+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Санаторно-курортне лікування в Карпатах

Санаторно-курортне лікування в Карпатах

Санаторне лікування

Сьогодні наш ритм і стиль життя часто змушують забути про свій організм, правильне харчування і заняття спортом. Часто не вистачає часу і сил навіть на ранкову зарядку або приготування здорового сніданку, не кажучи вже про регулярні прогулянки на свіжому повітрі і походах в спортивний або тренажерний зал. Особливо це стосується жителів великих міст. Тому, нам сьогодні як ніколи просто необхідно поєднувати відпочинок з оздоровленням або навіть лікуванням.

Для якісного відпочинку та лікування зовсім не обов’язково шукати курорти закордоном – адже наша країна має всі необхідні для цього ресурси. Наприклад, можна вибрати відпочинок і лікування в Карпатах, посеред гір і лісів, чарівної природи, які допоможуть вам в короткий термін відновити життєві сили організму. Карпатський і Закарпатський регіони відомі на весь світ своїми мінеральними водами («Поляна Квасова», «Нафтуся», «Марія» та інші) та іншими ресурсами, такими як цілющі грязі, соляні шахти і, звичайно ж, чисте гірське повітря. Відпочинок і лікування в Закарпатті можна поєднувати з культурною програмою, екскурсіями в музеї і замки, міста і містечка з віковою історією, гірськолижним спортом взимку, відвідуванням етно-свят і фестивалів круглий рік, а також знайомством з кухнею і традиціями регіону.

Чому «Сонячний»

Плануючи відпочинок, оздоровлення та лікування в санаторії, спочатку можна загубитися, так як здається, що варіантів дуже багато, очі просто розбігаються і з’являється проблема вибору. «Сонячний» має всю необхідну інфраструктуру і власний медичний центр і надає своїм гостям повний набір послуг для відпочинку, лікування та оздоровлення. Ми надаємо набір послуг з діагностики, оздоровлення та лікування, такі як: послуги УЗД, лабораторні аналізи, арома-ванни і душі, масажі, озонотерапія, галотерапія та інші.

«Сонячний» – це найновіший та найсучасніший оздоровчий комплекс з усіх санаторіїв і пансіонатів Поляни, що пропонує широкий спектр послуг за доступними цінами. Приїхавши в Закарпатський оздоровчий комплекс «Сонячний», Ви можете відвідати місця історичного та туристичного значення, такі як Ужгородський, Мукачівський, Чинадіївський замки, відвідати село-музей під відкритим небом в с. Колочава, викупатися в термальних джерелах Косино, зробити сплав по річці Тиса, а головне – отримати кращий відпочинок і лікування в Закарпатті та багато іншого.

У Закарпатському регіоні регулярно відбуваються фестивалі їжі, вина, а також етнофестивалі. Восени відвідайте свято молодого вина та меду «Закарпатське Божоле» і фестиваль молодого вина і гусячих страв з нагоди Дня святого Мартіна. 19 грудня в садибі Святого Миколая під Косовом маленьких відвідувачів приймає сам Святий Миколай. У січні проходить фестиваль страв із свинини «Діснотор», а навесні Ви можете повеселитися на міжнародному фестивалі середньовічної культури «Срібний Татош» і помилуватися цвітінням сакури на «Сакура-Фест». Ми надаємо трансфер в будь-яку точку Закарпаття, куди б ви не вирішили відправитися!

Для відпочиваючих з дітьми в нашому комплексі є власний дитячий майданчик, дитяча кімната з аніматором, щоб батьки мали можливість спокійно проходити лікувальні процедури в той час як діти розважаються з аніматором.

Наш комплекс надає краще санаторно курортне лікування, обслуговування, затишні теплі номери, якісне і смачне харчування – ви маєте можливість спробувати страви закарпатської, угорської та польської кухні від шеф-кухаря, а медичний центр із сучасним обладнанням та професійним персоналом допоможе Вам відновити і зміцнити своє здоров’я. Ми підготували пакетні пропозиції, які діють весь рік. Також ми пропонуємо спеціальні та сезонні тури, які включають розважальну програму, а для великих корпорацій ми пропонуємо можливість проводити конференції та з’їзди за індивідуальними спецпакетами.

Відгуки про нас
Валентина
Ми відпочивали невеликою компанією з 01.02.2022 по 12.02.2022. Дуже приємно здивовані. Одноголосно дали оцінку комплексу 5 зірок. Кімнати для проживаняя - свіжі та просторі, прибирання щодня, персонал доброзичливий та уважний. А їдальня - це, взагалі, особлива тема. У мене багато обмежень у харчуванні, але я мала можливість окремо замовляти дієтичні страви. Персонал їдальні дуже кваліфікований та уважний. Сонячний поставив \"високу планку\", хочеться побажати всім українським оздоровчим комплексам не тільки прагнути, а й досягти її.
Инна
Отдыхали здесь с 22.12 по 10.01 с 3 детками. Комплекс тянет на 5 звезд,цены доступны, питание 5*, организация новогодних праздников шыкарная. Девочки на рецепшене очень приветливые. Претензий никаких. Все просто на отлично.
Павел
Отдыхали в середине октября. С погодой повезло. Очень правильно, что в такое время Сонячный нанимает профессионалов, которые занимаются досугом. Большое спасибо Виктории. Её присутствие полностью меняет время отдыха. Утром зарядка, после обеда занятия по арт-терапии или скандинавская ходьба в горах, вечером йога или кино. Приятно, когда человек - профессионал! Подобная анимация наполняет отдых разнообразием. Я не слыхал, что бы другие пансионаты таким образом заботились о досуге. На зарядку утром ходило человек 8-10. Все были довольны и получали заряд бодрости до завтрака. Хотя самостоятельно не многие бы вышли на зарядку. Йога вечером - приятное и полезное времяпрепровождение, значительно лучше, чем обычный досуг у телевизора. Осенью темнеет рано, часов в 7 вечера и большинство людей, сделав круг возле озера, идут в номер. А Солнечный ломает такой стереотип. За это большое спасибо Виктории и администрации, которая нанимает таких профи!
9WKN28Z www.yandex.ru
9WKN28Z www.yandex.ru
Анна А.
"Сонячний" - прекрасное место для осеннего и зимнего отдыха. Но заметно, что пандемия коронавируса сказывается на качестве услуг и питании. Они стали хуже и обратить внимание на это очень важно.В меню очень мало овощей и много углеводов. А люди, которые не употребляют сахар, вынуждены отказываться от 30-40% еды.В меню ужина кефир часто заменяют на йогурт, хотя ранее в санатории готовили свою ряжанку, что было приятным и полезным бонусом.Сокращение медицинского персонала тоже отражается на качестве услуг.Но остаются и позитивные моменты. Огромный плюс именно этого санатория - квалифицированный специалист по организации досуга! Арт-терапевт Виктория Соломаха дала возможность ощутить ценность моментов, проведенных в "Сонячном". Она сумела организовать качественный, здоровый и разносторонний досуг для людей всех возрастов. На ее мастер-классах и мероприятиях было интересно и пенсионерам, и детям. Во время творческих мастерских Виктория пыталась разбудить в каждом участнике внутреннего ребенка, который спрятан за бытовыми и рабочими проблемами жизни. Те, с кем это получилось, уезжали счастливыми обновленными людьми. Походы в горы, ежедневные гимнастики с Викторией укрепляли здоровье не хуже массажей и лечебной воды. Вклад Виктории делает "Сонячный" уникальным местом, где можно найти не только здоровье, но и кусочек счастья).
Популярні пропозиції