+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Богораш-гуляш

Необхідні: 1 кг. м’яса, 80 гр. свинячого жиру, 300 гр лука, 20 гр. паприки, сіль, кмин, часник, 1 кг. картоплі, 140 гр. зеленого перцю, 60 гр. свіжих помідорів (або томат), 6 порцій чипетке.
Соковите м’ясо, (лопаткову частину, зарізання, голяшку) нарізати кубиками. У розтопленому жирі присмажити до золотавого кольору дрібно нарізаний лук. Зменшити вогонь, додати гарячий жир паприку, швидко перемішати й негайно додати м’ясо, потовчений часник, змішаний із кмином, небагато води й, зрідка помішуючи, продовжувати гасити на слабкому вогні. Додавати воду треба потроху щоб м’ясо не варилося, а гасилося. Очистити й нарізати кубиками картопля, зелений перець і помідори, а також приготувати чипетке. коли м’ясо буде майже готово, дати соку випарується, щоб залишився тільки жир. Додати картопля, добре розмішати й гасити поки він не стане стекленеть. Тоді додати бульйон або воду й зелений перець із помідорами. Коли гуляш буде майже готів, додати чипетке й дати їм зваритися.
Готування чипетке
80 гр. борошна, 1 яйце, сіль.
З борошна, яйця й солі (без води) замісити круте тісто. Розкотити його на посипаним борошном дошці товщиною близько 1 мм, потім обсипаними борошном руками отщипывать від нього безформні шматочки розміром приблизно з ніготь.
Ці шматочки зварити в киплячому супі. Коли тісто буде готове (через 3-4 хвилини), воно спливе на поверхню. Можна приготувати також галушки, змішавши борошно з водою в невеликій кількості до стану дуже густої сметани, потім чайною ложкою опускати дуже дрібними порціями цю суміш у суп.


Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції