+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Відпочинок в Карпатах з басейном влітку

                         Відпочинок в Карпатах з басейном
 
                                                      Куди поїхати?
Під час відпустки хочеться встигнути багато чого: і відпочити, і оздоровитися, і по засмагати, і купатися. Добре було б все це поєднати ... Не потрібно далеко ходити: такі рішення вже є! Цікавих варіантів, що привертають увагу, можна знайти безліч: відправиться за кордон, відпочити в Україні, вибрати море і / або гори, сільську місцевість, міські умови, - та що завгодно. Але, якщо душа хоче "на природу", вирушайте в сонячне Закарпаття. Чому?
 
                                                  Річки, гори, полонини
Потоки гірських річок тут змінюються зеленими рівнинами, вікові вершини вкриті густою зеленню, а оздоровчі комплекси і санаторії оточені первозданними природними пейзажами.
 
У цьому місці розташований один з найвідоміших курортів - Свалява, де зосереджена майже третина цілющих джерел всього Закарпаття. Лікувальні лужно-вуглекислі мінеральні води відносяться до боржомського типу і обґрунтовано вважаються "візитною карткою" краю.
 
                                                      А як же басейн?
 
Оздоровлення, спілкування з природою, профілактичні процедури, прогулянки, - все це вас уже чекає в санаторії "Сонячне". Бальнеологічний курорт готовий до прийому і шанувальників пляжного відпочинку: в теплу пору року в їх розпорядженні дорослий і дитячий відкриті басейни.
 
Орієнтовно з травня по вересень відпочиваючі можуть приймати сонячні ванни на спеціально обладнаних терасах. Басейн для дорослих глибиною 1,5 м має розміри 7,5 х 3,5 м, для дітей - діаметр 3,0 м, глибина 1,0 м. Кожен обладнаний зручними поручнями з драбинами і системою фільтрації.
 
                                                Користь круглий рік
 
Завдяки унікальному природному розташуванню селища Поляна, тут підтримується оптимальний клімат для відпочинку в будь-який час року. Мінеральні джерела в поєднанні з найчистішим повітрям сприяють відновленню сил і енергії.
 
Легкий аромат хвойної рослинності Карпатських гір, наповнене фітонцидами, позитивно впливає на дихальну систему і імунітет. Літній відпочинок з басейном в Карпатах дає можливість розслабитися і позбутися від втоми. Водні і профілактичні процедури нормалізують сон, зміцнюють опорно-рухову, імунну, серцево-судинну системи в організмі.
 
                                          Дозвілля на будь-який смак
 
Санаторій - це не тільки лікування, харчування і режим дня, це ще і активне проведення часу. У Закарпатському оздоровчому комплексі "Сонячний" для вас організовують цікаві екскурсії та захоплюючі тематичні тури, які допоможуть доповнити дозвілля і сім'ям з дітьми та великим компаніям друзів.
 
Розвинена туристична інфраструктура регіону забезпечує можливість знайомитися з місцевим колоритом, кулінарними традиціями, особливостями фермерського сироваріння, а також культурою виноробства.
Приїжджайте в Карпати: відпочинок влітку з басейном і сучасна медична база санаторію "Сонячне" дозволять і зміцнити імунітет і оздоровитися. Ці краю відкривають свої цілющі багатства всім, хто бажає відволіктися від суєти і залишитися один на один з природою.
 

Для оздоровчого комплексу на бальнеокурорті, розташованого серед гір і лісів, актуальним і необхідним є наявність басейну. Санаторій «Сонячний» має власну зону «пляжного» відпочинку, що складається з декількох терас, де можна приймати сонячні ванни, і двох відкритих басейнів – дорослого та дитячого. Великий басейн має розміри 5х10 метрів і глибину 1,5 м, маленький – круглий, діаметром 3 м і глибиною 0,5 м.

Басейни обладнані поручнями-сходами, системою фільтрації та підігріву води. Оскільки басейни відкриті, вони доступні для користування в теплі періоди року, приблизно з травня по вересень. Подивитися фото можна в галереї “Басейн”.

Хто побував тут хоч раз, обов'язково повертається знову.
 
Зустрічаємося в "Сонячному"!
 


Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"!Відгуки про нас
Марина
Все понравилось.
Популярні пропозиції