+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Драгівський монастир

Коли ще давно татари напали на нашу землю, то ченці, що жили у Драгові, втікали од татар. У глибокій зворині на дуже красному місці зробили монастир.

У Драгові жив великий пан на ймення Лошвай. Жив він самотній, серце мав зле, тому ціле село його боялося. Хто до нього не прийшов, пан хапався до зброї. Лише один чоловік із села, його кум Ференцик, міг із ним говорити.

Та Лошваєві дуже не любилося, що так багато людей сходжується у свята до монастиря. Зато й задумав, що збере своїх слуг, розжене ченців та розіб’є монастир.

Перед тим вечором прийшло щось під вікно його кума Ференцика і стало гойкати:

— Біжи скоро до свого кума та скажи йому, що не сміє того робити, на що думає.

Побіг Ференцик до кума Лошвая й сказав йому:

— Те, на що ви думаєте, солодкий куме, не смієте робити, бо буде з того велика біда.

Як Лошвай те учув, витріщив очі й сказав:

— Но, куме, коли б мені таке хтось інший сказав, я би його застрелив…

І взяв Лошвай Ференцика за руки, повів у комору, показав повні лади золота й сказав:

— Грошей у мене є доста, але не є у мене ще доста землі. Зато й мушу одкіряти ченців та одібрати од них цілий звір. А монастир розіб’ю, аби ані сліду за ним не зосталося.

Так і зробив Лошвай. Другого дня зібрав слуг, вигнав ченців із монастиря, а монастир порозбивав, що ані сліду не зосталося.

Але недовго радів землі. Третього дня знайшли його мертвого у постелі.

Під Великою Клевою у зворі ще й тепер стоїть камінь, де була церковця.

А те місце, де стояв монастир, на пам’ятку й донині Монастирем звуть.Відгуки про нас
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Олександр
Відпочивали з мамою та донькою з 15.07 по 24.07.Відпочинком задоволені, підлікувалися.Хочемо висловити подяку кухарям за смачну їжу.Медсестрі Валерії. Та окремо дякуємо Вікторії. Також ми вдячні сантехніку Петру ,що замінив систему в унітазі. Та дякуємо Ігорю Романовичу за турботу. Відпочинок сподобався,обов'язково ще повернемось))
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Валентин
Прекрасно отдохнули с женой и детьми! Спасибо!
Елена
отдыхала в вашем санатории в этом году, осталась очень довольна. особое спасибо администрации санатория за привлечение к работе фитнес-инструктора и арт -терапевта Виктории Соломахи. Благодаря ее работе, жизнерадостности, творческому подходу и позитивному отношению к жизни, вы помогаете врачевать не только тела , но и души . И дети , и взрослые надолго запомнять ее мастерклассы и походы!
Валентина
О пребывании в Солнечном-только положительный отзыв.Это то место-куда хочется вернуться.Шикарное расположение, чистая и ухоженная территория, детская площадка, два бассейна.Благодаря неиссякаемому творческому потенциалу Виктории Соломахи и детским анниматорам, здесь не скучно ни детям , ни взрослым, это походы, тренинги, йога, игры, мастер классы, аквааэробика. День переполнен впечатлениями и эмоциями.Также выражаю слова благодарности всему Солнечному коллективу за ту атмосферу, которую они создают для нас-отдыхающих. Идеальная чистота, безумно вкусная еда, полный спектр услуг Медицинского центра.Благодарю за замечательный отдых!
Популярні пропозиції