+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

СПА-ПАКЕТ – “АНТИСТРЕС”

SPA відпочинок у “Сонячному”! Пакет із загальної неврології з серії «СПА-тижні в «Сонячному» (знижка  до 40% плюс подарункові опції!). Пакет розрахований як на жінок, так і на чоловіків. 
Спеціальний 7-денний пакет «Антистрес» (7 днів, 6 ночей). Доступний з  18.05-30.06.2022. По пакету можливе розміщення та надання послуг двом або одному гостеві (вартість приведена нижче). Третій дорослий гість при бажанні може придбати тільки медичний пакет з додатковим місцем за ціною залежно від сезонного тарифу (див. прайс-лист).
Економія на пакеті: 40% на проживанні і 10% на медичних і оздоровчих послугах. Також пакетом передбачені подарункові опції від комплексу (див. нижче).
Скориставшись пакетом “Антистрес”, ви за короткий термін зможете якісно відпочити та оздоровитися, а також – що найбільш важливо! – зняти стрес і втому у всьому тілі, навести лад у думках, почати думати позитивно і відчути себе спокійнішим і врівноваженішим (за умови виконання всіх процедур, рекомендацій медперсоналу, а також режиму харчування і прийому води).
Склад пакету (що входить у вартість):

 1. Харчування: 3-разове, дієтичне, повний пансіон – кожен день перебування в комплексі;
 2. Check-in – 09.00, check-out – 19.00 (поселення вранці після прибуття, виселення – при від’їзді);
 3. Проживання в номері обраної категорії;
 4. Користування усією інфраструктурою комплексу;
 5. Первинна консультація лікаря;
 6. Послуги медичного центру (медпакет) – 18 антистресових процедур (приблизна “карта”):
Процедура/Ціна медпакета грн 2 767 День 1 День 2 День 3 День 4 День 5 День 6 День 7
Масаж спина/комірець 3   1   1   1  
Масаж “Релакс” з арома 3     1   1   1
Ванна перлинна/бішофіт 3   1   1   1  
Ванна “Арома” 3     1   1   1
Дарсонваль 3   1   1   1  
Магнітотерапія 3     1   1   1
Вартість медичних процедур: 2 767 грн.

Повна вартість пакету “Антистрес” (період заїзду з 18.05-30.06.2022):
Категория номера 2 чел 1 чел
Стандарт TWN 15 195 11 377
Стандарт DBL 15 195 11 377
Полулюкс 16 539 12 721
Люкс семейный 17 043 13 225
 Люкс 17 505 13 687
 
Рекомендовані додаткові процедури до пакету SPA відпочинок (кількість – за призначенням лікаря):
 1. Прийом мінеральної води “Поляна Квасова” (за призначенням лікаря);
 2. Галотерапія;
 3. Масаж обличчя;
 4. Циркулярний душ;
 5. Інші процедури за індивідуальними показаннями і призначенням лікаря.
У подарунок від “Сонячного”:
 1. Медичний супровід гостя протягом всього перебування;
 2. Фіточай (кожний день перебування, 1 раз на день);
 3. Додаткові процедури зі знижкою 10% від діючого прейскуранта.

Замовляйте SPA відпочинок «СПА-тижні в Сонячному» через автоматичну форму бронювання із зазначенням назви пакета у відповідному полі форми, а також на рецепції комплексу або у відділі бронювання в Києві за номерами телефонів, вказаними в розділі “Контакти”.«Сонячний» чекає вас у гості!
 
 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"Відгуки про нас
Валентина
Ми відпочивали невеликою компанією з 01.02.2022 по 12.02.2022. Дуже приємно здивовані. Одноголосно дали оцінку комплексу 5 зірок. Кімнати для проживаняя - свіжі та просторі, прибирання щодня, персонал доброзичливий та уважний. А їдальня - це, взагалі, особлива тема. У мене багато обмежень у харчуванні, але я мала можливість окремо замовляти дієтичні страви. Персонал їдальні дуже кваліфікований та уважний. Сонячний поставив \"високу планку\", хочеться побажати всім українським оздоровчим комплексам не тільки прагнути, а й досягти її.
Инна
Отдыхали здесь с 22.12 по 10.01 с 3 детками. Комплекс тянет на 5 звезд,цены доступны, питание 5*, организация новогодних праздников шыкарная. Девочки на рецепшене очень приветливые. Претензий никаких. Все просто на отлично.
Павел
Отдыхали в середине октября. С погодой повезло. Очень правильно, что в такое время Сонячный нанимает профессионалов, которые занимаются досугом. Большое спасибо Виктории. Её присутствие полностью меняет время отдыха. Утром зарядка, после обеда занятия по арт-терапии или скандинавская ходьба в горах, вечером йога или кино. Приятно, когда человек - профессионал! Подобная анимация наполняет отдых разнообразием. Я не слыхал, что бы другие пансионаты таким образом заботились о досуге. На зарядку утром ходило человек 8-10. Все были довольны и получали заряд бодрости до завтрака. Хотя самостоятельно не многие бы вышли на зарядку. Йога вечером - приятное и полезное времяпрепровождение, значительно лучше, чем обычный досуг у телевизора. Осенью темнеет рано, часов в 7 вечера и большинство людей, сделав круг возле озера, идут в номер. А Солнечный ломает такой стереотип. За это большое спасибо Виктории и администрации, которая нанимает таких профи!
9WKN28Z www.yandex.ru
9WKN28Z www.yandex.ru
Анна А.
"Сонячний" - прекрасное место для осеннего и зимнего отдыха. Но заметно, что пандемия коронавируса сказывается на качестве услуг и питании. Они стали хуже и обратить внимание на это очень важно.В меню очень мало овощей и много углеводов. А люди, которые не употребляют сахар, вынуждены отказываться от 30-40% еды.В меню ужина кефир часто заменяют на йогурт, хотя ранее в санатории готовили свою ряжанку, что было приятным и полезным бонусом.Сокращение медицинского персонала тоже отражается на качестве услуг.Но остаются и позитивные моменты. Огромный плюс именно этого санатория - квалифицированный специалист по организации досуга! Арт-терапевт Виктория Соломаха дала возможность ощутить ценность моментов, проведенных в "Сонячном". Она сумела организовать качественный, здоровый и разносторонний досуг для людей всех возрастов. На ее мастер-классах и мероприятиях было интересно и пенсионерам, и детям. Во время творческих мастерских Виктория пыталась разбудить в каждом участнике внутреннего ребенка, который спрятан за бытовыми и рабочими проблемами жизни. Те, с кем это получилось, уезжали счастливыми обновленными людьми. Походы в горы, ежедневные гимнастики с Викторией укрепляли здоровье не хуже массажей и лечебной воды. Вклад Виктории делает "Сонячный" уникальным местом, где можно найти не только здоровье, но и кусочек счастья).
Популярні пропозиції