+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Відпочинок в Карпатах весною

Відпочинок в Карпатах весною

Весна в Поляні

Оздоровчий комплекс «Сонячний» в Поляні відкритий для своїх гостей цілий рік, не виняток і міжсезоння. Весна в Карпатах – чарівний час, коли оживає природа, гірські схили зацвітають різнотрав’ям, а вершини все ще вкриті ковдрою снігу. Цей час – найкращий для оздоровлення організму після тривалого зимового періоду. Тут є все, що необхідно для якісного відпочинку та відновлення сил – чисте свіже повітря, казкові види за вікном і можливість прогулянок по весняному лісі і гірських схилах, лікувальна вода «Поляна Квасова», а в нашому комплексі – кращі фахівці і медична база, які зроблять ваше перебування тут приємним і навіть незамінним.

Чим зайнятися?

Відпочинок в Карпатах навесні – це не тільки оздоровлення і споглядання природи, а й ціла карусель подій і місць, які просто необхідно відвідати, перебуваючи тут! Тут знайдуться заняття для кожного – від гастро-фестивалів і етнічних свят до відвідування замків і музеїв. Протягом весни ви можете відвідати фестивалі вина, сиру, меду, закарпатської кухні і багато чого іншого в Ужгороді, Мукачеві, Берегові та інших містах і селах. Для любителів природи є можливість відвідати Долину нарцисів, Ужгород під час цвітіння сакури, легендарне озеро Синевир, водоспади і печери, стрімкі скелі і інші місця, де можна помилуватися красою Закарпаття і зробити фантастичні фотографії. Фанати Спа-відпочинку можуть відправитися до термальних джерел Косино і Берегово, чани в Воєводино і інших місцях. Для любителів історії ми організовуємо велику кількість екскурсій в усіх напрямках регіону. Найпопулярнішими є екскурсії замками Закарпаття. Кожен з них за багато століть існування став об’єктом величезної кількості легенд, як про себе, так і своїх жителів і завойовників. Замуровані діви і зрадники володарів, підземні стогони, таємні переходи, криваві сліди завойовників із Заходу та Сходу – всі легенди цього загадкового регіону не перелічити. А до замкових сказань згодом додавалися і продовжують додаватися історії всіх держав і правителів, які тут побували. Так за століття з’явилась нескінченна кількість загадкових оповідань та історій, які і зараз вражають і захоплюють. Замок в Ужгороді, Невицькому, Мукачево, Чинадієво, Хусті, Виноградові та величезна кількість незбережених замків, які живуть тепер тільки в легендах і розповідях не залишать нікого байдужим. Величезна кількість легенд про зниклі і міфічні фортеці Закарпаття можна почути на наших екскурсіях. Відпочинок в Закарпатті навесні може бути веселим і різноманітним, варто тільки захотіти! У нашому ж комплексі, без виїзду куди-небудь, можна займатися йогою, нордичною ходьбою, східними танцями і підтримувати, як свій організм так і гарний настрій протягом усього перебування у нас!

Відпочинок всією родиною

Поїздка в Карпати навесні – найкращий спосіб провести час корисно, пізнавально, а головне – всією сім’єю! Тата, мами і карапузи знайдуть заняття, цікаві саме їм. Медичний комплекс «Сонячного» надає найкращі можливості для оздоровлення та Спа-послуг: масажі, ванни, фитобочка, соляна кімната, фізіотерапевтичні та лікувальні процедури, УЗД-дослідження – все це і більше у нас в оздоровчому комплексі «Сонячний»! Для любителів занять спортом у нас обладнаний тренажерний зал в комплексі і дитячі тренажери на вулиці.

А на час прийому процедур для дорослих дітки можуть відвідати дитячу кімнату і розважитися з аніматором, пограти з іншими маленькими гостями нашого санаторію, почитати цікаві книги, пострибати на батуті і просто побіситися і весело провести час!

Ціни на відпочинок в Закарпатті навесні часто можуть бути дуже різними, але в «Сонячному» – це завжди ідеальне співвідношення ціна/якість. Ми будемо раді зробити ваш відпочинок в Карпатах навесні незабутнім!Відгуки про нас
Валентина
Ми відпочивали невеликою компанією з 01.02.2022 по 12.02.2022. Дуже приємно здивовані. Одноголосно дали оцінку комплексу 5 зірок. Кімнати для проживаняя - свіжі та просторі, прибирання щодня, персонал доброзичливий та уважний. А їдальня - це, взагалі, особлива тема. У мене багато обмежень у харчуванні, але я мала можливість окремо замовляти дієтичні страви. Персонал їдальні дуже кваліфікований та уважний. Сонячний поставив \"високу планку\", хочеться побажати всім українським оздоровчим комплексам не тільки прагнути, а й досягти її.
Инна
Отдыхали здесь с 22.12 по 10.01 с 3 детками. Комплекс тянет на 5 звезд,цены доступны, питание 5*, организация новогодних праздников шыкарная. Девочки на рецепшене очень приветливые. Претензий никаких. Все просто на отлично.
Павел
Отдыхали в середине октября. С погодой повезло. Очень правильно, что в такое время Сонячный нанимает профессионалов, которые занимаются досугом. Большое спасибо Виктории. Её присутствие полностью меняет время отдыха. Утром зарядка, после обеда занятия по арт-терапии или скандинавская ходьба в горах, вечером йога или кино. Приятно, когда человек - профессионал! Подобная анимация наполняет отдых разнообразием. Я не слыхал, что бы другие пансионаты таким образом заботились о досуге. На зарядку утром ходило человек 8-10. Все были довольны и получали заряд бодрости до завтрака. Хотя самостоятельно не многие бы вышли на зарядку. Йога вечером - приятное и полезное времяпрепровождение, значительно лучше, чем обычный досуг у телевизора. Осенью темнеет рано, часов в 7 вечера и большинство людей, сделав круг возле озера, идут в номер. А Солнечный ломает такой стереотип. За это большое спасибо Виктории и администрации, которая нанимает таких профи!
9WKN28Z www.yandex.ru
9WKN28Z www.yandex.ru
Анна А.
"Сонячний" - прекрасное место для осеннего и зимнего отдыха. Но заметно, что пандемия коронавируса сказывается на качестве услуг и питании. Они стали хуже и обратить внимание на это очень важно.В меню очень мало овощей и много углеводов. А люди, которые не употребляют сахар, вынуждены отказываться от 30-40% еды.В меню ужина кефир часто заменяют на йогурт, хотя ранее в санатории готовили свою ряжанку, что было приятным и полезным бонусом.Сокращение медицинского персонала тоже отражается на качестве услуг.Но остаются и позитивные моменты. Огромный плюс именно этого санатория - квалифицированный специалист по организации досуга! Арт-терапевт Виктория Соломаха дала возможность ощутить ценность моментов, проведенных в "Сонячном". Она сумела организовать качественный, здоровый и разносторонний досуг для людей всех возрастов. На ее мастер-классах и мероприятиях было интересно и пенсионерам, и детям. Во время творческих мастерских Виктория пыталась разбудить в каждом участнике внутреннего ребенка, который спрятан за бытовыми и рабочими проблемами жизни. Те, с кем это получилось, уезжали счастливыми обновленными людьми. Походы в горы, ежедневные гимнастики с Викторией укрепляли здоровье не хуже массажей и лечебной воды. Вклад Виктории делает "Сонячный" уникальным местом, где можно найти не только здоровье, но и кусочек счастья).
Популярні пропозиції