+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Опорно-руховий апарат

image2 Санаторій  "Сонячний" також спеціалізується на лікуванні, усуненні функціональних розладів та профілактиці захворювань опорно-рухового апарату. Досягнути бажаного результату можливо при комплексному застосуванні як природних можливостей, так і дієтичного харчування і, звичайно ж, спеціальних медичних процедур за призначенням лікаря (бішофітні, скипидарні та інші ванни, озокерітопарафінотерапія, масажі та деякі фізіотерапевтичні процедури).

Комплекс "Сонячний" розташований в чудовому місці для здійснення прогулянок по горах та лісу, а також має власний басейн (відомо, плавання - один з кращих способів зміцнення всіх систем опорно-рухового апарату та профілактики виникнення проблем). Крім цього, наші гості можуть скористатися тренажерним містечком під відкритим небом та спортивним залом. 

Рекомендовані процедури за напрямком “Опорно-руховий апарат”:

ПРОЦЕДУРА / КІЛЬКІСТЬ ПО ДНЯХ 7 днів 10 днів 14 днів 21 день
Лазер скануючий 3 5 7 10
Ультразвук 3 5 7 10
Ампліпульс 3 5 7 10
Електрофорез 3 5 5 10
Магнітотерапія 3 5 7 10
Озокерит 3 5 7 10
Ванни бішофітові, скіпідарні 3 5 7 10
Гідромасаж 3 5 7 10
Душі (циркулярний, Шарко) 3 5 7 10
Масаж 3 5 7 10
Озонотерапія 3 5 7 10


Перейти до прайс-листа та зв’язатися з офісом продаж.

 

Комплекс оздоровчого лікування та сімейного відпочинку "Сонячний"Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції