+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Нокедлі

Нокедлі – чудовий угорський гарнір до будь-яких сметанних соусів, попрікашів чи іншого. Існують різноманітні приладдя, які облегшують приготування нокедлів, але як їх нема, можна обійтися друшляком з великими дірками. Або й зовсім по-українськи просто вкидати їх в окріп маленькою ложкою.

На 3 порції нокедлі:

  • 400 г борошна
  • 1 яйце
  • 1 ч. ложка солі
  • 200 грам води. Води може бути трохи більше в залежності від сорту борошна
  1. Помістити на вогонь велику каструлю з водою.
  2. Поки вода закипить, готуємо тісто. В борошно даємо яйце і сіль, розмішуємо і починаємо потроху доливати воду, замішуючи тісто. Тісто має вийти пружне і досить густе, щоб з ложки стікало повільно і форму тримало.
  3. Як вода закипить, даємо сіль (як у макарони), 1 ч. ложку олії і починаємо вкидати нокедлі в окріп. Вогонь має бути сильний, вода кипіти.
  4. Як нокедлі спливуть, одразу зливаємо їх на сито, або виловлюємо їх ситом і одразу в змащену олією або смальцем пательню – на прогрів. Щоб не злиплись і зайва вода з них випарувалася. Можна одразу промити їх холодною водою, тобто скористатися традиційним радянським способом для макарон. Угорці так не роблять, але власне нокедлям, на відміну від італійської пасти, цей спосіб зовсім не шкодить. А вже потім на прогрів.
  5. Заливаємо їх готовим соусом. Це може бути попрікаш з риби, з курки, перкельт з яловичини, мачанка з грибів чи овочів та інше. А також просто бекон із зеленню, або шмат хорошого масла.


Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції