+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Хвойне повітря Карпат

Вченими було доведено, що повітря Карпат в соснових лісах дуже насичене фітонцидами. Фітонциди можуть виділяти такі дерева, як сосна, клен, береза, граб. А також чагарники, як калина, жасмин, магнолія.
Ці корисні речовини допомагають боротися з багатьма шкідливими грибками і бактеріями. Для людей, які страждають на захворювання центральної нервової системи, дуже буде корисним соснове повітря Карпат, так як воно допомагає відновити і зарядити своїми зарядженими іонами. Їх до речі, в три рази більше, ніж у звичайному повітрі.

Добре будуть себе почувати люди, у яких проблеми з дихальними органами та присутнє відхилення дихальних шляхів. Адже, хвойні ліси насичені додатковими речовинами, які дозволяють добре дихати таким людям. А для людей, які страждають серцевими захворюваннями краще поберегти себе в сильну спеку.
На наш організм добре впливає Карпатський ліс своєю природою, яскравими квітами, ароматами. Мабуть не дарма люди їдуть в Карпати, щоб відновити свої сили після трав, операцій або важких буднів.

Сосновий повітря Карпат має цілющі властивості. Цей повітря корисне, тим, хто страждає нестачею вітамінів. Ще екстракти хвойних дерев використовують при зубних захворюваннях.


Відгуки про нас
Лідія Бабич
Через карантин санаторій не працює. Додзвонитися неможливо. Нас не повідомили завчасно. За 2 тижні до заїзду вимушені шукати, питати. Це не гідне відношення до клієнтів. Таке враження, що сидять нишком, щоб лише завдатки не повертати. Я дуже незадоволена.
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Популярні пропозиції