+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Санаторно-курортне лікування – пакет “Експрес-оздоровлення”

За здоров’ям – у “Сонячний”! Санаторно-курортне лікування у “Сонячному” – загальнооздоровчий 7-денний пакет. Розрахований як на жінок, так і на чоловіків, а також на дітей у віці від 14-ти років. Доступний з вересня по травень.
У розрахунку ціни застосована знижка 
15% на проживання та 5% на медпроцедури. День заїзду по пакету – субота або неділя. Увага! Для гарантованого і сталого лікувально-оздоровчого ефекту рекомендовано проходити 2-тижневий курс “Експрес-оздоровлення”.
Скориставшись пакетом «Експрес-оздоровлення», Ви в короткий тижневий термін якісно відпочинете, розслабите тіло і знімете фізико-психологічні блоки, заспокоїте нервову систему, поліпшите дихальну функцію і зробите профілактику проявів алергії (що особливо важливо для жителів великих міст), поліпшите кровообіг і постачання органів тіла киснем, піднімете загальний тонус організму, “скинете” зайву вагу (від 1 до 2 кг і більше) і обов’язково відчуєте себе легким, натхненним, молодим, здоровим і просто всемогутнім  !Склад пакету «Експрес-оздоровлення» (що входить у вартість):
     1. Харчування: 3-разове, дієтичне, повний пансіон – кожен день перебування в комплексі;
     2. Check-in – 09.00, check-out – 19.00 (поселення вранці після прибуття, виселення – ввечері останнього дня);
     3. Проживання в номері обраної категорії;
     4. Користування усією інфраструктурою комплексу;
     5. Первинна консультація лікаря;
    6.Послуги медичного центру (медпакет) – 33 загальнооздоровчі процедури (які входять в медпакет), а також ряд рекомендованих процедур, які доповнюють дію пакету і роблять експрес-оздоровлення ще більш ефективним (приблизна “карта”):

Процедура/Медпакет грн  2 413  День 1 День 2  День 3  День 4 День 5  День 6  День 7
Озонотерапія 2   1     1    
Масаж комірцевої зони 2     1     1  
Душ Шарко 2   1     1    
Душ циркулярний 2     1     1  
Ванна 2       1     1
Фізіопроцедура 6   1 1 1 1 1 1
Інгаляції 7 1 1 1 1 1 1 1
Галотерапія 7 1 1 1 1 1 1 1
 Всього процедур: 30 2 5 5 4 5 5 4

Вартість пакету медичних послуг – 2 413 грн.

Рекомендовані додаткові процедури до пакету (кількість – за призначенням лікаря):
     1. Прийом мінеральної води “Поляна Квасова” (за призначенням лікаря);
     2. Озонотерапія;
     3. Кисневий коктейль;
     4. Гідроколонотерапія (1-2 процедури);
     5. Клізма очисна (1-2 процедури);
     6. Підсадка мікрофлори (1-2 процедури);
     7. Інші процедури за індивідуальними показаннями і призначенням лікаря.


І спеціальний подарунок від “Сонячного”:
 
   1. 
Повторні консультації лікаря – за необхідності (безкоштовно);
     2. Медичний супровід гостя паротягом всього перебування;
     3. Трансфер вокзал Сваляви – “Сонячний” – вокзал Сваляви зі знижкою 
50%;
     4. Додаткове місце зі знижкою 
50%;
     5. Курс фіто-терапії для шлунково-кишкового тракту або нервової системи (фіточай 1 раз щодня);
     6. Додаткові процедури та послуги медцентру зі знижкою 
5% від діючого прейскуранта.


Повна вартість "Експрес-оздоровлення" (залежно від сезону)
  лютий, березень, листопад, грудень (до 29.12) січень (14-31.01), квітень, травень, вересень, жовтень
Категорія номеру 2 ос. 1 ос. 2 ос. 1 ос.
Класік 11 571 11 966 8 214 8 363
Стандарт TWN 12 799 13 156 9 196 9 553
Стандарт DBL 13 275 13 632 9 672 10 029
Напівлюкс 15 149 15 655 11 546 12 052
Люкс сімейний 15 744 16 369 12 141 12 766
 Люкс 16 518 17 024 12 915 13 421

Замовляйте «Експрес-оздоровлення» через автоматичну форму бронювання, а також на рецепції комплексу або у відділі бронювання за номерами телефонів, вказаними в розділі “Контакти”. За здоров’ям – лише в “Сонячний”!


 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"Відгуки про нас
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Василь
"САНАТОРІЙ "Сонячний" У Поляні є багато Сонячних імен Санаторій «Сонячний» Тільки тут один Приїзджаю у Сваляву На вокзалі «бусик»жде За хвилин мабуть за 20 В санаторій довезе На ресепшені зустрінуть Посміхнуться знов Ключик тобі вручать Пий водичку й будь здоров Номери тут дуже файні Усе по уму Чистота й порядок Тебе радують І столова тут прекрасна Поварі на висоті Все готують дуже смачно Задоволені усі Подають усе до столу Офіціанти молоді Адже руку вже набили Все що роблять до душі Адміністратор у столовій Жіночка молода Роботу свою добре знає Бо у столовій чистота Лікування професійне На усі смаки Все,що треба тобі зроблять Лікарі й специ Відпочинеш, скинеш втому І попєш води Все оце тобі дарує Санаторій «Сонячний»!"
Наталія
Приїжджаємо до \"Сонячного\" вже вчетверте, були і влітку, і взимку - все подобається: і чемний персонал, і досвідчені медсестри, і уважні лікарі. Всі пропозиції, що їх виказували у спеціальній анкеті, поступово втілюються в життя. Зокрема, пропонувала організовувати дозвілля малечі, і ось, з*явилися професіонали, які здійснюють цілий ряд різноманітних програм і виховних заходів. Пропонувала розширити репертуар використовуваних музичних творів у їдальні - і, дійсно, дослухались, і стала ця музика більш різноманітною.
Вера Александровна
Второй раз семьёй посещаем сие "чудное место", и опять передо мной дилемма.....напишешь то что, собственно, ощущаешь находясь там , так затем путёвку не купишь ( от желающих отбоя не будет - у меня так всегда) , а не писать вообще - не верно, как то не правильно!!! Изначально приехали подлечиться, сделать УЗИ, посетить максимально все процедуры , ну и само собой подышать " необычайно сладким и чистым " горным воздухом. Глав. врач - "душка" , высочайшего уровня профессионал; что немаловажно, умеющий слушать и сопереживать. Лечение и процедуры подобрал разумные и необходимые, "без навязывания лишнего"( что зачастую встречается, чего греха таить, в подобного рода заведениях)! Обслуживание на всех уровнях ( уборка номера, официанты , медицинские работники) выше всех похвал, особенно для меня важно - это доброжелательность и улыбающиеся приветливые лица! Умнички! Питание диетическое, что понятно.....мы изначально оговорили этот вопрос с консультантом через сайт, а затем с доктором. Знали куда и зачем едем! Комплекс- то оздоровительный, с медицинской базой и процедурами !!! Прекрасная анимация для деток, для взрослых - свои развлечения! Приедем ещё, вопрос решён! Сначала только родителей наших ( не очень юных) отправим подлечиться! Спасибо "Солнечный"! Мы с тобой!!!
Светлана
Отдыхали с подругой с 10 по 23 апреля 2017 года. Отдых очень понравился: 1. Диетическое питание (5 стол) на хорошем уровне - большой "РЕСПЕКТ" шеф-повару. 2. Лечение - прекрасное. Главврач Лучкив Игорь Романович в течении часа подбирал лечебные процедуры в соответствии с диагнозами. 3. Обслуживающий персонал (медицинские сестры, официаточки и горничные) очень приветливый и доброжелательный. 4. Но самый большой клад в ОЦ "Солнечный" это - профессиональный фитнес и йога-инструктор Виктория Соломаха (занятия по йоге, фитнесу, пилатесу, восточному танцу творческие мастер-классы). ОЦ "Солнечный" так держать!!!!!!!!
Популярні пропозиції