+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Новорічний корпоратив

ПРОВЕДІТЬ НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ У «СОНЯЧНОМУ»
У пошуках місця для святкування новорічного корпоративу? Завітайте в комплекс сімейного відпочинку та оздоровчого лікування  «Сонячний», що у Закарпатті, та проведіть з колегами веселий вікенд!

Замовляйте святкування та отримайте зимові знижки:
  • 20% на проживання;
  • 15% на СПА процедури.
 
Період заїзду: з 29.11.2019 – 22.12.2019
Рекомендовані періоди бронювання: від 3 днів.
Вартість вікенда на 3 дні з банкетом від  2300грн/людини.
Що входить у вартість:
  1. Проживання в номері обраної категорії;
  2. Харчування: 3-х разове;
  3. Заселення - 09.00, виселення - 19.00;
  4. Базова вартість банкету, без спиртного - 500грн/чол (меню, за погоджденням з клієнтом);
  5. Прийом мінеральної води «Поляна Квасова» (за призначенням лікаря);
  6. Консультація лікаря (при необхідності);
  7. Місце для паркування для автомобіля.
 
Тарифи на проживання:  https://www.sunnyresort.com.ua/uk/stoimost-putevok/
Можливості, які пропонує «Сонячний»:
Банкетний зал площею 60 кв. м .. У відповідності з Вашими побажаннями, Вам буде запропонований асортимент оригінальних страв і закусок, також, можна розробити індивідуальне меню, згідно з Вашим особистим уподобанням;
Конференц-зал площею 80 кв. м, в якому можливі різні варіанти;
Номерний фонд «Сонячного», що складається з номерів різних категорій, дає можливість розмістити 50-60 чоловік одночасно;
Медичний центр пропонує свої можливості - курси процедур або окремі лікувальні та оздоровчі процедури для лікування / профілактики професійних захворювань або функціональних розладів у співробітників, для зняття стресу, для експрес-оздоровлення та підняття тонусу всього організму.
 
Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"


Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції