+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Найкрасивіші водоспади Закарпаття

Водоспад - унікальне творіння природи, що зачаровує, викликає захоплення, позитивно впливає на внутрішній світ людини. Приємно дивитися, як чиста вода з шумом розсікає скелі, спадає з великої висоти, швидко долає будь-які перешкоди на своєму шляху. Не менш приємно слухати чарівний звук водоспаду, заспокійливий і розслабляючий.

Україна здатна здивувати мандрівників, що прагнуть насолодитися мальовничими горами, величними лісами, чарівними водоспадами. Особливо прекрасні і нескінченно чудові водоспади Закарпаття. Місцеві жителі з гордістю заявляють про те, що Закарпатський край здатний здивувати не одним, а відразу декількома водоспадами.

Водопад Шипот

Список прекрасних водоспадів Закарпаття очолює водоспад Шипот, який відомий ще й тим, що входив не один раз в список самих чарівних чудес Закарпатського краю.

Якщо виникло бажання побачити на власні очі водоспад з інтригуючою назвою Шипот, необхідно спрямується в мальовниче село Пилипець, направити свій маршрут до полонини Боржава, біля підніжжя якої проторував собі дорогу водний потік. Вода з шумом спадає з величезною висоти, долаючи мальовничі каскади.

Місцеві жителі розкажуть легенду, відкриває завісу таємниці, звідки з'явилася така назва водоспаду. Багато років тому в цих краях жив талановитий музикант Шипіт, який невтомно награвав мелодії і співав дивовижні пісні. Останні дні свого життя він провів саме біля водоспаду. Згідно з повір'ям, якщо довго перебувати в цьому місці, можна стати свідком дивовижних історій, які нашіптує сам музикант Шипіт.

Водоспад Воєводин

Привітно зустріне мандрівників Перечинський район, запрошуючи в село Тур'я Поляна. Саме тут можна помилуватися ще одним чудовим водоспадом Закарпаття.

Незважаючи на те, що водоспад Воєводин знаходиться на невеликому віддаленні від села, доводиться долати близько 12 км, гості Закарпаття все одно прагнуть побачити цю перлину краю.

Водоспад Воєводин, за твердженням геологів, утворився після землетрусу. Видовище зачаровує, так приємно спостерігати, як дзюрчить водний потік долає дев'ятиметровий спуск.

Водоспад Трофанець

Ще один водоспад Закарпаття -Трофанець, по праву є справжнім скарбом цього краю. Щоб насолодитися природним дивом, необхідно подолати шлях по дорозі Ясіня-Рахів, прямуючи до гірськолижного курорту Драгобрат. Залишається зробити невелику пішу прогулянку, щоб досягти того місця, де природа дозволить стати свідком нерукотворного природного чуда - водоспаду Трофанець.

Водоспад Скакало

Серед всіх водоспадів Закарпаття є водоспад з інтригуючою назвою - Скакало. Незважаючи на те, що його висота не перевищує чотирьох метрів, водоспад Скакало чарує своїм чарівним видом. Розташувалася ця природна казка біля селища Чіналіево, що знаходиться між Свалявою та Мукачево.

Водоспад Нірешскій

Річка Ніреш дозволила зародитися красивому водоспаду, водна маса якого, зустрічаючи на своєму шляху андезитового скелю, розділяється на два потоки. Стрімке Нірешскій водоспад, долаючи кам'яні перепони, створює дивовижні поглиблення в скелях. Місцеві жителі охрестили їх «горщиками».

Водоспад Гук

Любить «пошуміти» ще один водоспад Закарпаття. Знайти його зможуть тільки мандрівники, які відвідали селище Микуличина. Поруч з водоспадом стоїть неймовірний шум, дивуватися якому не доводиться, оскільки вода з величезним шумом спрямовується вниз з п'ятнадцятиметрової висоти. Почути співрозмовника, стоїть на невеликій відстані, буде досить важко.

Водоспад Манявський

Вивчаючи легенди, які супроводжують водоспади Закарпаття, багатьох зацікавлює водоспад Манявський, що впадає в красиве озерце. За легендами, той, хто скупається в воді цього озера, обов'язково омолодиться.

Закарпатті таїть в собі ще й інші дивовижні водоспади. Нудьгувати в цьому краї не вийде, тому не дивно, що багато хто із задоволенням організують сімейний відпочинок вКарпатах, перебуваючи в упевненості, що він буде схожий на чарівну казку.


Відгуки про нас
Валентина
Ми відпочивали невеликою компанією з 01.02.2022 по 12.02.2022. Дуже приємно здивовані. Одноголосно дали оцінку комплексу 5 зірок. Кімнати для проживаняя - свіжі та просторі, прибирання щодня, персонал доброзичливий та уважний. А їдальня - це, взагалі, особлива тема. У мене багато обмежень у харчуванні, але я мала можливість окремо замовляти дієтичні страви. Персонал їдальні дуже кваліфікований та уважний. Сонячний поставив \"високу планку\", хочеться побажати всім українським оздоровчим комплексам не тільки прагнути, а й досягти її.
Инна
Отдыхали здесь с 22.12 по 10.01 с 3 детками. Комплекс тянет на 5 звезд,цены доступны, питание 5*, организация новогодних праздников шыкарная. Девочки на рецепшене очень приветливые. Претензий никаких. Все просто на отлично.
Павел
Отдыхали в середине октября. С погодой повезло. Очень правильно, что в такое время Сонячный нанимает профессионалов, которые занимаются досугом. Большое спасибо Виктории. Её присутствие полностью меняет время отдыха. Утром зарядка, после обеда занятия по арт-терапии или скандинавская ходьба в горах, вечером йога или кино. Приятно, когда человек - профессионал! Подобная анимация наполняет отдых разнообразием. Я не слыхал, что бы другие пансионаты таким образом заботились о досуге. На зарядку утром ходило человек 8-10. Все были довольны и получали заряд бодрости до завтрака. Хотя самостоятельно не многие бы вышли на зарядку. Йога вечером - приятное и полезное времяпрепровождение, значительно лучше, чем обычный досуг у телевизора. Осенью темнеет рано, часов в 7 вечера и большинство людей, сделав круг возле озера, идут в номер. А Солнечный ломает такой стереотип. За это большое спасибо Виктории и администрации, которая нанимает таких профи!
9WKN28Z www.yandex.ru
9WKN28Z www.yandex.ru
Анна А.
"Сонячний" - прекрасное место для осеннего и зимнего отдыха. Но заметно, что пандемия коронавируса сказывается на качестве услуг и питании. Они стали хуже и обратить внимание на это очень важно.В меню очень мало овощей и много углеводов. А люди, которые не употребляют сахар, вынуждены отказываться от 30-40% еды.В меню ужина кефир часто заменяют на йогурт, хотя ранее в санатории готовили свою ряжанку, что было приятным и полезным бонусом.Сокращение медицинского персонала тоже отражается на качестве услуг.Но остаются и позитивные моменты. Огромный плюс именно этого санатория - квалифицированный специалист по организации досуга! Арт-терапевт Виктория Соломаха дала возможность ощутить ценность моментов, проведенных в "Сонячном". Она сумела организовать качественный, здоровый и разносторонний досуг для людей всех возрастов. На ее мастер-классах и мероприятиях было интересно и пенсионерам, и детям. Во время творческих мастерских Виктория пыталась разбудить в каждом участнике внутреннего ребенка, который спрятан за бытовыми и рабочими проблемами жизни. Те, с кем это получилось, уезжали счастливыми обновленными людьми. Походы в горы, ежедневные гимнастики с Викторией укрепляли здоровье не хуже массажей и лечебной воды. Вклад Виктории делает "Сонячный" уникальным местом, где можно найти не только здоровье, но и кусочек счастья).
Популярні пропозиції