+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Корпоративним клієнтам

Оздоровчий комплекс «Сонячний» може бути майданчиком для циклічних зустрічей, тренінгів, семінарів і навчальних курсів. Тут можливе проведення корпоративних MICE-заходів різного плану і спрямованості, від корпоративних конференцій до івентінга і активних розваг протягом усього року, в будь-який сезон.

 

Можливості, які пропонує «Сонячний» для корпоративних клієнтів:

 • Конференц-зал площею 80 кв. м, в якому можливі різні варіанти посадок 50-80-ти осіб;
 • Конференц-зал оснащений меблями і необхідним презентаційним обладнанням;
 • Номерний фонд «Сонячного», що складається з номерів різних категорій, дає можливість розмістити 100-120 чоловік одночасно;
 • Готельний блок комплексу пропонує комплексне 3-разове харчування, як дієтичне, так і звичайне, а також можливість замовного меню (в тому числі – гриль-меню) і спеціальне банкетне меню (за погодженням з клієнтом);
 • В ході проведення конференц-заходів можливо організовувати кава-брейки;
 • Екскурсійне обслуговування по всьому Закарпаттю найрізноманітнішої спрямованості: історико-культурні екскурсії, поїздки на термальні джерела, винно-сирні дегустації, походи в гори та багато іншого;
 • Організація активного відпочинку в горах, в тому числі – катання на лижах взимку;
 • Місцеві трансфери;
 • Медичний центр пропонує свої можливості – курси процедур або окремі лікувальні та оздоровчі процедури для лікування/профілактики професійних захворювань або функціональних розладів у співробітників, для зняття стресу, експрес-оздоровлення та підняття тонусу всього організму.

Спеціальна цінова пропозиція:

 • Спеціальна цінова пропозиція по проживанню/харчування – знижка від тарифу «Оздоровчий» 10% при бронюванні до 15-ти номерів, 15% – понад 15-ти номерів;
 • Користування конференц-залом та обладнанням – безкоштовно;
 • Спеціальна пропозиція з послуг медичного центру – знижка 10% на всі процедури (крім УЗД і лабораторних аналізів);
 • MICE-заходи можливо проводити в період з жовтня по травень (виключаючи період з 30.12 по 08.01);
 • Новорічні корпоративи можливі протягом усього грудня, а також в січні (за погодженням);
 • Число днів заходу – 6-7, заїзд групи в неділю і виїзд п’ятницю/суботу (обговорюється в кожному конкретному випадку);
 • Важливо! Підготовка заходу і бронювання номерного фонду під нього – не менше, ніж за 1 місяць до планованого початку.

Вартість додаткових послуг:

 • Вартість банкету – в залежності від складу меню, за погодженням з клієнтом, мінімум на одного учасника – 300 грн без спиртного і 400 грн зі спиртним;
 • Вартість кава-брейку – від 50 грн на одного учасника.

Пропозиція для співробітників компаній як індивідуальних гостей (з корпоративного контракту):

 • Спеціальна цінова пропозиція по проживанню/харчування – знижка від тарифу «Оздоровчий» або «Лікувальний»: 15% в тарифний період «Низький сезон», 10% в «Сезон» і 10% в «Високий сезон»;
 • Спеціальна пропозиція з послуг медичного центру – знижка 10% на всі процедури (крім УЗД і лабораторних аналізів);
 • Період дії пропозиції – круглий рік;
 • Спеціальні опції – знижка 50% на трансфер вокзал Сваляви – комплекс – вокзал Сваляви і на додаткові місця.

Приблизний тижневий план* корпоративного заходу (як це може бути):

 1. Неділя – приїзд, поселення, відпочинок, знайомство з курортом;
 2. Понеділок – 1-ий день конференції (тренінгу, семінару тощо), дві частини – до обіду і після обіду;
 3. Вівторок – 2-ий день конференції, дві частини;
 4. Середа – 3-ий день конференції, заключний, до обіду; ввечері – банкет;
 5. Четвер – екскурсійна програма, відвідування медцентру, відпочинок;
 6. П’ятниця – програма активних розваг, відвідування медцентру, відпочинок;
 7. Субота – день відпочинку, відвідування медцентру**, від’їзд.

*План проведення тренінгів може бути іншим, його вибір залежить від тренера або організатора.

**Прийом процедур в медцентрі для учасників корпоративного заходу може бути організований вранці з 08-00 до 10-00 (або до початку конференції), під час обідньої перерви, в спеціально відведені дні або інший час за погодженням.

 

Шановні керівники підприємств, HR-менеджери, тренери та організатори заходів! З усіх питань MICE, конференц-сервісу та відпочинку для корпоративних клієнтів і їх співробітників звертайтеся до відділу продажів і бронювання Закарпатського оздоровчого комплексу «Сонячний».

«Сонячний» гарантує вам відмінну організацію та проведення заходів, яскраві емоції і незабутні враження від природи Закарпаття, а також користь і задоволення від кожної хвилини, проведеної у нас. До зустрічі в «Сонячному»!

Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції