+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Харчування у Сонячному

Кухня комплексу оздоровчого лікування і сімейного відпочинку «Сонячний» розрахована на приготування як дієтичного харчування, так і страв для людей без протипоказань по харчуванню.
Кожен день наші гості можуть вибирати з циклічного тижневого меню, яке складається зі страв лікувальної ( «5-й стіл») і помірної дієти ( «15-й стіл»).
За призначенням лікаря також можуть бути приготовлені страви для пацієнтів з підвищеним вмістом цукру в крові ( «9-й стіл».У комплексі передбачені дві системи харчування, які можуть бути включені у вартість проживання:

- ВВ (тільки сніданок);
- FB (3-х разове харчування);
Детально ознайомитися з вартістю харчування і проживання Ви можете в розділі «Вартість путівок».

Розклад:
 
- час сніданку (BB і FB): 8:30-9:30
- час обіду (FB): 12:30-13:30
- час вечері (FB): 18:00-19:00
 

Інформація для постояльців і тих, хто не проживає в комплексі «Сонячний».
Якщо ви хочете отримати якісну і корисну їжу за помірні гроші, ми завжди Вам раді і можемо запропонувати оформити у нас комплексне харчування за наступними цінами:
 
- сніданок: 70 грн
- обід: 90 грн
- вечеря: 90 грн
 

А також, ви можете отримати насолоду від смачного меню наших партнерів ресторації-гриль "Файна файта".

«Файна файта» в перекладі з одного з закарпатських діалектів означає «гарна компанія».
 
Ресторація-гриль спеціалізуються  на українській, європейській та закарпатській кухнях. 
Ми пропонуємо Вам затишну атмосферу, екологічно чисті продукти, великі порції за помірну ціну та щиру гостинність закарпатської душі.
 
«Файна файта» - це завжди «гарна компанія».
Завітайте до нас у гості. Ми чекаємо на Вас! 

 

Ми завжди раді, коли наші гості ситі та задоволені!

НАШЕ МЕНЮВідгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції