+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Національний одяг Закарпаття


У кожного народу є свій традиційний наряд, який не раз описується в художніх творах. Чим відрізняється народний одяг від повсякденного? Це, звичайно ж, різними силуетами, простотою форми, красивими прикрасами і насиченим колоритом.
Український народ багато творчої винахідливості вклав у створення такого дивовижного одягу. Наші майстри, немов природу переносили в обробку костюма, в якому кольорова гамма ставала більш радісною.

Вишивання було не просто роботою та ремеслом - це в першу чергу прояв таланту і майстерності. Колорит нарядів багатьох народів України був дуже яскравим і насиченим. У ньому були присутні білі, яскраво-червоні, блакитні та багато інших яскравих кольорів.


Відгуки про нас
Лідія Бабич
Через карантин санаторій не працює. Додзвонитися неможливо. Нас не повідомили завчасно. За 2 тижні до заїзду вимушені шукати, питати. Це не гідне відношення до клієнтів. Таке враження, що сидять нишком, щоб лише завдатки не повертати. Я дуже незадоволена.
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Популярні пропозиції