+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Дитячий майданчик

На відміну від більшості готелів і пансіонатів Поляни, санаторій «Сонячний» має власний дитячий майданчик, оснащений сучасними і привабливими конструкціями для активних розваг діток. Майданчик розташований навпроти корпусу, на пагорбі під лісом: там не буває спеки і прямі сонячні промені потрапляють лише в першій половині дня, в решту часу там затишно і прохолодно. Крім того, на дитячому майданчику є кілька зручних крамничок, де батьки зможуть перебувати поряд з дітьми, приємно проводячи час, вдихаючи свіже лісове повітря.

На території дитячого майданчика розташоване і спортивне міні-містечко, обладнане декількома тренажерами. Тут діти можуть перебувати тільки з дозволу та під наглядом своїх батьків. У будь-якому разі, дитячий майданчик і тренажерне містечко є місцями підвищеної небезпеки для дітей, тому всю відповідальність за їхнє життя і здоров’я ми покладаємо на їхніх батьків або осіб, з якими прибули діти, що просимо підтвердити підписом під відповідною заявою в карті реєстрації при поселенні.

Користування дитячим майданчиком для гостей санаторію «Сонячний» – безкоштовне.

У найближчих планах – розвиток дитячої зони активних розваг, одна з можливостей – мотузковий парк на деревах поруч з дитячим майданчиком.
 


Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Марина
Все понравилось.
Популярні пропозиції