+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Отзывы о нас

Оставьте отзыв о нас

test

qweqwe

Валентин

Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!

Елена

отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!

Sunny Resort

Елена, спасибо! Всему коллективу приятно слышать слова похвалы! А особенно Виктории радостно, что она смогла помочь наполниться энергией и позитивом не только в самом "Солнечном", но и на долгое-долгое время! Елена, приезжайте к нам еще!

Валентина

О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!

Sunny Resort

Валентина, спасибо Вам за комментарий! И, конечно же, за столь приятные слова в наш адресс! Мы постоянно стараемся улучшаться, и такие комментарии, как Ваш, Валентина, лишь усиливают наше рвение) "Солнечный коллектив" ждет Вас в гости!)) С уважением, оздоровительный комплекс "Солнечный"!

Василь

"САНАТОРІЙ "Сонячний" У Поляні є багато Сонячних імен Санаторій «Сонячний» Тільки тут один Приїзджаю у Сваляву На вокзалі «бусик»жде За хвилин мабуть за 20 В санаторій довезе На ресепшені зустрінуть Посміхнуться знов Ключик тобі вручать Пий водичку й будь здоров Номери тут дуже файні Усе по уму Чистота й порядок Тебе радують І столова тут прекрасна Поварі на висоті Все готують дуже смачно Задоволені усі Подають усе до столу Офіціанти молоді Адже руку вже набили Все що роблять до душі Адміністратор у столовій Жіночка молода Роботу свою добре знає Бо у столовій чистота Лікування професійне На усі смаки Все,що треба тобі зроблять Лікарі й специ Відпочинеш, скинеш втому І попєш води Все оце тобі дарує Санаторій «Сонячний»!"

Sunny Resort

Дякуємо Вам, Василю, за такі щирі слова в адресу "Сонячного"!!! Всьому колективу надзвичайно приємно знову і знову перечитувати Ваш, адресований нам, вірш. Не можна не погодитися, що природа Закарпатського краю надихає! Сподіваємося, Василю, що Ви до нас завітаєте ще не раз! З повагою та вдячністю, оздоровчий комплекс "Сонячний"!

Наталія

Приїжджаємо до \"Сонячного\" вже вчетверте, були і влітку, і взимку - все подобається: і чемний персонал, і досвідчені медсестри, і уважні лікарі. Всі пропозиції, що їх виказували у спеціальній анкеті, поступово втілюються в життя. Зокрема, пропонувала організовувати дозвілля малечі, і ось, з*явилися професіонали, які здійснюють цілий ряд різноманітних програм і виховних заходів. Пропонувала розширити репертуар використовуваних музичних творів у їдальні - і, дійсно, дослухались, і стала ця музика більш різноманітною.

Sunny Resort

Дякуємо, Наталія, за залишений коментар! А також за позитивні враження та довіру до нас – це надзвичайно приємно!!! Ми дійсно аналізуємо кожну анкету, аби прислуховуватися до побажань наших гостей. Саме рекомендації допомагають нам ставати краще! І щиро дякуємо Вам, Наталія (а хто як не Ви знає нас)), за поради – дійсно конструктивна думка! (будемо намагатися втілити в життя!). Наталія, від всього «сонячного» колективу просимо у Вас вибачення! Дійсно, за подарунки «Сонячному» є гарантований сюрприз. І, на жаль, виникла проблема в ідентифікації – повірте, ми жодним чином себе не намагаємося виправдати. Обіцяємо надіслати сюрприз довгоочікуваний)) Дякуємо Вам ще раз за те, що допомагаєте нам розібратися й зрозуміти свої недоліки! Ми також дуже сподіваємося на наступну зустріч!
Отзывы из соц сетей - фото - 1 Отзывы из соц сетей - фото - 2 Отзывы из соц сетей - фото - 3
 - фото - 1  - фото - 2
Популярные предложения