+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Подарункові сертифікати

Ми раді надати Вам можливість придбати ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ зі знижкою!

Термін дії сертифіката 2 роки.

 • Сертифікат номіналом 2 500 гривень за 2 125 гривень;
 • Сертифікат номіналом 5 000 гривень за 4 250 гривень;
 • Сертифікат номіналом 10 000 гривень за 8 500 гривень.

   
 

Зверніть, будь ласка, увагу:

 1. Придбати сертифікат можна після здійснення оплати через відділення будь-якого банку.
  У разі, якщо вартість обраної послуги перевищує номінал сертифіката, Ви просто доплачуєте різницю.
 2. Отримати сертифікат Ви можете в Київському офісі або кур’єрською доставкою в будь-якому місті.
 3. Надання послуги можливо тільки після пред'явлення сертифіката і за попередньою броні. Для оплати одного бронювання можна скористатися тільки одним сертифікатом. Ви можете скористатися будь-якою послугою, яка є еквівалентною номіналу сертифіката. Якщо вартість обраної послуги менше номіналу сертифіката, різниця не анулюється, а залишається на Вашому балансі.
 4. Ви можете скористатися будь-якою послугою, яка є еквівалентною номіналу сертифіката. Якщо вартість обраної послуги менше номіналу сертифіката, різниця не анулюється, а залишається на Вашому балансі.
 5. У разі, якщо вартість обраної послуги перевищує номінал сертифіката, Ви просто доплачуєте різницю.
 6. Вартість послуги - це сума, яка прописана в прайс-листі без урахування діючих знижок (акційні пропозиції не сумуються і бонуси не нараховуються на к.л. "sunny"). ( з 01.10 по 30.04 діє додаткова знижка на медичні послуги -10%)
 7. Сертифікат має обмежений термін дії.
 8. Протягом 2-х років поверненню або обміну на грошовий еквівалент сертифікат не підлягає.
 9. Його можна передарувати іншій людині, оформивши заяву. Сума сертифікату анулюється, якщо постугами ніхто не скоритався, по завершенню 2 років. 

Уточнити всю необхідну інформацію можна за телефоном 044 337 29 59.

 Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції