+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

СПА-ТИЖНІ – «ДЕТОКС»

Ціна 2015 року – пакет став ще вигіднішим!

Пакет серії «СПА-тижні в «Сонячному». Розрахований як на жінок, так і на чоловіків. 7 днів від 5730 грн на людину.

Спеціальний 7-денний пакет «Детокс» (7 днів, 6 ночей). Основна спрямованість – токсикологія та гастроентерологія. Доступний з вересня по червень, в тарифні періоди “Сезон” і “Низький сезон”. За пакетом можливе розміщення та надання послуг двом або одному гостеві (вартість приведена нижче). Третій дорослий гість при бажанні може придбати тільки медичний пакет з додатковим місцем за ціною залежно від сезонного тарифу (див. прайс-лист).

Економія на пакеті: 16% на проживанні і 14% на медичних і оздоровчих послугах. Також пакетом передбачені подарункові опції від комплексу (див. нижче).

Скориставшись пакетом «Детокс», ви в короткий термін зможете чудово відпочити, зняти інтоксикацію різної етимології, вивести з організму шлаки, налагодити роботу шлунково-кишкового тракту і нормалізувати його мікрофлору, очистити кров і поліпшити кровообіг, заспокоїти нервову систему, “скинути” зайву вагу (від 1 до 2 кг і більше) і відчути себе молодим і здоровим (за умови виконання всіх процедур, рекомендацій медперсоналу, а також режиму харчування і прийому води).

Склад пакету (що входить у вартість):

 1. Харчування: 3-разове, дієтичне, повний пансіон – кожен день перебування в комплексі;
 2. Check-in – 09.00, check-out – 19.00 (поселення вранці після прибуття, виселення – при від’їзді);
 3. Проживання в номері обраної категорії;
 4. Користування усією інфраструктурою комплексу;
 5. Послуги медичного центру (медпакет) – 21 детокс-процедура (приблизна “карта”):
Процедура/Ціна медпакета грн 2 230 День 1 День 2 День 3 День 4 День 5 День 6 День 7
Масаж загальний 3   1   1   1  
Масаж обличчя 3     1   1   1
Душ Шарко 3   1   1   1  
Озонування 3     1   1   1
Колоногідромат (вода/трави) 2   1       1  
Галотерапія 7  1  1 1  1 1  1 1

 

Повна вартість пакету «Детокс» (в залежності від сезона і кількості людей):

  НИЗЬКИЙ СЕЗОН СЕЗОН
Категорія номера 2 чол 1 чол 2 чол 1 чол
Класік 9 080 5 730 9 640 6 290
Стандарт TWN 9 360 6 010 9 990 6 640
Стандарт DBL 9 570 6 220 10 270 6 920
Суперіор 9 850 6 500 10 620 7 270
Напівлюкс.сімейний 10 340 6 780 11 250 7 690
Напівлюкс 10 830 7 480 11 880 8 530
Люкс сімейний 11 390 7 970 12 510 9 160
Люкс 11 880 8 530 13 140 9 790
         

Рекомендовані додаткові процедури до пакету (кількість – за призначенням лікаря):

 1. Прийом мінеральної води “Поляна Квасова” (за призначенням лікаря);
 2. Клізма очисна;
 3. Підсадка мікрофлори;
 4. Кисневий коктейль;
 5. Інші процедури за індивідуальними показаннями і призначенням лікаря.

У подарунок від “Сонячного”:

 1. Первинна консультація лікаря і супровід гостя протягом всього перебування;
 2. Трансфер вокзал Сваляви – “Сонячний” – вокзал Сваляви;
 3. Фреш або фіточай (1 раз щодня);
 4. Додаткові процедури зі знижкою 5% від діючого прейскуранта;
 5. І одна будь-яка процедура на вибір!

