+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Кам’яні двері до скарбів

Закарпатська Гуцульщина знаменита своїми важкодоступними горами, вкритими густими лісами. Саме тут знаходили свій притулок народні месники – опришки. Серед них був і знаменитий Олекса Довбуш – український Робін Гуд. Разом зі своїми хоробрими хлопцями він приніс чимало клопоту місцевим багатіям, які знущалися над бідним народом. Неодноразово наша Чорногора рятувала опришків від переслідувань урядових військ. Саме тут, як свідчить легенда, відважний Олекса заховав свої скарби. Знайти їх зможе лише сміливець, який своєю мужністю і відданістю своєму народу відчинить кам’яні двері, що ведуть до печери у підніжжі однієї з гір Чорногорського масиву, де зберігаються незліченні скарби … Словом, у вас теж є шанс знайти в наших горах давню таємничу печеру скарбів.


Відгуки про нас
Лідія Бабич
Через карантин санаторій не працює. Додзвонитися неможливо. Нас не повідомили завчасно. За 2 тижні до заїзду вимушені шукати, питати. Це не гідне відношення до клієнтів. Таке враження, що сидять нишком, щоб лише завдатки не повертати. Я дуже незадоволена.
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Популярні пропозиції