+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Санаторно-курортне лікування в Карпатах

Санаторно-курортне лікування в Карпатах

Санаторне лікування

Сьогодні наш ритм і стиль життя часто змушують забути про свій організм, правильне харчування і заняття спортом. Часто не вистачає часу і сил навіть на ранкову зарядку або приготування здорового сніданку, не кажучи вже про регулярні прогулянки на свіжому повітрі і походах в спортивний або тренажерний зал. Особливо це стосується жителів великих міст. Тому, нам сьогодні як ніколи просто необхідно поєднувати відпочинок з оздоровленням або навіть лікуванням.

Для якісного відпочинку та лікування зовсім не обов’язково шукати курорти закордоном – адже наша країна має всі необхідні для цього ресурси. Наприклад, можна вибрати відпочинок і лікування в Карпатах, посеред гір і лісів, чарівної природи, які допоможуть вам в короткий термін відновити життєві сили організму. Карпатський і Закарпатський регіони відомі на весь світ своїми мінеральними водами («Поляна Квасова», «Нафтуся», «Марія» та інші) та іншими ресурсами, такими як цілющі грязі, соляні шахти і, звичайно ж, чисте гірське повітря. Відпочинок і лікування в Закарпатті можна поєднувати з культурною програмою, екскурсіями в музеї і замки, міста і містечка з віковою історією, гірськолижним спортом взимку, відвідуванням етно-свят і фестивалів круглий рік, а також знайомством з кухнею і традиціями регіону.

Чому «Сонячний»

Плануючи відпочинок, оздоровлення та лікування в санаторії, спочатку можна загубитися, так як здається, що варіантів дуже багато, очі просто розбігаються і з’являється проблема вибору. «Сонячний» має всю необхідну інфраструктуру і власний медичний центр і надає своїм гостям повний набір послуг для відпочинку, лікування та оздоровлення. Ми надаємо набір послуг з діагностики, оздоровлення та лікування, такі як: послуги УЗД, лабораторні аналізи, арома-ванни і душі, масажі, озонотерапія, галотерапія та інші.

«Сонячний» – це найновіший та найсучасніший оздоровчий комплекс з усіх санаторіїв і пансіонатів Поляни, що пропонує широкий спектр послуг за доступними цінами. Приїхавши в Закарпатський оздоровчий комплекс «Сонячний», Ви можете відвідати місця історичного та туристичного значення, такі як Ужгородський, Мукачівський, Чинадіївський замки, відвідати село-музей під відкритим небом в с. Колочава, викупатися в термальних джерелах Косино, зробити сплав по річці Тиса, а головне – отримати кращий відпочинок і лікування в Закарпатті та багато іншого.

У Закарпатському регіоні регулярно відбуваються фестивалі їжі, вина, а також етнофестивалі. Восени відвідайте свято молодого вина та меду «Закарпатське Божоле» і фестиваль молодого вина і гусячих страв з нагоди Дня святого Мартіна. 19 грудня в садибі Святого Миколая під Косовом маленьких відвідувачів приймає сам Святий Миколай. У січні проходить фестиваль страв із свинини «Діснотор», а навесні Ви можете повеселитися на міжнародному фестивалі середньовічної культури «Срібний Татош» і помилуватися цвітінням сакури на «Сакура-Фест». Ми надаємо трансфер в будь-яку точку Закарпаття, куди б ви не вирішили відправитися!

Для відпочиваючих з дітьми в нашому комплексі є власний дитячий майданчик, дитяча кімната з аніматором, щоб батьки мали можливість спокійно проходити лікувальні процедури в той час як діти розважаються з аніматором.

Наш комплекс надає краще санаторно курортне лікування, обслуговування, затишні теплі номери, якісне і смачне харчування – ви маєте можливість спробувати страви закарпатської, угорської та польської кухні від шеф-кухаря, а медичний центр із сучасним обладнанням та професійним персоналом допоможе Вам відновити і зміцнити своє здоров’я. Ми підготували пакетні пропозиції, які діють весь рік. Також ми пропонуємо спеціальні та сезонні тури, які включають розважальну програму, а для великих корпорацій ми пропонуємо можливість проводити конференції та з’їзди за індивідуальними спецпакетами.

Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції