+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (067) 829-6203+38 (050) 446-7069
меню
toggle menu

Полонина Чорна або Як опришки віддали золото чортам

На північ од села Брустур, тепер Лопухова, є полонина Чорна. Давніше на цій полонині жили опришки. Вони були такі міцні, що корову або коня легко понесли аж на полонину. На полонині мали вони пивниці. А що довго панували тут спокійно, наносили до цих пивниць велике багатство.

Раз прийшли часи неспокійні. Через Карпати почало переходити якесь військо. Опришки вчули це і втекли.

— А що буде з нашим багатством у пивницях? —зазвідав їх ватаг.

— Най чорт візьме багатство, лише аби голова зосталася на шиї,— одповіли опришки.

Так то сталося, що це багатство справді взяв чорт.

Минули довгі роки. Раз вівчарі пасли худобу на полонині та знайшли там печери. Почали у них копати. І раптом щось закричало:

— Що робите? Це багатство моє, бо мені то лишили опришки!

Це був сам чорт, а сидів він у кожній пивниці. Вівчарі не могли нічого з багатства винести. Та й донині нарікають на опришків — чому лишили скарби чортам.Відгуки про нас
Лідія Бабич
Через карантин санаторій не працює. Додзвонитися неможливо. Нас не повідомили завчасно. За 2 тижні до заїзду вимушені шукати, питати. Це не гідне відношення до клієнтів. Таке враження, що сидять нишком, щоб лише завдатки не повертати. Я дуже незадоволена.
Екатерина Федоровна Рало
Отдыхали с подругой в мае 2019г. В основном, все понравилось: питание отличное,разнообразное,ресторанное(сервировка,подача блюд-отлично).Что касается процедур-девочки старались.Не хватило досуга,его вообще не было.А так отдых удался!
Популярні пропозиції