Бронюйте «СПА-тижні в Сонячному» через автоматичну форму бронювання з позначкою – назвою пакету у відповідній комірці, на рецепції комплексу або у відділі бронювання у Києві за номерами телефонів, зазначеним у пункті “Контакти”. «Сонячний» чекає вас у гості!Відгуки про нас
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Василь
"САНАТОРІЙ "Сонячний" У Поляні є багато Сонячних імен Санаторій «Сонячний» Тільки тут один Приїзджаю у Сваляву На вокзалі «бусик»жде За хвилин мабуть за 20 В санаторій довезе На ресепшені зустрінуть Посміхнуться знов Ключик тобі вручать Пий водичку й будь здоров Номери тут дуже файні Усе по уму Чистота й порядок Тебе радують І столова тут прекрасна Поварі на висоті Все готують дуже смачно Задоволені усі Подають усе до столу Офіціанти молоді Адже руку вже набили Все що роблять до душі Адміністратор у столовій Жіночка молода Роботу свою добре знає Бо у столовій чистота Лікування професійне На усі смаки Все,що треба тобі зроблять Лікарі й специ Відпочинеш, скинеш втому І попєш води Все оце тобі дарує Санаторій «Сонячний»!"
Наталія
Приїжджаємо до \"Сонячного\" вже вчетверте, були і влітку, і взимку - все подобається: і чемний персонал, і досвідчені медсестри, і уважні лікарі. Всі пропозиції, що їх виказували у спеціальній анкеті, поступово втілюються в життя. Зокрема, пропонувала організовувати дозвілля малечі, і ось, з*явилися професіонали, які здійснюють цілий ряд різноманітних програм і виховних заходів. Пропонувала розширити репертуар використовуваних музичних творів у їдальні - і, дійсно, дослухались, і стала ця музика більш різноманітною.
Вера Александровна
Второй раз семьёй посещаем сие "чудное место", и опять передо мной дилемма.....напишешь то что, собственно, ощущаешь находясь там , так затем путёвку не купишь ( от желающих отбоя не будет - у меня так всегда) , а не писать вообще - не верно, как то не правильно!!! Изначально приехали подлечиться, сделать УЗИ, посетить максимально все процедуры , ну и само собой подышать " необычайно сладким и чистым " горным воздухом. Глав. врач - "душка" , высочайшего уровня профессионал; что немаловажно, умеющий слушать и сопереживать. Лечение и процедуры подобрал разумные и необходимые, "без навязывания лишнего"( что зачастую встречается, чего греха таить, в подобного рода заведениях)! Обслуживание на всех уровнях ( уборка номера, официанты , медицинские работники) выше всех похвал, особенно для меня важно - это доброжелательность и улыбающиеся приветливые лица! Умнички! Питание диетическое, что понятно.....мы изначально оговорили этот вопрос с консультантом через сайт, а затем с доктором. Знали куда и зачем едем! Комплекс- то оздоровительный, с медицинской базой и процедурами !!! Прекрасная анимация для деток, для взрослых - свои развлечения! Приедем ещё, вопрос решён! Сначала только родителей наших ( не очень юных) отправим подлечиться! Спасибо "Солнечный"! Мы с тобой!!!
Светлана
Отдыхали с подругой с 10 по 23 апреля 2017 года. Отдых очень понравился: 1. Диетическое питание (5 стол) на хорошем уровне - большой "РЕСПЕКТ" шеф-повару. 2. Лечение - прекрасное. Главврач Лучкив Игорь Романович в течении часа подбирал лечебные процедуры в соответствии с диагнозами. 3. Обслуживающий персонал (медицинские сестры, официаточки и горничные) очень приветливый и доброжелательный. 4. Но самый большой клад в ОЦ "Солнечный" это - профессиональный фитнес и йога-инструктор Виктория Соломаха (занятия по йоге, фитнесу, пилатесу, восточному танцу творческие мастер-классы). ОЦ "Солнечный" так держать!!!!!!!!
Популярні пропозиції