+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Дитячий майданчик

На відміну від більшості готелів і пансіонатів Поляни, санаторій «Сонячний» має власний дитячий майданчик, оснащений сучасними і привабливими конструкціями для активних розваг діток. Майданчик розташований навпроти корпусу, на пагорбі під лісом: там не буває спеки і прямі сонячні промені потрапляють лише в першій половині дня, в решту часу там затишно і прохолодно. Крім того, на дитячому майданчику є кілька зручних крамничок, де батьки зможуть перебувати поряд з дітьми, приємно проводячи час, вдихаючи свіже лісове повітря.

На території дитячого майданчика розташоване і спортивне міні-містечко, обладнане декількома тренажерами. Тут діти можуть перебувати тільки з дозволу та під наглядом своїх батьків. У будь-якому разі, дитячий майданчик і тренажерне містечко є місцями підвищеної небезпеки для дітей, тому всю відповідальність за їхнє життя і здоров’я ми покладаємо на їхніх батьків або осіб, з якими прибули діти, що просимо підтвердити підписом під відповідною заявою в карті реєстрації при поселенні.

Користування дитячим майданчиком для гостей санаторію «Сонячний» – безкоштовне.

У найближчих планах – розвиток дитячої зони активних розваг, одна з можливостей – мотузковий парк на деревах поруч з дитячим майданчиком.
 


Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції