+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Знижка на рівному місці – відпочинок в Закарпатті!

У Закарпатті відпочинок зі знижками – взимку, навесні та восени! Дорогі друзі, ми завжди намагаємося зробити ваше перебування в нашому санаторії якомога приємніше і тому пропонуємо вам нові варіанти бронювання номерів: в залежності від днів бронювання ви можете отримати знижки від “Сонячного” на свій відпочинок:

  • 7 днів – зі знижкою 7%;
  • 14 днів – зі знижкою 14%;
  • 21 день – зі знижкою 21%;
  • 28 днів – зі знижкою 28%!

Пропозиція діє в тарифні зони “Сезон” та “Низький сезон” на основні тарифи “Оздоровчий” і “Лікувальний”.

На СПО, акції та пакети пропозиція не поширюється.

Трохи про історію санаторіїв Поляни.

Вперше село згадується ще в XII столітті як невелике поселення пастухів. У 40-х роках XIII століття Поляна була спалена татаро-монголами. Після навали село ще довго залишалося розореним. Лише в XV – XVI століттях тут з’явилися ознаки життя. У 1548 році Поляна була заселена вдруге.

У 1728 році австрійський імператор Карл VI віддав значну частину Закарпаття великим австрійському магнату Шенборна-Бухгейму. Поляна теж стала його власністю і була включена до складу Мукачівсько-Чинадіївської домінії.

У Закарпатті відпочинок став популярним дуже давно. З другої половини XIX століття в селі діяли три цехи з розливу мінеральної води, відомої місцевим жителям уже понад 500 років тому. Мінеральну воду називали «Поляна Квасова» або «Лужанська» і вживали як столову воду. Про це згадують грамоти угорського короля 1463 року. Згодом вона стала використовуватися для лікування деяких захворювань шлунка. Джерела перебували у володінні графа Шенборна, який здавав їх в оренду лихварям.

З 1842 по 1911 рік «Поляна Квасова» відзначалася 21 раз на міжнародних конкурсах як одна з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі. У Закарпатті відпочинок з лікуванням мінеральною водою і село Поляна набули популярності. Поряд з «Поляна Квасова» величезний попит на європейському ринку мала і «Лужанська». Ця вода теж удостоєна багатьох дипломів і нагород.

З часів радянського періоду працюють і по сей день в околицях селища санаторії, які відомі за межами України: «Поляна», «Сонячне Закарпаття», «Закарпатський Оздоровчий Комплекс “Сонячний” і ряд інших, що працюють на базі мінеральних джерел типу «Боржомі», а також завод з розливу мінеральної води «Поляна Квасова».Відгуки про нас
Марина
Все понравилось.
Популярні пропозиції