+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Ванни

З давних давен людям було відомо, що наша шкіра є найбільшим органом виділення шлаків, тому водолікування стало найефективнішим способом очищення шкіри і активізації її діяльності. Водолікування надає природний фізичний вплив на весь організм. Воно відрізняється від багатьох методів лікування своєю доступністю, безпекою та ефективністю. Одним з найголовніших законів застосування ванн є закон реакції: чим сильніше подразнення, тим сильніший приплив крові до місця подразнення.

Ванни надають загартовуючу дію, тренують кровоносні судини, знижують підвищений тиск та піднімають знижений, знімають нервові перевантаження і стреси, покращують функції і зовнішній вигляд шкіри, а ще сприяють нормалізації тонусу кістково-м’язевого апарату. В “Сонячному” ми пропонуємо нашим гостям наступні типи ванн.

Мінеральні ванни. Загальновідомо, що людське тіло більше, ніж на половину складається з води. І цілком природно, що саме водні процедури є для нас такими приємними та надзвичайно корисними водночас. Одні з найпопулярніших – мінеральні ванни, котрі позитивно комплексно впливають на імунітет, кровообіг, дихання, нервову та лімфатичну системи, стан шкіри, роботу суглобів та організм в цілому.

Мінеральні ванни бувають гарячі, холодні та нейтральної температури. Перші покращують кровообіг та пришвидшують виведення токсинів. Другі мають додаткову тонізуючу дію, а треті прекрасно розслабляють. І усі вони сприяють утворенню так званої «сольової мантії» – відкладенню корисних мінеральних речовин, які продовжують всмоктуватися через шкіру навіть після закінчення процедури!

Бішофітові ванни. Природний мінерал бішофіт з давніх часів відомий своїми цілющими властивостями для людського організму. По суті, він є водним хлоридом магнію, також мають в своєму складі домішки інших солей та мікроелементів. Цей мінерал добувають з надр землі для застосування в медичних цілях. Оскільки бішофіт містить велику кількість мінеральних сполук, які надають благотворний вплив на людський організм, він сприяє зміцненню і підтримці здоров’я пацієнтів. Під дією магнію, що входить до складу бішофіту, активізується безліч важливих біологічних процесів, клітини насичуються цінними речовинами, тканини регенерують, підвищується імунітет і захисні сили організму. Завдяки високому вмісту брому лікувальні ванни з розчином бішофіту  зміцнюють нервову систему і допомагають розслабитися. Крім того, такі процедури мають знеболювальну, протизапальну та протимікробну дію. При регулярному застосуванні бішофітових ванн, шкіра стає більш пружною і гладкою, зникають дрібні зморшки.

Скипидарні ванни. Скипидарні ванни Залманова: в артеріях людини знаходиться лише 10% крові, ще 10% – у венах. Решта 80% знаходиться у найдрібніших судинах, так званих капілярах. Не буває жодного захворювання, жодного функціонального розладу організму, при яких би капілярний кровотік не мав домінуючого значення. Щоб стимулювати власні захисні сили організму, необхідно через капіляри подіяти на процеси обміну, що відбуваються на цьому рівні судинного русла. Скипидарні ванни поступово відкривають закриті капіляри, відновлюють кровотік у тканинах та органах, забезпечують приток кисню та видаляють продукти розпаду. Не існує жодного захворювання кісток чи суглобів з атрофією м’язів, жодної хронічної закупорки судин, які б не піддавалися дії скипидарних ванн.

Аромованни (хвоя, лаванда, грейпфрут, евкаліпт). Про чудодійні властивості ароматерапії сказано вже так багато, що, певно, і не варто зайвий раз повторювати. Всім добре відомо про потужний позитивний вплив певних ароматів на емоційний стан та загальне самопочуття людини, адже запахи – це природні активні біорегулятори. Проте мало хто знає, що ефірні олії діють не лише через дихальні шляхи, але й через шкіру. І саме тому аромаванна – один з найприємніших видів ароматерапії! – водночас є найбільш доступним та ефективним методом профілактики та лікування багатьох захворювань.

Численні ефекти ароматерапії (зокрема, судино розширюючий, бактерицидний, протизапальний, імуностимулюючий, обезболюючий, седативний чи, навпаки, тонізуючий) досягаються тут не лише за рахунок гарячої інгаляції, але й підкріплюються одночасним потраплянням корисних елементів крізь пори шкіри. Дана процедура миттєво поліпшує настрій, знімає втому та напругу, покращує пам’ять, зміцнює сон і навіть стимулює сексуальне бажання. Варто також зазначити, що в нашому санаторії для аромаванн ми використовуємо перозон-бальнеоароматерапевтичні препарати фірми Spitzner (Німеччина), які повністю відповідають найвищим світовим стандартам якості.

Перлинні ванни. Чомусь багато хто вважає, що корисні процедури мають бути нудними та виснажливими. Наче свій час, задоволення та хороший настрій – це обов’язкова жертва, яку необхідно принести заради власного здоров’я. Але ж насправді все зовсім не так! Приємні речі також можуть бути дуже корисними. І перлинна ванна, яку Ви можете прийняти в нашому санаторії, доводить це якнайкраще. “Перлини” – це чисельні грайливі бульбашки, що виникають у воді завдяки повітрю, яке подається в ванну під високим тиском. Вони ніжно, але відчутно масажують все тіло, створюючи відчуття надзвичайної легкості та розслабленості.

Насолоджуючись ванною, Ви наче самі перетворюєтесь на невагому повітряну кульку. Проте, у цей час Ви не лише релаксуєте, але й дбаєте про власний організм. Зокрема, перлинна ванна стимулює кровообіг та нормалізує тиск. Також, вона швидко допомагає зняти біль у спині, ревматичні симптоми і напруження м’язів. А також – що особливо важливо для представниці прекрасної статі! – перлинна ванна ефективно покращує стан шкіри та зменшує прояви целюліту.

Вихрова ванна для ніг. Легка хода плюс свіжа голова. «Ніг не відчуваю!» – кажемо ми, повертаючись додому після виснажливого дня. Але це «не відчуваю» відчувається ще й як: важкість, біль, набряки, втома… Проте, цьому можна легко зарадити за допомогою вихрової гідрофотомагнітної ванни, яка не лише знову зробить легкою ходу, але й загалом поліпшить самопочуття та підвищить тонус. В основі процедури – унікальне поєднання механічних, температурних, оптичних та магнітних подразників. Ваші литки та ступні енергійно масажує вихровий водний потік. А паралельно Ви отримуєте магнітнолазерну терапію, дія якої базується на одночасному впливі дозованого магнітного поля та лазерного випромінювання низької інтенсивності.

Цілющі властивості важко переоцінити: процедура стимулює імунітет, зменшує набряки та має сильний протизапальний та обезболюючий ефект. Ванна знімає втому, поліпшує крово- та лімфообіг, надає тонусу м’язам ніг. А також нормалізує роботу ендокринної, нервової та імунної системи, що надзвичайно сприятливо впливає на самопочуття. Крім того, варто пам’ятати: всі системи організму пов’язані – іноді неочевидним чином: так, вихрові ванни для ніг можуть виявитися корисними при лікуванні… головного болю та навіть стоматологічних патологій.

Гідромасаж. Як казав письменник Оскар Уайльд, «любов до себе – це роман, що триває все життя». А коханій людині час від часу просто необхідно робити подарунки! І одним з таких подаруночків собі може стати надзвичайно приємна та розслаблююча spa-процедура – гідромасаж. Це, без перебільшення, – справжня панацея від стресу. Струменевий підводний масаж прекрасно поліпшує кровообіг, роботу лімфатичної та нервової системи, сприяє нормалізації сну та процесу обігу речовин. І на додачу це ще й навдивовиж приємно: ви відчуваєте, як розслаблюється кожен м’яз – буквально кожна клітинка – вашого тіла, спостерігаєте, як зникає втома, як усі проблеми відходять на другий план, і натомість з’являється відчуття легкості та спокою.

Природні аромамасла, які застосовуються в санаторії “Сонячний” при проведені даної процедури (на ваш вибір – лаванда, хвоя чи грейпфрут), справляють додатковий позитивний ефект. Так, наприклад, лаванда заспокоює та знімає спазми, грейпфрут – підіймає настрій, а хвоя тонізує. Крім того, всі масла мають сильні антисептичні властивості та чудово впливають на шкіру. Також гідромасажний комплекс ефективно допомагає корегувати фігуру. Та й загалом ця процедура – справжня «фабрика» з виробництва ендорфіну, гормону радості та задоволення!

 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Марина
Два года назад я впервые отдыхала в пансионате"Солнечный".И опять вернулась сюда в октябре 2021.Комфортные номера, продуманное питание,замечательная лечебная база,профессионализм сотрудников,все это осталось по-прежнему прекрасным!Новые впечатления?Огромное спасибо администрации пансионата за Викторию Соломаху!!!Скандинавская ходьба в Карпатах,утренняя зарядка на свежем воздухе,йога,танцы,киносеансы,арт-терапия- все, что она организовала,проводила с большой любовью,красиво и душевно !С искренней благодарностью и до новых встреч
Марина
Два года назад я впервые отдыхала в пансионате"Солнечный".И опять вернулась сюда в октябре 2021.Комфортные номера, продуманное питание,замечательная лечебная база,профессионализм сотрудников,все это осталось по-прежнему прекрасным!Новые впечатления?Огромное спасибо администрации пансионата за Викторию Соломаху!!!Скандинавская ходьба в Карпатах,утренняя зарядка на свежем воздухе,йога,танцы,киносеансы,арт-терапия- все, что она организовала,проводила с большой любовью,красиво и душевно !С искренней благодарностью и до новых встреч
Татьяна Жабская
Это было восхитительно. Я с удовольствием вернусь ,если Виктория продолжит работу с нами. Это ощущение и моё и моих друзей.
Алёна
Отдыхали с мужем 12 дней сентября 2021г. Номер хороший, уборка регулярно, смена белья часто. Еда в ресторане разнообразная, очень понравилось. Всё компактно:бювет, лечение, ресторан, номера, всё в одном месте. Очень понравился массаж и гидромассаж. Персонал весь отличный! Инструктор Виктория Соломаха " изюминка" санатория. Утренняя зарядка на свежем воздухе супер, как и походы, танцы, психологические релаксации. Ждём следующий отпуск, хотим опять к вам!
Марина Горова
Відпочивала в санаторії в вересні 2021р. дуже сподобалося. Затишне місце, знаходиться біля лісу, подалі від гоміну людей і авто. Додає затишку камін в холлі. А холодними ночами навіть включали опалення,хоча до опалювального сезону було іще далеко. Дуже зручно що процедури усі на місці . Душ шарко був божествений!!!! А Вікторія, організатор дозвілля,взагалі чудо!
Популярні пропозиції