+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

День Святого Миколая в Закарпатті!

День Святого Миколая в Поляні! Знижка 15% і подарунки від Миколая!

Дорогі батьки дошкільнят! Найперше місце в Україні, яке відвідає Святий Миколай Чудотворець(він же – Санта Клаус, він же – Пер Ноель, він же – Йоллопуккі, він же – Колотун–ага, він же – Дід Мороз) – це, звичайно, наш “Сонячний”! Дорогі друзі, запрошуємо вас разом із дітками провестице чарівне свято в горах і лісах Карпат, в Поляні, в нашому комплексі! 

З 17.12.16 по 23.12.16 (7 днів/6 ночей) – святковий тиждень в «Сонячному»! Знижка 15% на проживання в будь-якій категорії номера.

Програма:

 • Розважальні заняття з дітьми та підготовка імпровізованого концерта;
 • Написання листів Миколаю;
 • Святкова програма і дитячий концерт-перформанс;
 • Подарунки від Миколая;
 • Святкова вечеря.

Щовечора – гарячий шоколад для дітей!

У вартість включено:

 • Проживання 7 днів/6 ночей;
 • Харчування – повний пансіон (сніданок, обід, вечеря);
 • Анімаційна та розважальна програма.

У вартість не включено:

 • З/д квитки до Сваляви;
 • Будь-які особисті витрати і все, що не вказано в пункті “В вартість включено”;
 • Медичні і оздоровчі процедури.

Додаткові бонуси:

 • Знижка 5% на СПА-процедури і інші процедури медкомплекса;
 • Знижка на трансфер 50%;
 • Знижка на додаткове місце 50% (при необхідності).

З тарифами на проживання можна ознайомитись тут.Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції