+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Правила комплексу

Шановні гості, для того, щоб Ваше перебування в «Сонячному» було приємним, спокійним, безпроблемним і стало одним з кращих вражень від відпустки і відпочинку, ми просимо Вас і Ваших супутників – друзів і близьких – дотримуватися Правил комплексу, розроблених нами саме з цією метою. Будь ласка, уважно ознайомтеся з Правилами комплексу «Сонячний»: прийнявши запропонований варіант бронювання і зробивши оплату згідно рахунку, Ви підтверджуєте свою згоду з Правилами і зобов’язуєтесь дотримуватися їх у період свого перебування в санаторії.

 1. Гість робить передоплату згідно виставленого рахунку в розмірі 30% протягом 5 робочих днів.
 2. Іншу частину оплати гість може внести при поселенні на рецепції комплексу, або іншим зручним для нього способом (на підставі виставленого рахунку) до моменту поселення.
 3. Комплекс веде самостійну економічну діяльність, виходячи з внутрішньої політики та розуміння ефективного використання власних ресурсів, тому бронювання номерів проводиться виключно за категоріями розміщення. В окремих випадках, якщо гість наполягає на бронюванні конкретної кімнати, він може забронювати її з доплатою 10% від діючого тарифу.
 4. При поселенні кожен гість повинен пред’явити паспорт громадянина України (для громадян України) або національний паспорт (для громадян інших країн), а також свідоцтва про народження дітей (якщо з ним знаходяться діти) – кожної дитину віком до 16 років (згідно пункту 1 статті 4 «Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг», Наказ Державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 р). У разі відсутності даних документів комплекс має право відмовити гостю в поселенні.
 5. Гість має право отримати всі оплачені ним послуги і процедури, що надаються санаторієм згідно актуальних тарифів і прейскурантів.
 6. Головним джерелом інформації про послуги та їх вартість є єдиний офіційний сайт комплексу «Сонячний» – www.www.sunnyresort.com.ua.
 7. Прохання гостей, що стосуються надання послуг, не передбачених діючими тарифами і прейскурантами, а також вимоги, що виходять за рамки повноважень персоналу, норм моралі чи здорового глузду, виконані не будуть.
 8. Тарифікація – по днях (не по ночах або по добах). Час поселення (check-in) – 09.00, час виселення (розрахунковий час, check-out) – 19.00. В окремих випадках гостям, що прибули та відбувають автомобілем (або просто рано), може бути надана ніч до 07.00, із сніданком за додаткову ціну.
 9. Просимо звернути Вашу увагу, що при поселенні необхідно внести заставу в розмірі 500 гривень. Застава повертається після виселення.

 10. У день поселення та у день виселення (від’їзд увечорі) для гостей включені сніданок, обід і вечеря.
 11. Якщо гість не встигає, запізнюється або відмовляється від харчування, грошові кошти йому не повертаються.
 12. У разі, якщо гість запізнюється на процедуру, йому може бути запропонований інший час; в разі відмови гостя,  грошові кошти йому не повертаються.
 13. Процедура раннього поселення та пізнього виїзду не передбачена.
 14. У випадку, якщо гість виїжджає з комплексу раніше терміну грошові кошти за невикористані дні проживання за тарифом бронювання гостя («Оздоровчий» або «Лікувальний», пакетні та сезонні пропозиції) не повертаються.
 15. У разі анулювання бронювання, відмови гостя від заїзду (з якихось причин), повернення грошових коштів проводиться на підставі письмової заяви гостя та копії (скан-копії) паспорта, на наступних умовах: за 10 днів до заїзду – повернення 100% зробленої передоплати, за 5 днів до заїзду – повернення 50% зробленої передоплати, за 3 дні до заїзду – передоплата не повертається. За згоди гостя кошти передоплати можуть бути зараховані на депозит і використані гостем в якості оплати наступного бронювання.
 16. Компенсація збитків, заподіяних гостем, проводиться за рахунок гостя з розрахунку подвійної ринкової вартості майна, що стало непридатним, втратило вартість або зниклого з вини гостя або відпочиваючих, що проживали в номері разом з ним.
 17. Гість в період перебування в комплексі «Сонячний» несе повну відповідальність за себе, осіб, які прибули разом з ним, а також дітей, і зобов’язується дотримуватися норм людського співжиття і правил перебування на курорті, слідувати проханням та рекомендаціям співробітників готелю, шанобливо ставитися до персоналу комплексу, не шкодити іміджу і репутації комплексу словами чи діями. У разі невиконання даних Правил або відмови гостя від своїх зобов’язань комплекс має право внести гостя (гостей) в особливий список неблагонадійних клієнтів або виселити гостя раніше закінчення терміну його перебування без повернення грошових коштів.
 18. Гості несуть повну відповідальність за дітей будь-якого віку, які приїхали з ними протягом усього періоду перебування – від поселення до виїзду, у тому числі і під час знаходження дітей в дитячому клубі.
 19. Самостійне перебування дітей без контролю і присутності батьків, родичів, або аніматора комплексу в холі, галереях, коридорах, на сходах, на дитячому майданчику і у тренажерномумістечку, в зоні альтанок і в зоні басейну – заборонено.
 20. Також забороняється залишати дітей без нагляду і у власному номері.
 21. До 09-00 і після 22-00, а також в період з 13-00 до 16-00 в комплексі і на його території заборонені дії та заходи, що заважають повноцінному відпочинку гостей, дорослих і дітей: прослуховування або виконання музики і пісень на підвищеній гучності, гучне спілкування, використання салютних установок та інший шум.
 22. Гості комплексу «Сонячний» не можуть приводити і приймати у себе в номері сторонніх людей, які не проживають і не є зареєстрованими як гості комплексу. Присутність в будівлі і приміщеннях «Сонячного» людей, які не є гостями комплексу (які не проживають і не зареєстровані), суворо заборонена. Порушення гостем цього правила може призвести до його виселення без повернення грошових коштів.
 23. Виняток для людей, які не є гостями комплексу «Сонячний» – зона фіто-бару, де можна перебувати з 08-00 до 20-00, і медичний центр (в період його роботи, не пізніше 20-00).
 24. Працівники комплексу (керуючий, заступник керуючого, портьє-адміністратори, чергові, охорона і лінійний персонал) мають право контролю присутності сторонніх осіб на території, у будівлях та приміщеннях комплексу.
 25. При виникненні будь-якої конфліктної ситуації з гостями комплексу або будь-якими якими сторонніми особами, що опинилися на його території, в будівлях і приміщеннях, будь-який співробітник має право і зобов’язаний звернутися до правоохоронних органів.
 26. Розрахунки за додаткові послуги, що надаються комплексом «Сонячний», які не входять до основоного тарифного пакету сплаченого гостем, здійснюються ними виключно після узгодження способу оплати з рецепцією комплексу.
 27. Паління цигарок, сигар, трубок та кальянів в номерах і приміщеннях комплексу, включно із балконами, суворо заборонено. В разі порушення цього правила гість має сплатити послугу термінового генерального прибирання та хімчистки номеру в розмірі 1 500 грн.

Будь-які персональні дані, надані нам, будуть використані виключно за призначенням. Особиста інформація (в тому числі номери телефонів та адреси електронної пошти) ніяк не буде використана (передана/продана) поза прямого призначення і не буде передана третім особам. Згідно Закону України "Про захист персональних данних" https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2297-17 .

Ми дякуємо Вам за вибір комплексу оздоровчого лікування та сімейного відпочинку «Сонячний»: будьте впевнені, що Ваш вибір абсолютно вірний, а персонал «Сонячного» зробить все можливе і ще трохи, щоб Ви і ваші рідні чи друзі по-справжньому оздоровилися і відпочили – і душею, і тілом, а період перебування в комплексі Вам запам’ятався б теплом, затишком, смачною їжею, приємним спілкуванням і тільки позитивними враженнями. До скорої зустрічі в «Сонячному»!
 


Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"Відгуки про нас
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Василь
"САНАТОРІЙ "Сонячний" У Поляні є багато Сонячних імен Санаторій «Сонячний» Тільки тут один Приїзджаю у Сваляву На вокзалі «бусик»жде За хвилин мабуть за 20 В санаторій довезе На ресепшені зустрінуть Посміхнуться знов Ключик тобі вручать Пий водичку й будь здоров Номери тут дуже файні Усе по уму Чистота й порядок Тебе радують І столова тут прекрасна Поварі на висоті Все готують дуже смачно Задоволені усі Подають усе до столу Офіціанти молоді Адже руку вже набили Все що роблять до душі Адміністратор у столовій Жіночка молода Роботу свою добре знає Бо у столовій чистота Лікування професійне На усі смаки Все,що треба тобі зроблять Лікарі й специ Відпочинеш, скинеш втому І попєш води Все оце тобі дарує Санаторій «Сонячний»!"
Наталія
Приїжджаємо до "Сонячного" вже вчетверте, були і влітку, і взимку - все подобається: і чемний персонал, і досвідчені медсестри, і уважні лікарі. Всі пропозиції, що їх виказували у спеціальній анкеті, поступово втілюються в життя. Зокрема, пропонувала організовувати дозвілля малечі, і ось, з*явилися професіонали, які здійснюють цілий ряд різноманітних програм і виховних заходів. Пропонувала розширити репертуар використовуваних музичних творів у їдальні - і, дійсно, дослухались, і стала ця музика більш різноманітною. Всі прохання, з якими звертаєшся безпосередньо, намагаються виконувати. Проте, є й деякі побажання. Наприклад, при проходженні комплексного дослідження на апараті УЗД хотілося б, щоби опис був більш детальний, щоби можна було порівняти результати з попередніми. Ще є пропозиція: було б доцільно продумати якесь меню для дітей дошкільного віку і пропонувати батькам за окрему плату, оскільки цей контингент є доволі специфічним щодо харчування. Дітей приїжджає дуже багато і вони різного віку. Зовсім малим мами розводять у гарячій воді каші, а інші "під*їдають" щось з батьківських порцій або "крутять носом" і йдуть голодні, потім добираючи неотримані калорії з морозива, чіпсів, цукерок чи чогось ще такого саме "корисного". І ще одне. Я зібрала посилку вагою 10 кг з матеріалів для дитячого дозвілля і відправила її в ОЦ. На сайті написано, що кожен, хто долучиться до організації дозвілля, матиме гарантовано якийсь сюрприз. Я робила це не заради сюрпризу, а від чистого серця, проте, обіцянка просто інтригувала. На жаль, за три тижні мого відпочинку в "Сонячному", ніхто так і не згадав, і не сказав, чи корисними виявились надіслані мною матеріали. Отакий "сюрприз". І жодних дитячих робіт, окрім малюнків, на виставці я так і не побачила. Хоча з різноманітної матерії, ґудзиків, бусинок можна навчитися робити так багато цікавих і красивих речей! Думаю, не варто щось обіцяти, чого потім ніхто не виконує. А в цілому, у "Сонячному" дуже позитивна атмосфера, хороші побутові умови, є розваги, можна займатися фітнесом і різними практиками, чудова вода і така ж чудова природа навкруги! Хочеться туди повертатися знову і знову! Сподіваюсь, що відпочинок у ОЦ й надалі буде покращуватись, а ми будемо продовжувати сюди приїжджати. Може, ще й книжки якісь дитячі чи дорослі перешлемо. Всьому персоналу "Сонячного" висловлюю щиру подяку і сподіваюсь на наступні зустрічі!
Вера Александровна
Второй раз семьёй посещаем сие "чудное место", и опять передо мной дилемма.....напишешь то что, собственно, ощущаешь находясь там , так затем путёвку не купишь ( от желающих отбоя не будет - у меня так всегда) , а не писать вообще - не верно, как то не правильно!!! Изначально приехали подлечиться, сделать УЗИ, посетить максимально все процедуры , ну и само собой подышать " необычайно сладким и чистым " горным воздухом. Глав. врач - "душка" , высочайшего уровня профессионал; что немаловажно, умеющий слушать и сопереживать. Лечение и процедуры подобрал разумные и необходимые, "без навязывания лишнего"( что зачастую встречается, чего греха таить, в подобного рода заведениях)! Обслуживание на всех уровнях ( уборка номера, официанты , медицинские работники) выше всех похвал, особенно для меня важно - это доброжелательность и улыбающиеся приветливые лица! Умнички! Питание диетическое, что понятно.....мы изначально оговорили этот вопрос с консультантом через сайт, а затем с доктором. Знали куда и зачем едем! Комплекс- то оздоровительный, с медицинской базой и процедурами !!! Прекрасная анимация для деток, для взрослых - свои развлечения! Приедем ещё, вопрос решён! Сначала только родителей наших ( не очень юных) отправим подлечиться! Спасибо "Солнечный"! Мы с тобой!!!
Светлана
Отдыхали с подругой с 10 по 23 апреля 2017 года. Отдых очень понравился: 1. Диетическое питание (5 стол) на хорошем уровне - большой "РЕСПЕКТ" шеф-повару. 2. Лечение - прекрасное. Главврач Лучкив Игорь Романович в течении часа подбирал лечебные процедуры в соответствии с диагнозами. 3. Обслуживающий персонал (медицинские сестры, официаточки и горничные) очень приветливый и доброжелательный. 4. Но самый большой клад в ОЦ "Солнечный" это - профессиональный фитнес и йога-инструктор Виктория Соломаха (занятия по йоге, фитнесу, пилатесу, восточному танцу творческие мастер-классы). ОЦ "Солнечный" так держать!!!!!!!!
Популярные предложения