+38 (097) 779 29 59
+38 (099) 279 29 59
+38 (097) 779-2959+38 (099) 279-2959
меню
toggle menu

Угорський модернПоруч з Мукачево є невелике місто Берегово, в якому зберігся палац родини Чебі Погани, який був побудований на початку ХХ століття. Місцеві жителі його ще називають «каштей». Зараз на цьому місці центр закарпатської реформатської церкви.

Недалеко від села Яноші побудований музей виноробства з його ім'ям і будинок вина "Берегвідек". У передмістя Берегово знаходиться дуже цікава споруда. Це старовинний класичний особняк, який побудований на початку ХVIII століття. Він в той час служив «пивним льохом», а зараз на цьому місці працює пивний бар.
У самому Берегово ви можете насолодитися угорським модерном. Рекомендуємо вам відвідати унікальне місце, як «графський двір», який знаходиться в центрі міста. Цей особняк був побудований в середині XVII століття. Її власником був трансільванський князь Габор Батлені.

На головній вулиці Мукачева збереглася вілла Шарі Федак. Це зірка оперети XVIII століття. За її руку чоловіка стрілялися на дуелях. За її талант і красу, рекламщики готові були використовувати відоме ім'я співачки для великого залучення клієнтів.


Відгуки про нас
Марина
Все понравилось.
Популярні пропозиції