+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Корпоративним клієнтам

Оздоровчий комплекс «Сонячний» може бути майданчиком для циклічних зустрічей, тренінгів, семінарів і навчальних курсів. Тут можливе проведення корпоративних MICE-заходів різного плану і спрямованості, від корпоративних конференцій до івентінга і активних розваг протягом усього року, в будь-який сезон.

 

Можливості, які пропонує «Сонячний» для корпоративних клієнтів:

 • Конференц-зал площею 80 кв. м, в якому можливі різні варіанти посадок 50-80-ти осіб;
 • Конференц-зал оснащений меблями і необхідним презентаційним обладнанням;
 • Номерний фонд «Сонячного», що складається з номерів різних категорій, дає можливість розмістити 100-120 чоловік одночасно;
 • Готельний блок комплексу пропонує комплексне 3-разове харчування, як дієтичне, так і звичайне, а також можливість замовного меню (в тому числі – гриль-меню) і спеціальне банкетне меню (за погодженням з клієнтом);
 • В ході проведення конференц-заходів можливо організовувати кава-брейки;
 • Екскурсійне обслуговування по всьому Закарпаттю найрізноманітнішої спрямованості: історико-культурні екскурсії, поїздки на термальні джерела, винно-сирні дегустації, походи в гори та багато іншого;
 • Організація активного відпочинку в горах, в тому числі – катання на лижах взимку;
 • Місцеві трансфери;
 • Медичний центр пропонує свої можливості – курси процедур або окремі лікувальні та оздоровчі процедури для лікування/профілактики професійних захворювань або функціональних розладів у співробітників, для зняття стресу, експрес-оздоровлення та підняття тонусу всього організму.

Спеціальна цінова пропозиція:

 • Спеціальна цінова пропозиція по проживанню/харчування – знижка від тарифу «Оздоровчий» 10% при бронюванні до 15-ти номерів, 15% – понад 15-ти номерів;
 • Користування конференц-залом та обладнанням – безкоштовно;
 • Спеціальна пропозиція з послуг медичного центру – знижка 10% на всі процедури (крім УЗД і лабораторних аналізів);
 • MICE-заходи можливо проводити в період з жовтня по травень (виключаючи період з 30.12 по 08.01);
 • Новорічні корпоративи можливі протягом усього грудня, а також в січні (за погодженням);
 • Число днів заходу – 6-7, заїзд групи в неділю і виїзд п’ятницю/суботу (обговорюється в кожному конкретному випадку);
 • Важливо! Підготовка заходу і бронювання номерного фонду під нього – не менше, ніж за 1 місяць до планованого початку.

Вартість додаткових послуг:

 • Вартість банкету – в залежності від складу меню, за погодженням з клієнтом, мінімум на одного учасника – 300 грн без спиртного і 400 грн зі спиртним;
 • Вартість кава-брейку – від 50 грн на одного учасника.

Пропозиція для співробітників компаній як індивідуальних гостей (з корпоративного контракту):

 • Спеціальна цінова пропозиція по проживанню/харчування – знижка від тарифу «Оздоровчий» або «Лікувальний»: 15% в тарифний період «Низький сезон», 10% в «Сезон» і 10% в «Високий сезон»;
 • Спеціальна пропозиція з послуг медичного центру – знижка 10% на всі процедури (крім УЗД і лабораторних аналізів);
 • Період дії пропозиції – круглий рік;
 • Спеціальні опції – знижка 50% на трансфер вокзал Сваляви – комплекс – вокзал Сваляви і на додаткові місця.

Приблизний тижневий план* корпоративного заходу (як це може бути):

 1. Неділя – приїзд, поселення, відпочинок, знайомство з курортом;
 2. Понеділок – 1-ий день конференції (тренінгу, семінару тощо), дві частини – до обіду і після обіду;
 3. Вівторок – 2-ий день конференції, дві частини;
 4. Середа – 3-ий день конференції, заключний, до обіду; ввечері – банкет;
 5. Четвер – екскурсійна програма, відвідування медцентру, відпочинок;
 6. П’ятниця – програма активних розваг, відвідування медцентру, відпочинок;
 7. Субота – день відпочинку, відвідування медцентру**, від’їзд.

*План проведення тренінгів може бути іншим, його вибір залежить від тренера або організатора.

**Прийом процедур в медцентрі для учасників корпоративного заходу може бути організований вранці з 08-00 до 10-00 (або до початку конференції), під час обідньої перерви, в спеціально відведені дні або інший час за погодженням.

 

Шановні керівники підприємств, HR-менеджери, тренери та організатори заходів! З усіх питань MICE, конференц-сервісу та відпочинку для корпоративних клієнтів і їх співробітників звертайтеся до відділу продажів і бронювання Закарпатського оздоровчого комплексу «Сонячний».

«Сонячний» гарантує вам відмінну організацію та проведення заходів, яскраві емоції і незабутні враження від природи Закарпаття, а також користь і задоволення від кожної хвилини, проведеної у нас. До зустрічі в «Сонячному»!

Відгуки про нас
Валентина
Ми відпочивали невеликою компанією з 01.02.2022 по 12.02.2022. Дуже приємно здивовані. Одноголосно дали оцінку комплексу 5 зірок. Кімнати для проживаняя - свіжі та просторі, прибирання щодня, персонал доброзичливий та уважний. А їдальня - це, взагалі, особлива тема. У мене багато обмежень у харчуванні, але я мала можливість окремо замовляти дієтичні страви. Персонал їдальні дуже кваліфікований та уважний. Сонячний поставив \"високу планку\", хочеться побажати всім українським оздоровчим комплексам не тільки прагнути, а й досягти її.
Инна
Отдыхали здесь с 22.12 по 10.01 с 3 детками. Комплекс тянет на 5 звезд,цены доступны, питание 5*, организация новогодних праздников шыкарная. Девочки на рецепшене очень приветливые. Претензий никаких. Все просто на отлично.
Павел
Отдыхали в середине октября. С погодой повезло. Очень правильно, что в такое время Сонячный нанимает профессионалов, которые занимаются досугом. Большое спасибо Виктории. Её присутствие полностью меняет время отдыха. Утром зарядка, после обеда занятия по арт-терапии или скандинавская ходьба в горах, вечером йога или кино. Приятно, когда человек - профессионал! Подобная анимация наполняет отдых разнообразием. Я не слыхал, что бы другие пансионаты таким образом заботились о досуге. На зарядку утром ходило человек 8-10. Все были довольны и получали заряд бодрости до завтрака. Хотя самостоятельно не многие бы вышли на зарядку. Йога вечером - приятное и полезное времяпрепровождение, значительно лучше, чем обычный досуг у телевизора. Осенью темнеет рано, часов в 7 вечера и большинство людей, сделав круг возле озера, идут в номер. А Солнечный ломает такой стереотип. За это большое спасибо Виктории и администрации, которая нанимает таких профи!
9WKN28Z www.yandex.ru
9WKN28Z www.yandex.ru
Анна А.
"Сонячний" - прекрасное место для осеннего и зимнего отдыха. Но заметно, что пандемия коронавируса сказывается на качестве услуг и питании. Они стали хуже и обратить внимание на это очень важно.В меню очень мало овощей и много углеводов. А люди, которые не употребляют сахар, вынуждены отказываться от 30-40% еды.В меню ужина кефир часто заменяют на йогурт, хотя ранее в санатории готовили свою ряжанку, что было приятным и полезным бонусом.Сокращение медицинского персонала тоже отражается на качестве услуг.Но остаются и позитивные моменты. Огромный плюс именно этого санатория - квалифицированный специалист по организации досуга! Арт-терапевт Виктория Соломаха дала возможность ощутить ценность моментов, проведенных в "Сонячном". Она сумела организовать качественный, здоровый и разносторонний досуг для людей всех возрастов. На ее мастер-классах и мероприятиях было интересно и пенсионерам, и детям. Во время творческих мастерских Виктория пыталась разбудить в каждом участнике внутреннего ребенка, который спрятан за бытовыми и рабочими проблемами жизни. Те, с кем это получилось, уезжали счастливыми обновленными людьми. Походы в горы, ежедневные гимнастики с Викторией укрепляли здоровье не хуже массажей и лечебной воды. Вклад Виктории делает "Сонячный" уникальным местом, где можно найти не только здоровье, но и кусочек счастья).
Популярні пропозиції