+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Фізіотерапевтичний кабінет

Якщо ви любитель різного роду медичної електроніки — вам до фізіотерапевта! Фізіотерапевтичний кабінет комплексу «Сонячний» представлений наступними процедурами: лазеротерапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, електрофорез, ампліпульс-терапія, дарсонвалізація та електросон. Все це дуже корисно і просто необхідно кожному жителю великих і не дуже міст — не тільки в якості лікування, а також в якості профілактики і підтримки організму.

Лазеротерапія (лазер скануючий для суглобів, лазер ЛОР-органів, загальний), або, як її ще називають — квантова терапія, надає лікувальну дію на організм пацієнта за допомогою спеціально спрямованого світла (оптичного діапазону). Має наступний спектр дій:

  • загальнозміцнюючий;
  • десенсибілізуючий;
  • протизапальний;
  • імунокоректуючий;
  • відновлюючий;
  • знеболювальний (процедура дозволяє зняти неприємні відчуття різного ступеню вираженості, зокрема, широко застосовується лазеротерапія колінних суглобів, будь-то артрит, остеоартроз або артроз).

Крім досягнення основних лікувальних ефектів, у пацієнта підвищується якість сну, падає рівень холестерину, з'являється бадьорість і витривалість. Таке лікування підходить пацієнтам будь-якої вікової групи, наприклад, доведено ефективність лазеротерапії при аденоїдах у дітей. Часто процедура використовується не тільки як основний метод терапії, але і як доповнюючий. Встановлено, спрямовані промені зменшують кількість необхідних медичних препаратів і посилюють дію ліків на організм.

Магнітотерапія — вид терапії, суть якої полягає у впливі магнітних полів на органи або організм людини в цілому в лікувальних або профілактичних цілях. Магнітотерапія надає регенеруючу дію на тканини, знеболює, перешкоджає утворенню тромбів в судинах, розширює судини, покращує роботу нервової та імунної систем, а також володіє протизапальним ефектом. Це не весь перелік властивостей МТ. Найбільш схильні до впливу магнітних полів ендокринна система, нервова система, судини і кров.

Магнітне поле впливає на організм на клітинному і молекулярному рівнях. Всередині кожної людини існує своє магнітне поле, порушення роботи якого провокує виникнення захворювань. Тому вплив різних магнітних полів гармонізує роботу організму. Зокрема, постійне магнітне поле заспокоює, змінне — знеболює, а імпульсне надає стимулюючий ефект. МТ є найбільш щадним методом лікування у порівнянні з іншими методами фізіотерапії. Вона не вимагає ніякої спеціальної підготовки і не доставляє пацієнтам абсолютно ніяких больових відчуттів.

Ультразвукова терапія — це метод терапії, заснований на впливі на тканини високочастотних звукових коливань з частотою, вище межі чутності вуха людини. У терапевтичній практиці використовують ультразвук в діапазоні частот 800-3000 кГц. Під впливом ультразвуку відбувається активізація клітинного обміну і лімфодренаж. Застосовують вплив ультразвукових коливань неприривно або в імпульсному режимі.

Даний вид терапії є одним з найбільш делікатних і приємних в естетичній медицині. Відчуття при її проведенні нагадують легкий масаж, під час якого лікар водить маніпул по тілу пацієнта. У той же час, ультразвукові хвилі можуть проникати глибоко в дерму, на глибину до 5 см вглиб тканин, і там надавати свою лікувальну дію. І, хоча сам ультразвук не сприймається людиною ні на слух, ні візуально, результати від його впливу видно практично після першої ж процедури.

Ультразвук чинить знеболюючу, розсмоктуючу, протизапальну, спазмолітичну, фібринолітичну дію. Під його впливом прискорюються регенеративні й репаративні процеси, підвищується збудливість нервово-м'язового апарата, підсилюється провідність імпульсів по периферичному нервовому волокну, активується передача нервових імпульсів в симпатичних гангліях, поліпшується трофічна функція тканин.

Електрофорез — це фізіотерапевтичний метод лікування, що передбачає введення в організм хворого лікарських препаратів у вигляді іонів через неушкоджену шкіру або слизові оболонки за допомогою імпульсного або постійного струму. Особливістю такого лікування є те, що при його проведенні на організм одночасно впливають два фактора — гальванічний струм і лікарський препарат. Таким чином, поєднуючи ці два елементи, позитивний результат лікування досягається значно швидше, ніж при звичайному введенні ліків.

Ліки, які вводяться методом електрофорезу, по-перше, мають властивість вступати в місцеві обмінні процеси, безпосередньо впливаючи цим на перебіг патологічних і фізіологічних реакцій в тканинах, де здійснюється вплив. По-друге, вони викликають тривале і безперервне подразнення нервових рецепторів шкіри, що призводить до утворення рефлекторних реакцій генералізованого та метамерного характеру. По-третє, лікарські речовини, що надходять у кров і лімфу з депо мають гуморальний вплив на найбільш чутливі до них тканини.

Ампліпульстерапія — метод електролікування, при якому на хворого впливають змінними синусоїдальними модульованими струмами малої сили. Вони поєднують у собі переваги струмів високої і низької частот. Для ампліпульстерапії застосовуються змінні синусоїдальні струми частотою 2000-10000 Гц, модульовані синусоїдальними коливаннями низької частоти (в межах 10 — 150 Гц). На відміну від струмів низької частоти, надають виражену збудливу дію на нервово-м'язову і судинну системи, струм високої частоти не зустрічає великого опору з боку шкіри, глибоко проникає в тканини, не викликає помітного роздратування шкірних рецепторів. Він добре переноситься хворими, надає збудливу дію на глибоко розташовані тканини. В результаті посиленого відтоку продуктів обміну з патологічного вогнища зменшується набряклість — одна з причин, що викликають біль. Припинення болю сприяє зменшенню спазму кровоносних судин, вони розширюються, поліпшується живлення тканин.

Діючи синхронно з нормальними власними коливаннями біострумів організму, що виникають в процесі діяльності головного мозку, нервів і м'язів (від 10 до 150 Гц), і підсилюючи їх дію синусоїдальними модульованими струмами, ми тим самим відновлюємо нормальну функцію тканини і органу. Для зменшення явищ адаптації, розширення діапазону тканин, що втягуються в процес збудження, і підвищення ефективності лікування вдаються до чергування двох різних модульованих частот. При цьому одна з них залишається незмінною — 150 Гц, а друга регулюється в межах 10-150 Гц з роздільним регулюванням їх тривалості в межах 1-5 сек. Застосовується також чергування модульованих коливань з паузами, а також модульованих і немодульованих коливань.

Виражений знеболюючий ефект, поліпшення функціонального стану центральних і периферичних відділів нервової системи, поліпшення периферичного кровообігу і трофіки тканин при відсутності роздратування під електродами визначають основні показання до застосування синусоїдальних модульованих струмів. Їх призначають при захворюваннях, що супроводжуються порушенням периферичного кровообігу, функціонального стану нервово-м'язового апарату, трофіки тканин, хронічних запальних процесах (радикуліти різного походження і течії, в тому числі з вираженими вегетативно-судинними порушеннями, невралгії, неврити, плексити, наслідки травм опорно-рухового апарату, порушення трофіки тканин, у тому числі пролежні при ураженнях спинного мозку, підгострі і хронічні гінекологічні захворювання). Здатність струмів надавати рухове збудження дозволяє застосовувати їх для електростимуляції поперечно-смугастих м'язів, у тому числі для стимуляції дихання, функції шлунково-кишкового тракту, перистальтики сечоводів та ін У зв'язку з відсутністю роздратування і неприємних відчуттів цей метод широко застосовується у дітей.

Дарсонвалізація — це метод фізіотерапії, заснований на використанні імпульсного струму високої частоти (110-400 кГц), високої напруги (десятки тисяч вольт) і малої сили (до декількох міліампер). Під впливом місцевої дарсонвалізації поліпшується кровообіг, трофіка тканин, нормалізується тонус тканин, судин і шкіри. Місцева дарсонвалізація показана при захворюваннях периферичних нервів, судин і м'язів з хворобливими явищами, при порушеннях трофіки тканин, захворюваннях шкіри і волосся з порушенням їх харчування, хронічних запаленнях придаткових порожнин носа.

Електросон — це метод електротерапії, в основі якого лежить використання імпульсних струмів низької частоти. Вони безпосередньо впливають на центральну нервову систему. При цьому викликається її гальмування, що призводить до сну. Процедура електросну призначається при великій кількості різних захворювань. До них відносяться: неврози, початкова стадія атеросклерозу, вегетативна дистонія, вібраційна хвороба. Хороші результати показує в комплексному лікуванні артеріальної гіпертензії 1 і 2 ступеня, ішемічній хворобі серця 1 і 2 кл., бронхіальної астми, нейродерміту, енурезу. Застосовують електросон для позбавлення пацієнтів від наслідків черепно-мозкових травм, допомагає при облітеруючих захворюваннях судин, метеотропних реакцій, а також виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і шлунка.
 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Валентина
Ми відпочивали невеликою компанією з 01.02.2022 по 12.02.2022. Дуже приємно здивовані. Одноголосно дали оцінку комплексу 5 зірок. Кімнати для проживаняя - свіжі та просторі, прибирання щодня, персонал доброзичливий та уважний. А їдальня - це, взагалі, особлива тема. У мене багато обмежень у харчуванні, але я мала можливість окремо замовляти дієтичні страви. Персонал їдальні дуже кваліфікований та уважний. Сонячний поставив \"високу планку\", хочеться побажати всім українським оздоровчим комплексам не тільки прагнути, а й досягти її.
Инна
Отдыхали здесь с 22.12 по 10.01 с 3 детками. Комплекс тянет на 5 звезд,цены доступны, питание 5*, организация новогодних праздников шыкарная. Девочки на рецепшене очень приветливые. Претензий никаких. Все просто на отлично.
Павел
Отдыхали в середине октября. С погодой повезло. Очень правильно, что в такое время Сонячный нанимает профессионалов, которые занимаются досугом. Большое спасибо Виктории. Её присутствие полностью меняет время отдыха. Утром зарядка, после обеда занятия по арт-терапии или скандинавская ходьба в горах, вечером йога или кино. Приятно, когда человек - профессионал! Подобная анимация наполняет отдых разнообразием. Я не слыхал, что бы другие пансионаты таким образом заботились о досуге. На зарядку утром ходило человек 8-10. Все были довольны и получали заряд бодрости до завтрака. Хотя самостоятельно не многие бы вышли на зарядку. Йога вечером - приятное и полезное времяпрепровождение, значительно лучше, чем обычный досуг у телевизора. Осенью темнеет рано, часов в 7 вечера и большинство людей, сделав круг возле озера, идут в номер. А Солнечный ломает такой стереотип. За это большое спасибо Виктории и администрации, которая нанимает таких профи!
9WKN28Z www.yandex.ru
9WKN28Z www.yandex.ru
Анна А.
"Сонячний" - прекрасное место для осеннего и зимнего отдыха. Но заметно, что пандемия коронавируса сказывается на качестве услуг и питании. Они стали хуже и обратить внимание на это очень важно.В меню очень мало овощей и много углеводов. А люди, которые не употребляют сахар, вынуждены отказываться от 30-40% еды.В меню ужина кефир часто заменяют на йогурт, хотя ранее в санатории готовили свою ряжанку, что было приятным и полезным бонусом.Сокращение медицинского персонала тоже отражается на качестве услуг.Но остаются и позитивные моменты. Огромный плюс именно этого санатория - квалифицированный специалист по организации досуга! Арт-терапевт Виктория Соломаха дала возможность ощутить ценность моментов, проведенных в "Сонячном". Она сумела организовать качественный, здоровый и разносторонний досуг для людей всех возрастов. На ее мастер-классах и мероприятиях было интересно и пенсионерам, и детям. Во время творческих мастерских Виктория пыталась разбудить в каждом участнике внутреннего ребенка, который спрятан за бытовыми и рабочими проблемами жизни. Те, с кем это получилось, уезжали счастливыми обновленными людьми. Походы в горы, ежедневные гимнастики с Викторией укрепляли здоровье не хуже массажей и лечебной воды. Вклад Виктории делает "Сонячный" уникальным местом, где можно найти не только здоровье, но и кусочек счастья).
Популярні пропозиції