+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Спа відпочинок у Карпатах

СПА-ТИЖНІ – “СОНЯЧНИЙ СПА” СПА-ТИЖНІ – “СОНЯЧНИЙ СПА”
Оновлений СПА-пакет із серії «СПА-тижні в «Сонячному» (знижка 15% плюс подарункові опції!). Пакет розрахований як на жінок, так і на чоловіків. День заїзду по пакету – субота або неділя.
СПА-ТИЖНІ – “ХУДНЕМО РАЗОМ!” СПА-ТИЖНІ – “ХУДНЕМО РАЗОМ!”
Спеціальний оновлений пакет для бажаючих приїхати в санаторій для схуднення з серії «СПА-тижні в «Сонячному» (знижка 15% плюс подарункові опції!). Пакет розрахований як на жінок, так і на чоловіків. День заїзду по пакету – субота або неділя.
СПА-ТИЖНІ – “АНТИСТРЕС” СПА-ТИЖНІ – “АНТИСТРЕС”
SPA відпочинок у “Сонячному”! Оновлений пакет із загальної неврології з серії «СПА-тижні в «Сонячному» (знижка 15% плюс подарункові опції!). Пакет розрахований як на жінок, так і на чоловіків. День заїзду по пакету – субота або неділя.
СПА-ТИЖНІ – “СПИН-ЕФЕКТ” СПА-ТИЖНІ – “СПИН-ЕФЕКТ”
Санаторне лікування опорно-рухового апарату. Оновлений пакет для спини з серії «СПА-тижні в «Сонячному» (знижка 15% плюс подарункові опції!). Пакет розрахований як на жінок, так і на чоловіків. День заїзду по пакету – субота або неділя.
СПА-ТИЖНІ "ДЕТОКС" СПА-ТИЖНІ "ДЕТОКС"
Пакет спрямований на схуднення та нормалізацію обміну речовин

Спа

Спа-відпочинок в Закарпатті

Спа відпочинок в Карпатах на сьогодні є досить популярним напрямком відпочинку. І це не дивно, адже все навколо просто відповідає настрою на розслаблення і оновлення: казкова природа, свіже гірське повітря, загадкові вершини і зелені (або ж засніжені) гірські схили.

Оздоровчий комплекс «Сонячний» пропонує Спа процедури для тіла, які допоможуть вам розслабитися, відпочити, відновити життєві сили організму і просто провести час із задоволенням і користю для себе.

Крім Спа процедур в нашому оздоровчому комплексі також можна займатися на тренажерах, йогою з інструктором, нордичної ходьбою, східними танцями, фітнесом, а влітку у нас працює відкритий басейн!

Також, ми організовуємо трансфер на термальні джерела в Косино і Берегово. Термальні джерела Закарпаття – це чудова можливість відпочити і розслабитися з користю для здоров’я. Гарячі джерела використовують комплексно в програмах антистресової терапії, омолодження, корекції фігури і зміцнення імунітету.

Закарпаття є особливо цікавим регіоном, адже крім казкової природи і цілющих мінеральних вод тут все просякнуте легендами та історіями про гори і героїв, печери і замки, тут відчувається якесь диво і загадковість, пронесені крізь віки. Тут можна відвідати безліч екскурсій, які обов’язково будуть цікавими всій родині. Для любителів природи є можливість побачити найкрасивіші водоспади, печери і скелі, оповиті легендами. Для тих, кого більше цікавить «культурний» відпочинок, підійдуть Ужгород і Мукачево з красивими історичними вуличками і, звичайно ж, замками, про які можна розповідати (і слухати) цілий день.

Спа-процедури в «Сонячному»

Спа процедури в Закарпатті, які ви можете пройти в оздоровчому комплексі «Сонячний» включають в себе наступні:

  • Водні процедури:

1. Душ висхідний гідролазерний

2. Душ циркулярний (швейцарський)

3. Душ Шарко (струменевий)

4. Ванна вихрова для ніг

5. Ванна вихрова для ніг з бішофітом

6. Ванна вихрова для ніг «Арома»

7. Ванна мінеральна

8. Ванна «Арома»

9. Ванна скипидарна

10. Ванна з бішофітом

11. Ванна перлова

12. Ванна перлова з бішофітом

13. Ванна перлова «Арома»

14. Гідромасаж (підводний душ-масаж)

15. Гідромасаж (підводний душ-масаж) «Арома»

  • Масажі:

1. Масаж верхніх кінцівок

2. Масаж нижніх кінцівок

3. Масаж стоп

4. Масаж комірцевої зони

5. Масаж спини

6. Масаж комірцевої зони і спини

7. Масаж живота

8. Масаж особи

9. Масаж голови

10. Масаж дитячий комірцевої зони і спини (діти до 14 років)

11. Масаж дитячий нижніх кінцівок (діти до 14 років)

12. Масаж дитячий загальний (діти до 14 років)

13. Масаж дренажний (виведення мокротиння з дихальних шляхів)

14. Масаж антицелюлітний для нижніх кінцівок

15. Масаж антицелюлітний для живота, талії і нижніх кінцівок

16. Масаж загальний

17. Масаж загальний «Релакс» з аромамаслами

18. Масаж медовий комірцевої зони

19. Масаж медовий комірцевої зони і спини

20. Масаж медовий антицелюлітний для нижніх кінцівок

21. Масаж медовий антицелюлітний для живота, талії і нижніх кінцівок

22. Галотерапія

23. Фітобочка

24. Фітобочка + загальний масаж «Релакс» з аромамаслами

Для гостей, що приїхали в санаторій, Поляна пропонує кращий відпочинок і оздоровлення, активне проведення часу і культурну програму. Як будь-який оздоровчий комплекс в Карпатах і Закарпатті, «Сонячний» пропонує своїм гостям розважальні екскурсії (в будь-який день) і свою розважальну програму в періоди свят.

Відгуки про нас
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Василь
"САНАТОРІЙ "Сонячний" У Поляні є багато Сонячних імен Санаторій «Сонячний» Тільки тут один Приїзджаю у Сваляву На вокзалі «бусик»жде За хвилин мабуть за 20 В санаторій довезе На ресепшені зустрінуть Посміхнуться знов Ключик тобі вручать Пий водичку й будь здоров Номери тут дуже файні Усе по уму Чистота й порядок Тебе радують І столова тут прекрасна Поварі на висоті Все готують дуже смачно Задоволені усі Подають усе до столу Офіціанти молоді Адже руку вже набили Все що роблять до душі Адміністратор у столовій Жіночка молода Роботу свою добре знає Бо у столовій чистота Лікування професійне На усі смаки Все,що треба тобі зроблять Лікарі й специ Відпочинеш, скинеш втому І попєш води Все оце тобі дарує Санаторій «Сонячний»!"
Наталія
Приїжджаємо до "Сонячного" вже вчетверте, були і влітку, і взимку - все подобається: і чемний персонал, і досвідчені медсестри, і уважні лікарі. Всі пропозиції, що їх виказували у спеціальній анкеті, поступово втілюються в життя. Зокрема, пропонувала організовувати дозвілля малечі, і ось, з*явилися професіонали, які здійснюють цілий ряд різноманітних програм і виховних заходів. Пропонувала розширити репертуар використовуваних музичних творів у їдальні - і, дійсно, дослухались, і стала ця музика більш різноманітною. Всі прохання, з якими звертаєшся безпосередньо, намагаються виконувати. Проте, є й деякі побажання. Наприклад, при проходженні комплексного дослідження на апараті УЗД хотілося б, щоби опис був більш детальний, щоби можна було порівняти результати з попередніми. Ще є пропозиція: було б доцільно продумати якесь меню для дітей дошкільного віку і пропонувати батькам за окрему плату, оскільки цей контингент є доволі специфічним щодо харчування. Дітей приїжджає дуже багато і вони різного віку. Зовсім малим мами розводять у гарячій воді каші, а інші "під*їдають" щось з батьківських порцій або "крутять носом" і йдуть голодні, потім добираючи неотримані калорії з морозива, чіпсів, цукерок чи чогось ще такого саме "корисного". І ще одне. Я зібрала посилку вагою 10 кг з матеріалів для дитячого дозвілля і відправила її в ОЦ. На сайті написано, що кожен, хто долучиться до організації дозвілля, матиме гарантовано якийсь сюрприз. Я робила це не заради сюрпризу, а від чистого серця, проте, обіцянка просто інтригувала. На жаль, за три тижні мого відпочинку в "Сонячному", ніхто так і не згадав, і не сказав, чи корисними виявились надіслані мною матеріали. Отакий "сюрприз". І жодних дитячих робіт, окрім малюнків, на виставці я так і не побачила. Хоча з різноманітної матерії, ґудзиків, бусинок можна навчитися робити так багато цікавих і красивих речей! Думаю, не варто щось обіцяти, чого потім ніхто не виконує. А в цілому, у "Сонячному" дуже позитивна атмосфера, хороші побутові умови, є розваги, можна займатися фітнесом і різними практиками, чудова вода і така ж чудова природа навкруги! Хочеться туди повертатися знову і знову! Сподіваюсь, що відпочинок у ОЦ й надалі буде покращуватись, а ми будемо продовжувати сюди приїжджати. Може, ще й книжки якісь дитячі чи дорослі перешлемо. Всьому персоналу "Сонячного" висловлюю щиру подяку і сподіваюсь на наступні зустрічі!
Вера Александровна
Второй раз семьёй посещаем сие "чудное место", и опять передо мной дилемма.....напишешь то что, собственно, ощущаешь находясь там , так затем путёвку не купишь ( от желающих отбоя не будет - у меня так всегда) , а не писать вообще - не верно, как то не правильно!!! Изначально приехали подлечиться, сделать УЗИ, посетить максимально все процедуры , ну и само собой подышать " необычайно сладким и чистым " горным воздухом. Глав. врач - "душка" , высочайшего уровня профессионал; что немаловажно, умеющий слушать и сопереживать. Лечение и процедуры подобрал разумные и необходимые, "без навязывания лишнего"( что зачастую встречается, чего греха таить, в подобного рода заведениях)! Обслуживание на всех уровнях ( уборка номера, официанты , медицинские работники) выше всех похвал, особенно для меня важно - это доброжелательность и улыбающиеся приветливые лица! Умнички! Питание диетическое, что понятно.....мы изначально оговорили этот вопрос с консультантом через сайт, а затем с доктором. Знали куда и зачем едем! Комплекс- то оздоровительный, с медицинской базой и процедурами !!! Прекрасная анимация для деток, для взрослых - свои развлечения! Приедем ещё, вопрос решён! Сначала только родителей наших ( не очень юных) отправим подлечиться! Спасибо "Солнечный"! Мы с тобой!!!
Светлана
Отдыхали с подругой с 10 по 23 апреля 2017 года. Отдых очень понравился: 1. Диетическое питание (5 стол) на хорошем уровне - большой "РЕСПЕКТ" шеф-повару. 2. Лечение - прекрасное. Главврач Лучкив Игорь Романович в течении часа подбирал лечебные процедуры в соответствии с диагнозами. 3. Обслуживающий персонал (медицинские сестры, официаточки и горничные) очень приветливый и доброжелательный. 4. Но самый большой клад в ОЦ "Солнечный" это - профессиональный фитнес и йога-инструктор Виктория Соломаха (занятия по йоге, фитнесу, пилатесу, восточному танцу творческие мастер-классы). ОЦ "Солнечный" так держать!!!!!!!!
Популярні пропозиції