+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

«СПА за півціни» – спа відпочинок в Закарпатті!

СПА відпочинок в Закарпатті з фантастичною знижкою 50%! Дорогі друзі, цієї зими, перед новорічними святами санаторій «Сонячний» дарує своїм гостям неймовірні знижки на відпочинок і СПА процедури! Акція «СПА за півціни» – це знижки в розмірі 50% на СПА процедури, а також додатково в подарунок – 50% на проживання та 50% на трансфер станція Свалява – «Сонячний» – станція Свалява!

Період дії акції – 03.12 – 29.12.2016.

Дні заїзду за умовами акції «СПА за півціни» – субота або неділя.

Періоди заїзду – 7 або 13-14 днів.

Умови акції – для одного гостя:

  • Знижка 50% на всі СПА-процедури: всі види масажів, арома – і перлинні ванни, гідромасаж, душі (циркулярний, висхідний, Шарко), галотерапія (соляна печера);
  • Для всіх учасників акції «СПА за півціни» в подарунок надається знижка 50% на місцевий трансфер «Ж/Д-вокзал станції Свалява -«Сонячний» – станція Свалява»;
  • Спеціальна знижка 50%* від ціни 1-місного розміщення в тарифний період «Низький Сезон» на проживання та харчування. Розміщення в номерах – 2-, 3- або 4-місне.

*Увага! Якщо гість, який приїхав по акції «СПА за півціни», розміщується і живе в номері сам, він оплачує проживання за повною вартістю 1-місного розміщення в період «Низький сезон». Тарифи можна подивитися тут

У вартість включено:

  • Харчування – повний пансіон (сніданок, обід, вечеря).

У вартість не включено:

  • Ж/д квитки до Сваляви;
  • Будь-які особисті витрати і все, що не вказано в пункті «У вартість включено».


Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції