+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Найкрасивіші водоспади Закарпаття

Водоспад - унікальне творіння природи, що зачаровує, викликає захоплення, позитивно впливає на внутрішній світ людини. Приємно дивитися, як чиста вода з шумом розсікає скелі, спадає з великої висоти, швидко долає будь-які перешкоди на своєму шляху. Не менш приємно слухати чарівний звук водоспаду, заспокійливий і розслабляючий.

Україна здатна здивувати мандрівників, що прагнуть насолодитися мальовничими горами, величними лісами, чарівними водоспадами. Особливо прекрасні і нескінченно чудові водоспади Закарпаття. Місцеві жителі з гордістю заявляють про те, що Закарпатський край здатний здивувати не одним, а відразу декількома водоспадами.

Водопад Шипот

Список прекрасних водоспадів Закарпаття очолює водоспад Шипот, який відомий ще й тим, що входив не один раз в список самих чарівних чудес Закарпатського краю.

Якщо виникло бажання побачити на власні очі водоспад з інтригуючою назвою Шипот, необхідно спрямується в мальовниче село Пилипець, направити свій маршрут до полонини Боржава, біля підніжжя якої проторував собі дорогу водний потік. Вода з шумом спадає з величезною висоти, долаючи мальовничі каскади.

Місцеві жителі розкажуть легенду, відкриває завісу таємниці, звідки з'явилася така назва водоспаду. Багато років тому в цих краях жив талановитий музикант Шипіт, який невтомно награвав мелодії і співав дивовижні пісні. Останні дні свого життя він провів саме біля водоспаду. Згідно з повір'ям, якщо довго перебувати в цьому місці, можна стати свідком дивовижних історій, які нашіптує сам музикант Шипіт.

Водоспад Воєводин

Привітно зустріне мандрівників Перечинський район, запрошуючи в село Тур'я Поляна. Саме тут можна помилуватися ще одним чудовим водоспадом Закарпаття.

Незважаючи на те, що водоспад Воєводин знаходиться на невеликому віддаленні від села, доводиться долати близько 12 км, гості Закарпаття все одно прагнуть побачити цю перлину краю.

Водоспад Воєводин, за твердженням геологів, утворився після землетрусу. Видовище зачаровує, так приємно спостерігати, як дзюрчить водний потік долає дев'ятиметровий спуск.

Водоспад Трофанець

Ще один водоспад Закарпаття -Трофанець, по праву є справжнім скарбом цього краю. Щоб насолодитися природним дивом, необхідно подолати шлях по дорозі Ясіня-Рахів, прямуючи до гірськолижного курорту Драгобрат. Залишається зробити невелику пішу прогулянку, щоб досягти того місця, де природа дозволить стати свідком нерукотворного природного чуда - водоспаду Трофанець.

Водоспад Скакало

Серед всіх водоспадів Закарпаття є водоспад з інтригуючою назвою - Скакало. Незважаючи на те, що його висота не перевищує чотирьох метрів, водоспад Скакало чарує своїм чарівним видом. Розташувалася ця природна казка біля селища Чіналіево, що знаходиться між Свалявою та Мукачево.

Водоспад Нірешскій

Річка Ніреш дозволила зародитися красивому водоспаду, водна маса якого, зустрічаючи на своєму шляху андезитового скелю, розділяється на два потоки. Стрімке Нірешскій водоспад, долаючи кам'яні перепони, створює дивовижні поглиблення в скелях. Місцеві жителі охрестили їх «горщиками».

Водоспад Гук

Любить «пошуміти» ще один водоспад Закарпаття. Знайти його зможуть тільки мандрівники, які відвідали селище Микуличина. Поруч з водоспадом стоїть неймовірний шум, дивуватися якому не доводиться, оскільки вода з величезним шумом спрямовується вниз з п'ятнадцятиметрової висоти. Почути співрозмовника, стоїть на невеликій відстані, буде досить важко.

Водоспад Манявський

Вивчаючи легенди, які супроводжують водоспади Закарпаття, багатьох зацікавлює водоспад Манявський, що впадає в красиве озерце. За легендами, той, хто скупається в воді цього озера, обов'язково омолодиться.

Закарпатті таїть в собі ще й інші дивовижні водоспади. Нудьгувати в цьому краї не вийде, тому не дивно, що багато хто із задоволенням організують сімейний відпочинок вКарпатах, перебуваючи в упевненості, що він буде схожий на чарівну казку.


Відгуки про нас
Марина
Все понравилось.
Популярні пропозиції