+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Кіфлики закарпатські

На 50 кіфликів:

Для тіста

 • 500 г борошна,
 • 250 г маргарину,
 • 4 жовтки,
 • сметана або кефір, скільки вбере тісто (зазвичай не більше 150-200 г),
 • 2 ст. ложки цукру,
 • дрібка солі
 • 50 г вершкового масла

Для начинки:

 • 250 г мелених грецьких горіхів,
 • 4 білки, 1 ст. ложка цукру

Обсипка: 100 г цукру-пудри + ваніль

 1. Даємо маргарину трохи пом’якнути (але не до рідкого стану, ріжемо його на кубики і додаємо в борошно. Сюди ж цукор і сіль – і все разом розтираємо на крихти.
 2. Додаємо чотири жовтки і потроху підливаючи кефір замішуємо однорідне тісто.
 3. Формуємо з тіста не кулю, а рівний акуратний валик, і розрізаємо його на 5 рівних частин.
 4. Розкачуємо кожну на коло або квадрат. У нас має вийти 5 листів товщиною 1,5 см.
 5. Вершкове масло розтоплюємо і змащуємо ним усі листи. Складаємо їх один на один, скручуємо в рулет, завертаємо в плівку – і в холодильник на 40 хвилин
 6. Тим часом готуємо горіхову начинку. 250 г горіхів мелемо надрібно. Збиваємо білки  з цукром на тверду піну, додаємо горіхи і добре розмішуємо.
 7. Виймаємо тісто з холодильника. Кожен лист трохи місимо, формуємо з нього валик. У нас має вийти 5 валиків.
 8. Беремо один валик і ділимо його на десять рівних частин (або спочатку навпіл, а потім кожну половину ще на п’ять, кому як легше). Формуємо десять однакових кульок і кожну розкачуємо на овал.
 9. Наповнюємо овали начинкою і закручуємо. Викладаємо на деко зі змащеною фольгою.
 10. Беремо наступний валик і так само – поки не закінчиться тісто і начинка. Має вийти 50 кіфликів.

Випікаємо 40 хвилин при температурі 180 градусів.Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції