+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Лікувальні душі

Шановні гості комплексу “Сонячний”, якщо ви бажаєте схуднути, збадьоритись, чи навпаки розслабитись – вам саме сюди! Вітаємо вас у душовому відділенні “Сонячного”! В даному відділенні представлені водолікувальні процедури, за яких на тіло чи його певну частину відбувається вплив водою у вигляді струменів визначеної температури і тиску. Ми пропонуємо вам наступні типи душів: струменевий душ, більше відомий як душ Шарко, циркулярний (швейцарський душ) та висхідний душ.

Струменевий душ (Шарко) – водолікувальна процедура, при якій на тіло діє механічний і темпера¬турний фактор потужного струменю води. Напевно, ця класична водна процедура є чи не найвідомішою з усіх. І її відмінна репутація, набута впродовж більш, ніж сторіччя, є цілком і повністю заслуженою! Завдяки струменевому душу Шарко значно посилюється притік насиченої киснем крові до усіх органів Вашого тіла. Також процедура суттєво поліпшує роботу сосудів, допомагає виведенню з організму шлаків та токсинів і відчутно піднімає життєвий тонус. Ну і, звісно, не варто забувати, що душ Шарко – абсолютно незамінний помічник у важливій для кожної жінки справі: моделюванні стрункої підтягнутої фігури та корекції проблемних ділянок. Він прискорює обмінні процеси в організмі, а також сприяє розщепленню жирів. І до того ж душ Шарко – це чи не найефективніший засіб боротьби з целюлітом. Такий він – класичний інструмент краси та здоров’я!

Циркулярний (швейцарський) душ. Специфікою багатьох гідромасажних душів є те, що вони концентруються виключно на одній проблемній зоні. Це, звісно, дуже корисно та ефективно, проте, як добре було б водночас піддавати цілющому впливу весь організм. І для цього в нашому санаторії також є прекрасна можливість! Особливість циркулярного душу полягає в тому, що подача води в ньому відбувається одночасно з багатьох трубок, розташованих згори до низу по колу таким чином, аби тоненькі, але сильні струмені діставалися всіх ділянок Вашого тіла одночасно. Процедура зовсім не болісна – навпаки, дуже приємна: це наче масаж, який енергійно роблять сотні крихітних ельфів. І результат їх праці – підвищення імунітету, покращення настрою та обміну речовин, зняття стресу та роздратованості, регуляція сну. Циркулярний душ прекрасно впливає на стан Вашої шкіри та допомагає позбутися целюліту. А також він стимулює роботу кровоносної системи, м’язів та внутрішніх органів, сприяє виведенню токсинів, шлаків, вільних радикалів, та й загалом підіймає життєвий тонус. Справжнє магічне коло здоров’я!

Висхідний душ. Це досить незвична, але надзвичайно ефективна процедура, користь якої для найпотаємніших ділянок нашого тіла та найінтимніших сфер життя важко переоцінити. Висхідний душ призначений виключно для терапії органів таза. Аби вода могла їх дістатися, Вам буде запропоновано сісти на стільчик з отвором, через який вертикальні струмені, напрямлені знизу вгору, будуть відчутно, але лагідно і комфортно Вас масажувати. Дана процедура стимулює кровообіг, покращує стан м’язів сфінктера, а також посилює перистальтику кишечнику при хронічних колітах та інших функціональних розладах. Проте, це ще не все: в нашому комплексі ми пропонуємо Вам не просто висхідний душ, а висхідний душ у поєднанні з лазерною терапією (випромінювання низької інтенсивності червоного спектра). Завдяки даному бонусу дія процедури стає ще ефективнішою: гідролазерний душ прискорює загоєння запальних процесів, а також стимулює сексуальну активність.

 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Марина
Два года назад я впервые отдыхала в пансионате"Солнечный".И опять вернулась сюда в октябре 2021.Комфортные номера, продуманное питание,замечательная лечебная база,профессионализм сотрудников,все это осталось по-прежнему прекрасным!Новые впечатления?Огромное спасибо администрации пансионата за Викторию Соломаху!!!Скандинавская ходьба в Карпатах,утренняя зарядка на свежем воздухе,йога,танцы,киносеансы,арт-терапия- все, что она организовала,проводила с большой любовью,красиво и душевно !С искренней благодарностью и до новых встреч
Марина
Два года назад я впервые отдыхала в пансионате"Солнечный".И опять вернулась сюда в октябре 2021.Комфортные номера, продуманное питание,замечательная лечебная база,профессионализм сотрудников,все это осталось по-прежнему прекрасным!Новые впечатления?Огромное спасибо администрации пансионата за Викторию Соломаху!!!Скандинавская ходьба в Карпатах,утренняя зарядка на свежем воздухе,йога,танцы,киносеансы,арт-терапия- все, что она организовала,проводила с большой любовью,красиво и душевно !С искренней благодарностью и до новых встреч
Татьяна Жабская
Это было восхитительно. Я с удовольствием вернусь ,если Виктория продолжит работу с нами. Это ощущение и моё и моих друзей.
Алёна
Отдыхали с мужем 12 дней сентября 2021г. Номер хороший, уборка регулярно, смена белья часто. Еда в ресторане разнообразная, очень понравилось. Всё компактно:бювет, лечение, ресторан, номера, всё в одном месте. Очень понравился массаж и гидромассаж. Персонал весь отличный! Инструктор Виктория Соломаха " изюминка" санатория. Утренняя зарядка на свежем воздухе супер, как и походы, танцы, психологические релаксации. Ждём следующий отпуск, хотим опять к вам!
Марина Горова
Відпочивала в санаторії в вересні 2021р. дуже сподобалося. Затишне місце, знаходиться біля лісу, подалі від гоміну людей і авто. Додає затишку камін в холлі. А холодними ночами навіть включали опалення,хоча до опалювального сезону було іще далеко. Дуже зручно що процедури усі на місці . Душ шарко був божествений!!!! А Вікторія, організатор дозвілля,взагалі чудо!
Популярні пропозиції