись – вам саме сюди! Вітаємо вас у душовому відділенні “Сонячного”! В даному відділенні представлені водолікувальні процедури, за яких на тіло чи його певну частину відбувається вплив водою у вигляді струменів визначеної температури і тиску. Ми пропонуємо вам наступні типи душів: струменевий душ, більше відомий як душ Шарко, циркулярний (швейцарський душ) та висхідний душ.

Струменевий душ (Шарко) – водолікувальна процедура, при якій на тіло діє механічний і темпера¬турний фактор потужного струменю води. Напевно, ця класична водна процедура є чи не найвідомішою з усіх. І її відмінна репутація, набута впродовж більш, ніж сторіччя, є цілком і повністю заслуженою! Завдяки струменевому душу Шарко значно посилюється притік насиченої киснем крові до усіх органів Вашого тіла. Також процедура суттєво поліпшує роботу сосудів, допомагає виведенню з організму шлаків та токсинів і відчутно піднімає життєвий тонус. Ну і, звісно, не варто забувати, що душ Шарко – абсолютно незамінний помічник у важливій для кожної жінки справі: моделюванні стрункої підтягнутої фігури та корекції проблемних ділянок. Він прискорює обмінні процеси в організмі, а також сприяє розщепленню жирів. І до того ж душ Шарко – це чи не найефективніший засіб боротьби з целюлітом. Такий він – класичний інструмент краси та здоров’я!

Циркулярний (швейцарський) душ. Специфікою багатьох гідромасажних душів є те, що вони концентруються виключно на одній проблемній зоні. Це, звісно, дуже корисно та ефективно, проте, як добре було б водночас піддавати цілющому впливу весь організм. І для цього в нашому санаторії також є прекрасна можливість! Особливість циркулярного душу полягає в тому, що подача води в ньому відбувається одночасно з багатьох трубок, розташованих згори до низу по колу таким чином, аби тоненькі, але сильні струмені діставалися всіх ділянок Вашого тіла одночасно. Процедура зовсім не болісна – навпаки, дуже приємна: це наче масаж, який енергійно роблять сотні крихітних ельфів. І результат їх праці – підвищення імунітету, покращення настрою та обміну речовин, зняття стресу та роздратованості, регуляція сну. Циркулярний душ прекрасно впливає на стан Вашої шкіри та допомагає позбутися целюліту. А також він стимулює роботу кровоносної системи, м’язів та внутрішніх органів, сприяє виведенню токсинів, шлаків, вільних радикалів, та й загалом підіймає життєвий тонус. Справжнє магічне коло здоров’я!

Висхідний душ. Це досить незвична, але надзвичайно ефективна процедура, користь якої для найпотаємніших ділянок нашого тіла та найінтимніших сфер життя важко переоцінити. Висхідний душ призначений виключно для терапії органів таза. Аби вода могла їх дістатися, Вам буде запропоновано сісти на стільчик з отвором, через який вертикальні струмені, напрямлені знизу вгору, будуть відчутно, але лагідно і комфортно Вас масажувати. Дана процедура стимулює кровообіг, покращує стан м’язів сфінктера, а також посилює перистальтику кишечнику при хронічних колітах та інших функціональних розладах. Проте, це ще не все: в нашому комплексі ми пропонуємо Вам не просто висхідний душ, а висхідний душ у поєднанні з лазерною терапією (випромінювання низької інтенсивності червоного спектра). Завдяки даному бонусу дія процедури стає ще ефективнішою: гідролазерний душ прискорює загоєння запальних процесів, а також стимулює сексуальну активність.

 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції