+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Фізіотерапевтичний кабінет

Якщо ви любитель різного роду медичної електроніки — вам до фізіотерапевта! Фізіотерапевтичний кабінет комплексу «Сонячний» представлений наступними процедурами: лазеротерапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, електрофорез, ампліпульс-терапія, дарсонвалізація та електросон. Все це дуже корисно і просто необхідно кожному жителю великих і не дуже міст — не тільки в якості лікування, а також в якості профілактики і підтримки організму.

Лазеротерапія (лазер скануючий для суглобів, лазер ЛОР-органів, загальний), або, як її ще називають — квантова терапія, надає лікувальну дію на організм пацієнта за допомогою спеціально спрямованого світла (оптичного діапазону). Має наступний спектр дій:

  • загальнозміцнюючий;
  • десенсибілізуючий;
  • протизапальний;
  • імунокоректуючий;
  • відновлюючий;
  • знеболювальний (процедура дозволяє зняти неприємні відчуття різного ступеню вираженості, зокрема, широко застосовується лазеротерапія колінних суглобів, будь-то артрит, остеоартроз або артроз).

Крім досягнення основних лікувальних ефектів, у пацієнта підвищується якість сну, падає рівень холестерину, з'являється бадьорість і витривалість. Таке лікування підходить пацієнтам будь-якої вікової групи, наприклад, доведено ефективність лазеротерапії при аденоїдах у дітей. Часто процедура використовується не тільки як основний метод терапії, але і як доповнюючий. Встановлено, спрямовані промені зменшують кількість необхідних медичних препаратів і посилюють дію ліків на організм.

Магнітотерапія — вид терапії, суть якої полягає у впливі магнітних полів на органи або організм людини в цілому в лікувальних або профілактичних цілях. Магнітотерапія надає регенеруючу дію на тканини, знеболює, перешкоджає утворенню тромбів в судинах, розширює судини, покращує роботу нервової та імунної систем, а також володіє протизапальним ефектом. Це не весь перелік властивостей МТ. Найбільш схильні до впливу магнітних полів ендокринна система, нервова система, судини і кров.

Магнітне поле впливає на організм на клітинному і молекулярному рівнях. Всередині кожної людини існує своє магнітне поле, порушення роботи якого провокує виникнення захворювань. Тому вплив різних магнітних полів гармонізує роботу організму. Зокрема, постійне магнітне поле заспокоює, змінне — знеболює, а імпульсне надає стимулюючий ефект. МТ є найбільш щадним методом лікування у порівнянні з іншими методами фізіотерапії. Вона не вимагає ніякої спеціальної підготовки і не доставляє пацієнтам абсолютно ніяких больових відчуттів.

Ультразвукова терапія — це метод терапії, заснований на впливі на тканини високочастотних звукових коливань з частотою, вище межі чутності вуха людини. У терапевтичній практиці використовують ультразвук в діапазоні частот 800-3000 кГц. Під впливом ультразвуку відбувається активізація клітинного обміну і лімфодренаж. Застосовують вплив ультразвукових коливань неприривно або в імпульсному режимі.

Даний вид терапії є одним з найбільш делікатних і приємних в естетичній медицині. Відчуття при її проведенні нагадують легкий масаж, під час якого лікар водить маніпул по тілу пацієнта. У той же час, ультразвукові хвилі можуть проникати глибоко в дерму, на глибину до 5 см вглиб тканин, і там надавати свою лікувальну дію. І, хоча сам ультразвук не сприймається людиною ні на слух, ні візуально, результати від його впливу видно практично після першої ж процедури.

Ультразвук чинить знеболюючу, розсмоктуючу, протизапальну, спазмолітичну, фібринолітичну дію. Під його впливом прискорюються регенеративні й репаративні процеси, підвищується збудливість нервово-м'язового апарата, підсилюється провідність імпульсів по периферичному нервовому волокну, активується передача нервових імпульсів в симпатичних гангліях, поліпшується трофічна функція тканин.

Електрофорез — це фізіотерапевтичний метод лікування, що передбачає введення в організм хворого лікарських препаратів у вигляді іонів через неушкоджену шкіру або слизові оболонки за допомогою імпульсного або постійного струму. Особливістю такого лікування є те, що при його проведенні на організм одночасно впливають два фактора — гальванічний струм і лікарський препарат. Таким чином, поєднуючи ці два елементи, позитивний результат лікування досягається значно швидше, ніж при звичайному введенні ліків.

Ліки, які вводяться методом електрофорезу, по-перше, мають властивість вступати в місцеві обмінні процеси, безпосередньо впливаючи цим на перебіг патологічних і фізіологічних реакцій в тканинах, де здійснюється вплив. По-друге, вони викликають тривале і безперервне подразнення нервових рецепторів шкіри, що призводить до утворення рефлекторних реакцій генералізованого та метамерного характеру. По-третє, лікарські речовини, що надходять у кров і лімфу з депо мають гуморальний вплив на найбільш чутливі до них тканини.

Ампліпульстерапія — метод електролікування, при якому на хворого впливають змінними синусоїдальними модульованими струмами малої сили. Вони поєднують у собі переваги струмів високої і низької частот. Для ампліпульстерапії застосовуються змінні синусоїдальні струми частотою 2000-10000 Гц, модульовані синусоїдальними коливаннями низької частоти (в межах 10 — 150 Гц). На відміну від струмів низької частоти, надають виражену збудливу дію на нервово-м'язову і судинну системи, струм високої частоти не зустрічає великого опору з боку шкіри, глибоко проникає в тканини, не викликає помітного роздратування шкірних рецепторів. Він добре переноситься хворими, надає збудливу дію на глибоко розташовані тканини. В результаті посиленого відтоку продуктів обміну з патологічного вогнища зменшується набряклість — одна з причин, що викликають біль. Припинення болю сприяє зменшенню спазму кровоносних судин, вони розширюються, поліпшується живлення тканин.

Діючи синхронно з нормальними власними коливаннями біострумів організму, що виникають в процесі діяльності головного мозку, нервів і м'язів (від 10 до 150 Гц), і підсилюючи їх дію синусоїдальними модульованими струмами, ми тим самим відновлюємо нормальну функцію тканини і органу. Для зменшення явищ адаптації, розширення діапазону тканин, що втягуються в процес збудження, і підвищення ефективності лікування вдаються до чергування двох різних модульованих частот. При цьому одна з них залишається незмінною — 150 Гц, а друга регулюється в межах 10-150 Гц з роздільним регулюванням їх тривалості в межах 1-5 сек. Застосовується також чергування модульованих коливань з паузами, а також модульованих і немодульованих коливань.

Виражений знеболюючий ефект, поліпшення функціонального стану центральних і периферичних відділів нервової системи, поліпшення периферичного кровообігу і трофіки тканин при відсутності роздратування під електродами визначають основні показання до застосування синусоїдальних модульованих струмів. Їх призначають при захворюваннях, що супроводжуються порушенням периферичного кровообігу, функціонального стану нервово-м'язового апарату, трофіки тканин, хронічних запальних процесах (радикуліти різного походження і течії, в тому числі з вираженими вегетативно-судинними порушеннями, невралгії, неврити, плексити, наслідки травм опорно-рухового апарату, порушення трофіки тканин, у тому числі пролежні при ураженнях спинного мозку, підгострі і хронічні гінекологічні захворювання). Здатність струмів надавати рухове збудження дозволяє застосовувати їх для електростимуляції поперечно-смугастих м'язів, у тому числі для стимуляції дихання, функції шлунково-кишкового тракту, перистальтики сечоводів та ін У зв'язку з відсутністю роздратування і неприємних відчуттів цей метод широко застосовується у дітей.

Дарсонвалізація — це метод фізіотерапії, заснований на використанні імпульсного струму високої частоти (110-400 кГц), високої напруги (десятки тисяч вольт) і малої сили (до декількох міліампер). Під впливом місцевої дарсонвалізації поліпшується кровообіг, трофіка тканин, нормалізується тонус тканин, судин і шкіри. Місцева дарсонвалізація показана при захворюваннях периферичних нервів, судин і м'язів з хворобливими явищами, при порушеннях трофіки тканин, захворюваннях шкіри і волосся з порушенням їх харчування, хронічних запаленнях придаткових порожнин носа.

Електросон — це метод електротерапії, в основі якого лежить використання імпульсних струмів низької частоти. Вони безпосередньо впливають на центральну нервову систему. При цьому викликається її гальмування, що призводить до сну. Процедура електросну призначається при великій кількості різних захворювань. До них відносяться: неврози, початкова стадія атеросклерозу, вегетативна дистонія, вібраційна хвороба. Хороші результати показує в комплексному лікуванні артеріальної гіпертензії 1 і 2 ступеня, ішемічній хворобі серця 1 і 2 кл., бронхіальної астми, нейродерміту, енурезу. Застосовують електросон для позбавлення пацієнтів від наслідків черепно-мозкових травм, допомагає при облітеруючих захворюваннях судин, метеотропних реакцій, а також виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і шлунка.
 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Марина
Два года назад я впервые отдыхала в пансионате"Солнечный".И опять вернулась сюда в октябре 2021.Комфортные номера, продуманное питание,замечательная лечебная база,профессионализм сотрудников,все это осталось по-прежнему прекрасным!Новые впечатления?Огромное спасибо администрации пансионата за Викторию Соломаху!!!Скандинавская ходьба в Карпатах,утренняя зарядка на свежем воздухе,йога,танцы,киносеансы,арт-терапия- все, что она организовала,проводила с большой любовью,красиво и душевно !С искренней благодарностью и до новых встреч
Марина
Два года назад я впервые отдыхала в пансионате"Солнечный".И опять вернулась сюда в октябре 2021.Комфортные номера, продуманное питание,замечательная лечебная база,профессионализм сотрудников,все это осталось по-прежнему прекрасным!Новые впечатления?Огромное спасибо администрации пансионата за Викторию Соломаху!!!Скандинавская ходьба в Карпатах,утренняя зарядка на свежем воздухе,йога,танцы,киносеансы,арт-терапия- все, что она организовала,проводила с большой любовью,красиво и душевно !С искренней благодарностью и до новых встреч
Татьяна Жабская
Это было восхитительно. Я с удовольствием вернусь ,если Виктория продолжит работу с нами. Это ощущение и моё и моих друзей.
Алёна
Отдыхали с мужем 12 дней сентября 2021г. Номер хороший, уборка регулярно, смена белья часто. Еда в ресторане разнообразная, очень понравилось. Всё компактно:бювет, лечение, ресторан, номера, всё в одном месте. Очень понравился массаж и гидромассаж. Персонал весь отличный! Инструктор Виктория Соломаха " изюминка" санатория. Утренняя зарядка на свежем воздухе супер, как и походы, танцы, психологические релаксации. Ждём следующий отпуск, хотим опять к вам!
Марина Горова
Відпочивала в санаторії в вересні 2021р. дуже сподобалося. Затишне місце, знаходиться біля лісу, подалі від гоміну людей і авто. Додає затишку камін в холлі. А холодними ночами навіть включали опалення,хоча до опалювального сезону було іще далеко. Дуже зручно що процедури усі на місці . Душ шарко був божествений!!!! А Вікторія, організатор дозвілля,взагалі чудо!
Популярні пропозиції