+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Лікувальні душі

Шановні гості комплексу “Сонячний”, якщо ви бажаєте схуднути, збадьоритись, чи навпаки розслабитись – вам саме сюди! Вітаємо вас у душовому відділенні “Сонячного”! В даному відділенні представлені водолікувальні процедури, за яких на тіло чи його певну частину відбувається вплив водою у вигляді струменів визначеної температури і тиску. Ми пропонуємо вам наступні типи душів: струменевий душ, більше відомий як душ Шарко, циркулярний (швейцарський душ) та висхідний душ.

Струменевий душ (Шарко) – водолікувальна процедура, при якій на тіло діє механічний і темпера¬турний фактор потужного струменю води. Напевно, ця класична водна процедура є чи не найвідомішою з усіх. І її відмінна репутація, набута впродовж більш, ніж сторіччя, є цілком і повністю заслуженою! Завдяки струменевому душу Шарко значно посилюється притік насиченої киснем крові до усіх органів Вашого тіла. Також процедура суттєво поліпшує роботу сосудів, допомагає виведенню з організму шлаків та токсинів і відчутно піднімає життєвий тонус. Ну і, звісно, не варто забувати, що душ Шарко – абсолютно незамінний помічник у важливій для кожної жінки справі: моделюванні стрункої підтягнутої фігури та корекції проблемних ділянок. Він прискорює обмінні процеси в організмі, а також сприяє розщепленню жирів. І до того ж душ Шарко – це чи не найефективніший засіб боротьби з целюлітом. Такий він – класичний інструмент краси та здоров’я!

Циркулярний (швейцарський) душ. Специфікою багатьох гідромасажних душів є те, що вони концентруються виключно на одній проблемній зоні. Це, звісно, дуже корисно та ефективно, проте, як добре було б водночас піддавати цілющому впливу весь організм. І для цього в нашому санаторії також є прекрасна можливість! Особливість циркулярного душу полягає в тому, що подача води в ньому відбувається одночасно з багатьох трубок, розташованих згори до низу по колу таким чином, аби тоненькі, але сильні струмені діставалися всіх ділянок Вашого тіла одночасно. Процедура зовсім не болісна – навпаки, дуже приємна: це наче масаж, який енергійно роблять сотні крихітних ельфів. І результат їх праці – підвищення імунітету, покращення настрою та обміну речовин, зняття стресу та роздратованості, регуляція сну. Циркулярний душ прекрасно впливає на стан Вашої шкіри та допомагає позбутися целюліту. А також він стимулює роботу кровоносної системи, м’язів та внутрішніх органів, сприяє виведенню токсинів, шлаків, вільних радикалів, та й загалом підіймає життєвий тонус. Справжнє магічне коло здоров’я!

Висхідний душ. Це досить незвична, але надзвичайно ефективна процедура, користь якої для найпотаємніших ділянок нашого тіла та найінтимніших сфер життя важко переоцінити. Висхідний душ призначений виключно для терапії органів таза. Аби вода могла їх дістатися, Вам буде запропоновано сісти на стільчик з отвором, через який вертикальні струмені, напрямлені знизу вгору, будуть відчутно, але лагідно і комфортно Вас масажувати. Дана процедура стимулює кровообіг, покращує стан м’язів сфінктера, а також посилює перистальтику кишечнику при хронічних колітах та інших функціональних розладах. Проте, це ще не все: в нашому комплексі ми пропонуємо Вам не просто висхідний душ, а висхідний душ у поєднанні з лазерною терапією (випромінювання низької інтенсивності червоного спектра). Завдяки даному бонусу дія процедури стає ще ефективнішою: гідролазерний душ прискорює загоєння запальних процесів, а також стимулює сексуальну активність.

 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Валентина
Ми відпочивали невеликою компанією з 01.02.2022 по 12.02.2022. Дуже приємно здивовані. Одноголосно дали оцінку комплексу 5 зірок. Кімнати для проживаняя - свіжі та просторі, прибирання щодня, персонал доброзичливий та уважний. А їдальня - це, взагалі, особлива тема. У мене багато обмежень у харчуванні, але я мала можливість окремо замовляти дієтичні страви. Персонал їдальні дуже кваліфікований та уважний. Сонячний поставив \"високу планку\", хочеться побажати всім українським оздоровчим комплексам не тільки прагнути, а й досягти її.
Инна
Отдыхали здесь с 22.12 по 10.01 с 3 детками. Комплекс тянет на 5 звезд,цены доступны, питание 5*, организация новогодних праздников шыкарная. Девочки на рецепшене очень приветливые. Претензий никаких. Все просто на отлично.
Павел
Отдыхали в середине октября. С погодой повезло. Очень правильно, что в такое время Сонячный нанимает профессионалов, которые занимаются досугом. Большое спасибо Виктории. Её присутствие полностью меняет время отдыха. Утром зарядка, после обеда занятия по арт-терапии или скандинавская ходьба в горах, вечером йога или кино. Приятно, когда человек - профессионал! Подобная анимация наполняет отдых разнообразием. Я не слыхал, что бы другие пансионаты таким образом заботились о досуге. На зарядку утром ходило человек 8-10. Все были довольны и получали заряд бодрости до завтрака. Хотя самостоятельно не многие бы вышли на зарядку. Йога вечером - приятное и полезное времяпрепровождение, значительно лучше, чем обычный досуг у телевизора. Осенью темнеет рано, часов в 7 вечера и большинство людей, сделав круг возле озера, идут в номер. А Солнечный ломает такой стереотип. За это большое спасибо Виктории и администрации, которая нанимает таких профи!
9WKN28Z www.yandex.ru
9WKN28Z www.yandex.ru
Анна А.
"Сонячний" - прекрасное место для осеннего и зимнего отдыха. Но заметно, что пандемия коронавируса сказывается на качестве услуг и питании. Они стали хуже и обратить внимание на это очень важно.В меню очень мало овощей и много углеводов. А люди, которые не употребляют сахар, вынуждены отказываться от 30-40% еды.В меню ужина кефир часто заменяют на йогурт, хотя ранее в санатории готовили свою ряжанку, что было приятным и полезным бонусом.Сокращение медицинского персонала тоже отражается на качестве услуг.Но остаются и позитивные моменты. Огромный плюс именно этого санатория - квалифицированный специалист по организации досуга! Арт-терапевт Виктория Соломаха дала возможность ощутить ценность моментов, проведенных в "Сонячном". Она сумела организовать качественный, здоровый и разносторонний досуг для людей всех возрастов. На ее мастер-классах и мероприятиях было интересно и пенсионерам, и детям. Во время творческих мастерских Виктория пыталась разбудить в каждом участнике внутреннего ребенка, который спрятан за бытовыми и рабочими проблемами жизни. Те, с кем это получилось, уезжали счастливыми обновленными людьми. Походы в горы, ежедневные гимнастики с Викторией укрепляли здоровье не хуже массажей и лечебной воды. Вклад Виктории делает "Сонячный" уникальным местом, где можно найти не только здоровье, но и кусочек счастья).
Популярні пропозиції